dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 807 ogłoszeń

Rynek pierwotny

960 640 zł60,04 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w centrum miasta Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 60,04 m , położony w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , zlokalizowanego przy ul. Waszyngtona w Białymstoku. Mieszkanie: przytulne mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł60 m² 816,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Suwałki, ulica Kościuszki 10, śródmieście; na sprzedaż udział 1/32 części W nieruchomości zabudowanej położonej w Śródmieściu Suwałk przy ul. Kościuszki. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Ruda. Dom o powierzchni ok. 200 m2 na działce 2300 m2 Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2007 m w Sobolewie idealna pod Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2007 m , położona w malowniczej miejscowości Sobolewo, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł532 m² 469,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje wyjątkowej, pięknej, kształtnej działki o powierzchni 532m2! Działka o wymiarach 33.90x15.80m położona jest w centrum Augustowa. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Popularna lokalizacja m. Studzianki gm. Wasilków. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym - w stanie surowym otwartym. Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 144 m² 43,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną uzbrojoną w miejscowości Hajnówka, woj. podlaskie. Powierzchnia działki 1144 m2. Lokalizacja działki jest bardzo atrakcyjna, znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł136 m² 1 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym. Pokrycie dachu dachówka ceramiczna. Budynek posiada podłączone media oraz garaż w bryle budynku co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 311 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1311 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Polnej i ul. Jagiełły. Nieruchomość ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł54 m² 13 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku 2% pcc Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Przydworcowe w centrum miasta. Lokal o powierzchni 54 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,40 m² 11 305,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,4 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Zielone Wzgórza przy ul. Lawendowej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł71 m² 5 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 672 m²

Na sprzedaz siedlisko położone w podlaskiej wsi Wojszki, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 9672m2 zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 71m2, budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 996 zł45,98 m² 8 895,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej. Nova park II. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł997 m² 220,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 997 m , położona w miejscowości Podleńce, zaledwie 13 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal użytkowy usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta, na osiedlu domków jednorodzinnych. Wymiary to 21 x 43 m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji - os. Mickiewicza, ul. Grottgera Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 56 m , zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł67,10 m² 8 897,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku na cenionym, spokojnym osiedlu Bacieczki. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

142 900 zł1 429 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

99 183 zł14 169 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną położoną w m. Orłowicze, blisko granicy z m. Sokółka. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Nr geod 810, powierzchnia 1,4169 ha: rivb - 0,07 ha rv -.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,03 m² 15 330,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w centrum, widok na zabytek oraz drzewa Funkcjonalne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku, osiedle Centrum, przy ul. Szymborskiej. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł157 m² 15 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Wyobraź sobie miejsce w którym możesz wygodnie mieszkać i jednocześnie rozwijać swój biznes - bez dojazdów , bez kompromisów , bez ograniczeń. Ta nieruchomość daje dokładnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł877 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Knyszyn. Wydane są warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Służebność w drodze wewnętrznej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł104 m² 9 894,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka rolna. Niedaleko media woda i prąd około 300 m . Dobry dojazd do Bielska Podlaskiego tylko 10 km. Kto szuka ciszy , spokoju oraz chciałby mieć dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł124 900 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 800 m²

Polecamy Państwu gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Michałowo. W skład gospodarstwa 12,49 ha wchodzą 4 działki w gm. Michałowo. - działka rolna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. ul. Pogodna 21, osiedle Nowe Miasto, białystok. Lokal idealny dla studentów lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Dom z bala położony na obszernej działce w bardzo spokojnej części Bielska Podlaskiego. W 2011 roku dom przeszedł generalny remont : wymiana dachu , wymiana instalacji elektrycznej ,.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł3 000 m² 72,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana Z gotowym projektem domu nad jeziorem *** twoja oaza spokoju *** 10 min do suwałk *** suwalszczyzna *** suwalski park krajobrazowy *** Niewątpliwie Suwalszczyzna jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²430 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz miejsca w centrum Białegostoku pod restaurację, pub czy innego rodzaju działalność gospodarczą? Ten lokal idealnie się do tego nadaje! Polecamy Państwu do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²38,82 m² 3 494 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w nowo modernizowanym obiekcie handlowo-usługowym w Białymstoku przy ul. Wysoki Stoczek 54. Zakończenie prac remontowych planowane jest na III kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł63,50 m² 9 598,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bezczynczowe bez podatku pcc 2% bez.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł360 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej na osiedlu Pieczurki w Białymstoku. Dom składa się z 4 poziomów, podzielonych na dwa niezależne mieszkania (115 i 130 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł235 m² 5 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:679 m²

Funkcjonalny dom z potencjałem na osiedlu Skorupy Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 235 m , usytuowany na narożnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 679.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

***dom Z bala W mieście**blisko centrum*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację dom w Bielsku Podlaskim. Sprzedawana nieruchomość to drewniany dom stojący na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł173,30 m² 6 918,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m przestrzeni, w której się zakochasz! Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego. Wchodzisz i od razu wiesz to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.