dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 809 ogłoszeń

Rynek pierwotny

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z piątym etapem inwestycji Green Garden perła 3 Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. Proponujemy mieszkanie m6b o powierzchni 61,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

*** dom wolnostojący *** suraż *** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Surażu, na sprzedaży dom wolnostojący w najmniejszym mieście w Polsce!.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 560 m² 5,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 532 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-sanitarnym w miejscowości Lubieszcze, gmina Brańsk, powiat bielski, województwo podlaskie. Wybudowana w 2001 roku. Hala stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł3 588 m² 627,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 3 588 m budynki, pełne media, magazyn z biurem Na sprzedaż działka komercyjna 3 588 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania (symbol P,U) pod zabudowę produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

| okazja! Mały dom do remontu w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Mickiewicza w Białymstoku Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w mieście według opinii naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 000 zł69 m² 8 710,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 477 zł68,93 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle bojary Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne mieszkanie Blisko centrum Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* piękne działki W gniłej! * wydane warunki zabudowy! * Zapraszam na prezentację 9 działek zlokalizowanych we wsi Gniła przy ul. Rumiankowej! Na nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Masz dość dźwięku klaksonów i widoku betonu za oknem? Przedstawiamy nieruchomość, na której jedynym głośnym sąsiadem może być rzeka Nurczyk lub przebiegająca obok sarna. To równo 3000.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł319 m² 5 015,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż imponujący dom z bali o powierzchni 319 m , położony na pięknej działce o powierzchni 1264 m . Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł997 m² 140,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Polecamy Państwu działki położone w pięknym i malowniczym miejscu poł w Gminie Turośń Kościelna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i spokój blisko Białegostoku Oferujemy na sprzedaż solidnie wykonany, zadbany dom wolnostojący położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28,68 m² 6 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

4. piętro z windą | świetna lokalizacja | spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona w charakterystycznym budynku znanym jako Dom Weterana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58,18 m² 6 617,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,18 m , położone w miejscowości Nowinka, usytuowanej między Augustowem (15 km) a Suwałkami (20 km). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

98 865 zł6 591 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki o powierzchniach: 9057m 2 wymiary 20,01m x 464,44m 6591m2 wymiary 20,01m x 363,14m sklasyfikowane jako rv- rola klasy V, na działkach lasek Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kameralne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Białymstoku przy ulicy Podleśnej. || Brak czynszu administracyjnego || Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł7 776 m² 514,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę na sprzedaż położoną nad rzeką Supraśl w miejscowości Osowicze gmina Wasilków nieopodal Białegostoku. Powierzchnia działki: 7776 m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł3 075 m² 50,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Czerewkach , gm. Juchnowiec Kościelny około 500m od słynnej na Podlasiu wsi Wojszki i krainy otwartych okiennic. Urokliwe i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²278 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz rozpocząć własny biznes i szukasz lokalu do wynajęcia? Mam dla Ciebie bardzo atrakcyjną lokalizację na działalność usługową lub produkcyjną. Hala znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Tykocin. Wszystkie działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: droga na Kiermusy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł828 m² 228,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniej działki budowlanej o pow. 828 m2 (nr geod. 51/34 ). Przedstawiona nieruchomość znajduje się pośród kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł245 m² 8 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

*** piękny dom*** cicha okolica ***stan idealny ***umeblowany***do wprowadzenia***tylko 8 km od białegostoku*** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację wolno stojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

659 732 zł59,11 m² 11 161,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Poziomej. Znajduje się na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2010r. Budynek z cegły do tego dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 000 zł67 m² 8 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***promocja*** -44 000 zł-*do końca sierpinia! Turkus - szósty, ostatni etap inwestycji! Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dobra inwestycja- ziemia rolna 3,2249 ha Jeśli chcesz dobrze ulokować pieniądze; a co więcej pomnożyć je w przyszłości - ta oferta jest dla ciebie! W okazyjnej cenie możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł750 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 750 m , położona przy drodze asfaltowej, zapewniająca wygodny dojazd. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa oraz droga S19.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia narożne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m na 2 piętrze, położone przy ul. Prowiantowej 19 w Białymstoku. Lokal obejmuje: kuchnia z jadalnią (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***2483m2***atrakcyjna okolica*** Na sprzedaż działka w miejscowości Suchowolce w gminie Kleszczele. Nieruchomość położona w malowniczej wsi. Dojazd drogą asfaltową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 001 m² 92,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2001 m - Walne, spokojna okolica, blisko jeziora Malownicza działka budowlana o powierzchni 2001 m , położona w miejscowości Walne, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa o pow. 1294 m | zabudowana domem murowanym. Dom wolnostojący o pow. 72 m , 2 pokoje + kuchnia+ łazienka. Rok budowy 1961 r. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 349 m² 58,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność. Przedstawiamy Państwu, malownicze działki budowlane. Atrakcyjne, niezabudowane w urokliwej lokalizacji. Działki mają kształt prostokąta lub kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Przed kontaktem i prezentacją koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości! Poranna kawa na tarasie, widok na zieleń, staw łowiskowy przed domem i spokojny rytm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*** działka *** malownicza miejscowość blisko lasu *** Zapraszamy Państwa na prezentację dwóch działek położonych w obrębie Czarnej Wsi Kościelnej o powierzchniach ok 4465 m2.

Szczegóły ogłoszenia

747 344 zł71,86 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 71,86 m2 przy ul. Składowej w Białymstoku. Lokal znajduje się na parterze, gotowy do wprowadzenia. Cena netto 10400 zł za m2 Więcej informacji pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł61,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na os. Bema ul. Pogodna | 61,5 m | IV piętro | Balkon | Parking Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł340 m² 2 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Polecamy na sprzedaż dom w gm. Łapy! Budynek mieszkalny pobudowany w 1970 roku o pow. użytkowej ok. 190 m2. Dom wolnostojący wybudowany z pustaka na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

52,17 zł/m²23 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** centrum miasta *** *** wolne od zaraz *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-handlowy zlokalizowany na trzecim piętrze w kamienicy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł74,90 m² 8 611,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Antoniuk przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku. Nieruchomość.