dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 676 ogłoszeń

629 000 zł4 234 m² 148,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4234 m2 usytuowaną w Studziankach. Działka dogodnie położona zaraz przy zjeździe z głównej drogi przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł3 874 m² 109,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 425 000 zł zamiast 500 000 zł Na sprzedaż działka budowlana 3874 m gm. Turośń Kościelna, niecki z mediami, strumykiem i dużym potencjałem! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł623 m² 1 202,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 376 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentacje działki budowlanej o powierzchni 1376 m 2 położonej w Rzędzianach. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 000 m² 6,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**malownicza okolica***atrakcyjna cena** nad zalewem siemianówka**możliwość negocjacji*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnej działki położonej w miejscowości Siemianówka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Odkryj Idealne Działki w Ignatkach - Twoje Miejsce na Własny Dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkowe, kształtne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 691 m² 177,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Suraż, woj. podlaskie. Suraż to jedno z najmniejszych miast w Polsce. Położone w Dolinie Górnej Narwi, nad Narwią, przy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 072 m² 111,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Coraz więcej osób dochodzi dziś do momentu, w którym przestaje szukać wyłącznie kolejnej nieruchomości. Zaczynają szukać miejsca, do którego naprawdę chce się wracać. Miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

227 260 zł1 033 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy 1033 m 2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Zalesiany w gminie Turośń Kościelna w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna 1170m2 z doskonałym dojazdem Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 1170m2 w miejscowości Niewodnica Kościelna gmina.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu oznaczona numerem geodezyjnym 255/1 o powierzchni 1500 m2, położona w miejscowości Barszcze gmina Bargłów Kościelny powiat Augustowski województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 268 000 zł5 528 m² 410,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 845 m² 53,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta objęta klauzulą wyłączności Ta wieś to inwestycja w ciszę, naturę i całoroczny komfort życia Na sprzedaż trzy wyjątkowe działki położone w miejscowości Grzybowce, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 8 działek z wz w gminie Juchnowiec Kościelny ok 9 km od Białegostoku. 6 działek o powierzchni 1100m2 1 o pow. 1107m2 1 o pow. 1370m2 Media :prąd ,woda.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 077 m² 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w miejscowości Studzianki - wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśno-rolna o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Złotoria. Teren idealnie nadaje się na miejsce wypoczynku i rekreacji cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 702 m² 255,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4702 m , położona na spokojnych obrzeżach miasta Choroszcz (woj. podlaskie). Idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł885 m² 258,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

115 200 zł38 400 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki rolno-leśnej położonej w Czechach Orlańskich. Posiada dojazd i jest w kształcie prostokąta. Na działce znajduje się około 20letni las. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 773 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kruszyniany - działka z klimatem! | 110 000 zł Jeśli marzysz o miejscu otoczonym ciszą, przyrodą i historią ta oferta jest dla Ciebie. Biuro Nieruchomości In-Home oferuję działkę.

Szczegóły ogłoszenia

416 150 zł2 030 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2030 m2, wydane warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, miejscowość Halickie, tuż obok Białystoku. - powierzchnia 2030 m2 - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł1 344 m² 239,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Niewodnica Kościelna, ul. Kwietna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej części Niewodnicy Kościelnej, przy ul. Kwietnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona zaledwie 25 min od Białegostoku, niedaleko miejscowości Turośń Kościelna. Wspaniałe miejsce dla rodziny chcącej żyć blisko natury a jednocześnie ceniącej sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12 000 m² 3,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do nabycia działka w przeważającej części leśna, część to łąka. Las piękne olszyny , w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowania gospodarcze. Dojazd drogą częściowo utwardzoną , można.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł713 m² 876,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 713 m ul. Kierzkowa 33, łomża Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście! Na sprzedaż działka o powierzchni 713 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 067 m² 178,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna, kształtna działka w pobliżu nowej zabudowy jednorodzinnej. Zamieszkaj pod miastem w pięknych okolicznościach przyrody. Polecam atrakcyjną działkę o świetnych wymiarach 31,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 142 m² 1 400,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1142 m2 (wymiary : 23x51) w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry dom ma Państwu do zaoferowania: 6 Działek budowlanych o różnej powierzchni 2000m2 -3000 m2 usytuowane w cichej lokalizacji na Suwalszczyźnie. *Każda z działek posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

2 815 200 zł9 384 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka oznaczona numerem geodezyjnym 30044/2 położona w obrębie nr 0003 Łomża przy ulicy Nowogrodzkiej o powierzchni 0,9384 ha. Działka przylega do ulicy Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł29 904 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia łączna obu działek o numerach 496 i 540 - 2,9904 ha. Oferuję Państwu nieruchomość w skład, której wchodzą dwie działki leśne, atrakcyjnie położone w obrębie wsi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki rolne Dojazd do pierwszej drogą gminną utwardzoną , do pozostałej drogą wewnętrzną ( służebność ). Dwie działki po 3000m2 Trzecia 1200m2 Wymiary :123mx22m Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 003 m² 339,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 5 minut jazdy od Białegostoku. To ostatnia działka w linii na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł988 m² 322,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Starej Łomży przy szosie przy ulicy Pogodnej w odległości około 1,5 km od miasta, pośród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

900 300 zł3 001 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Łomży o pow. 3001m2, na os. Wschód, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka została wydana w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Nowych Kupiskach Działka o regularnym kształcie , idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub rekreację. Położona w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 504 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 4504 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 961 m² 300,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży trafia duża działka o powierzchni 5961m2 położona w Choroszczy. Nieruchomość w mpzp oznaczona jako tereny usług przemysłowych, składowych oraz usługi inne nie określone.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 288 m² 51,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: atrakcyjna działka 3288 m z pozwoleniem na budowę Dębowo, gm. Szypliszki Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z gotowym projektem i mediami? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł16 500 m² 7,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę ewidencyjną nr.143/1 o łącznej powierzchni 1,65 ha ( szer. ok 52m i dł 317m ) zlokalizowana w obrębie nr. 0002.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij