dowolna

Działki podlaskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 676 ogłoszeń

1 300 000 zł870 m² 1 494,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 870 m ,w kształcie prostokąta o wymiarach 38 m x 23 m położonej w atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 500 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka ignatki 1500 m2**475000pln*** Piękna działka dla której są wydane warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Kształt prostokąta 30m x50 m Media : prąd przy działce woda , gaz przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł4 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 4000 m z możliwością dokupienia dodatkowego terenu łącznie maksymalnie - 14 640 m . Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

497 200 zł1 243 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1243m2 w Księżynie gm. Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość posiada aktualne Warunki Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Media : -prąd w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek budowlanych. Lokalizacja: folwarki Tylwickie, gmina Zabłudów Przedmiot sprzedaży: cztery działki budowlane o numerach ewidencyjnych:   Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł3 232 m² 1 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - działka o powierzchni 3232 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową i usługi, zlokalizowana na Osiedlu Skorupy przy ulicy Baranowickiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 5295 m , położona w miejscowości Folwarki Tylwickie, gmina Zabłudów, powiat białostocki. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 533 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka * wz * Pełne Media * 2533M2 *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w miejscowości Studzianki - wieś w Polsce położona w województwie podlaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność Olmonty! Czyste powietrze Działka położona w malowniczej miejscowości Olmonty, przy ul. Międzylesie. Cicha i spokojna okolica, po sąsiedzku las.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł10 158 m² 172,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Markowszczyźnie, gm. Turośń Kościelna, powiat białostocki o powierzchni 10 158 m2 to doskonała okazja inwestycyjna, której nie warto przegapić! Dzięki swojej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 001 m² 92,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2001 m - Walne, spokojna okolica, blisko jeziora Malownicza działka budowlana o powierzchni 2001 m , położona w miejscowości Walne, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 338 830 zł5 997 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Doskonała działka inwestycyjna na granicy Białegostoku w miejscowości Porosły- idealna lokalizacja dla Twojej firmy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek: 1).

Szczegóły ogłoszenia

1 962 400 zł892 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - białystok, obręb mickiewicza Działka inwestycyjna zlokalizowana na os. Mickiewicza w Białymstoku. Polecamy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 500 m² 62,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Tykocin w miejscowości Pajewo. Polecamy nieruchomość położoną ok. 1,5km od trasy S8. Działka o powierzchni 1500m2. Kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 660 m² 6,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno - leśną o powierzchni 8660 m2 w obręb Grabowiec gm. Bielsk Podlaski woj. podlaskie. Działka w kształcie prostokąta. Idealna do powiększenia gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł1 345 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w bardzo malowniczym miejscu w gminie Kleszczele nad Zalewem Repczyce. Z działki która znajduje się na skarpie rozciąga się panorama na cały zalew. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 000 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej w Wasilkowie Działkę można przeznaczyć np. na budowę stawu jako działka rekreacyjna Nieruchomość gruntowa będzie wydzielana.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16 200 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną o powierzchni 16 200 mkw położoną w miejscowości Michałowo Dojazd do działki drogą gruntową. Nr ewid. 85/1, obręb 0054: - łiv -1,41 ha - łv - 0,16 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 776 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę leśną o powierzchni 3776 m2 w malowniczej miejscowości Krynickie w gm. Zabłudów, pow. białostocki. Las zlokalizowany w odległości ok. 350 od zabudowań wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 136 m² 378,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

***działka budowlana***blisko białegostoku***wszystkie media*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w Ignatkach. Oferowana działka ma powierzchnię 1136m2 i wymiary 52x1237x47 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł686 m² 155,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/33. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł36 300 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjne siedlisko w miejscowości Barszczówka (obok Markowszczyzny) w gminie Turośń Kościelna. Odległość od Białegostoku 10 km (do centrum miasta 15 km). Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

59 755 zł3 515 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Lipowy Most. Nieruchomość o prostokątnym kształcie, znajdującą się w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 911 m² 78,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1911 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Grajewa przy ulicy Geodetów. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł22 000 m² 7,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las położony w miejscowości Rogienice Wielkie gmina Mały Płock powiat kolneński o powierzchni 2,2031 ha. Działka oznaczona numerem geodezyjnym 428. Opis: - so III wiek około 115.

Szczegóły ogłoszenia

930 645 zł62 043 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 62043 m , zlokalizowaną w miejscowości Sosnowik w gminie Szudziałowo w powiecie sokólskim w woj. podlaskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona nieruchomość dla twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca na rozkręcenie lub przeniesienie swojej działalności? Oto niesamowita oferta, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka rolna** Zapraszamy na prezentację działki położonej w miejscowości Krusze-Łubnice. Działka rolna o powierzchni wynoszącej około 8681m2. Klasa ziemi na tej działce to przewaga IV.

Szczegóły ogłoszenia

408 975 zł13 300 m² 30,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka przy drodze asfaltowej do narwii *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej we wsi Ancuty. Działka o powierzchni ok 1.33 ha o wymiarach 174 x 83 m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki usługowo - wytwórcze w Studziankach 6 działek rolne ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako usługowo-wytwórcze w kształcie prostokątów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł14 181 m² 17,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Pokaniewo-Kolonia, gmina Milejczyce. Polecamy nieruchomość gruntową o powierzchni 14181m2. Działka częściowo zalesiona o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

161 440 zł1 009 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w gminie Zabłudów. Wymiary: 30mx34m prąd około 230 m od działki Doskonale usytuowana, w spokojnej okolicy przy lesie. W sąsiedztwie luźna.

Szczegóły ogłoszenia

3 561 840 zł19 788 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas: oferta na wyłączność Okazja Inwestycyjna Działka nr geod. 525 o powierzchni 1,9788 ha i wymiarach ok. 48,5 x ok 408 m. Użytki jakie występują na tej działce: rvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

325 250 zł1 301 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż są wystawione zgodnie z tytułem dwie działki budowlane przy ul. Pilota Kazimierza Sztramko w Grajewie o łącznej powierzchni 1 301 m2 (zgodnie z wypisem z rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Piękna, sucha działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł8 100 m² 506,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 375 m² 143,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 140 m² 235,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Korona Real Estate. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w popularnej pod względem turystycznym i niezwykle klimatycznej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 364 m² 161,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zalesiany - blisko natury, blisko Białegostoku: działka gotowa na Twój wymarzony dom! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w Zalesianach - miejscowości pełnej.