dowolna

Lokale użytkowe podlaskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

623 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

45,05 zł/m²111 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Polecam Państwu ofertę najmu wyjątkowego lokalu w Centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta. Cały budynek jest przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

50 zł/m²65 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego lokalu usługowego o powierzchni 65 m kw, położonego na parterze w budynku mieszkalnym IV piętrowym. Lokalizacja: lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

788 160 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego. Rynek pierwotny. - powierzchnia 65,68 m2, parter - Sala główna 30 m2, pomieszczenie socjalne, zaplecze, toaleta, przedsionek - Nowoczesne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek o pow. 150 m2 z przeznaczeniem na: warsztat, serwis samochodowy, magazyn, mała produkcja, itp. - 2 pomieszczenia z szerokim przejściem - Wysokość 5m i 3 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu nowych lokali handlowo-usługowych w przepięknym Uzdrowisku Supraśl. Nowo powstały elegancki kompleks apartamentowy tuż nad rzeką, w centralnej części miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

26 zł/m²180 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal o powierzchni 180 m2 na poziomie -1, w super lokalizacji przy dużym natężeniu ruchu - Propozycja dla usług cateringowych, jak też handlu, magazynu, hurtowni, sklepu internetowego, itp. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Białystok

Białystok,podlaskie

20 zł/m²700 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia samodzielny budynek przemysłowy o powierzchni 700 m2. - hala, magazyn, produkcja. - wysokość 6 m - Posadzka niepylna - 2 bramy wjazdowe. - wydzielone pomieszczenia socjalno-biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

26,67 zł/m²15 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** miejsce parkingowe W garażu podziemnym *** *** os.MICKIEWICZA *** Oferujemy do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym budynku mieszkalnego z 2003 roku na os. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

12,50 zł/m²520 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Budynek użytkowy do wynajęcia. Duży potencjał do utworzenia rozpoznawalnej firmy, hurtowni, magazynu, punktu usługowego, hali produkcyjnej. - powierzchnia całości 520 m2, z 2 bramami garażowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

49 zł/m²330 m² 16 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** blisko centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany nowoczesnym budynku blisko dworca pks/pkp w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Białystok,podlaskie

589 000 zł66 m² 8 992,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 65,5 m blisko centrum - z garażem i piwnicą! Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o pow. 65,5 m , położony w zadbanym budynku z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Białystok

Białystok,podlaskie

200 zł/m²30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Możliwość prowadzenia działalności 24h przez 7 dni w tygodniu w centrum życia nocnego miasta! Miejsce popularne wśród młodych ludzi i nie tylko. Oferta atrakcyjna dla chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni całkowitej 40m2, idealne do prowadzenia szkoleń i kursów edukacyjnych. Wejście do biurowca znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokale biurowe w ścisłym centrum Białegostoku ul. Lipowa. Pomieszczenia o różnej wielkości - od 30 m2 do 150 m2. Dodatkowo osobny kompleks lokali o pow. 300m2. Dobierzemy każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

45,41 zł/m²220 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia budynek parterowy w Białymstoku. Samodzielny lokal z dużym parkingiem - Powierzchnia 220 m2. Parter. - wejście od ulicy oraz drugie od zaplecza, z rampą. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

82,24 zł/m²85 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal w centrum Białegostoku. - uwaga: lokal w trakcie remontu. Wykończenie "pod klucz" zgodne z preferencjami Najemcy! - Parter, duża witryna, wejście z boku lub prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Elewatorska

Białystok,podlaskie

37,13 zł/m²24 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym. Lokal znajduje się na niskim parterze biurowca zlokalizowanego w przemysłowej części Białegostoku niedaleko trasy S8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Białystok,podlaskie

74,68 zł/m²141 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 140,6m2. Lokal znajduje się w centrum miasta, wejście do lokalu znajduje się od ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

690 480 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego. - powierzchnia 57,54 m2, parter -dwie sale, pomieszczenie magazynowe, socjalne, toaleta, przedsionek - Nowoczesne, funkcjonalne budownictwo - Świetna oferta pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kawaleryjska

Białystok,podlaskie

49,44 zł/m²180 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia hala w obrębie ulicy Kawaleryjskiej o łącznej pow. około 300 m2. Magazyn - Hala handlowo-usługowa o powierzchni 180 m2 ( parter) + 120 m2 ( podpiwniczenie). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

45 zł/m²85 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Kompleks powierzchni biurowych w samym centrum miasta! Do wynajęcia lokale biurowo-usługowe na II piętrze o łącznej powierzchni około 240 m2. Propozycja wynajmu o szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Błękitny Wieżowiec z pięknym widokiem na panoramę miasta. Prestiżowe powierzchnie biurowe w centrum Białegostoku do wynajęcia! Powierzchnia biurowa 100m2 ( VI p. ) - pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Białystok

Białystok,podlaskie

14,44 zł/m²450 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia zakład produkcyjny w okolicach Wasilkowa. Samodzielny budynek parterowy przystosowany pod produkcję spożywczą, z działającym tu wcześniej wieloletnim przetwórstwem mięsnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 700 000 zł1 383 m² 5 567,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nieruchomości w Białymstoku. Świetna lokalizacja, w obrębie miasta Białystok, a jednocześnie w sąsiedztwie lasu! Idealna oferta dla wszelkich przedsięwzięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sokołowska

Tykocin,podlaskie

32,50 zł/m²120 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w turystycznej miejscowości na Podlasiu - w Tykocinie. Lokal znajduje się w samym centrum miasta, na I piętrze rozpoznawalnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal idealny pod gabinety kosmetyczne, biurowe, fryzjer, itp. Uwaga - cena obejmuje wszystkie opłaty oprócz prądu! - Ścisłe Centrum Białegostoku, topowa lokalizacja. Duży ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

40 zł/m²300 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Bardzo atrakcyjna powierzchnia do wynajęcia. Lokal wśród rozwijających się osiedli na obrzeżach Białegostoku. - 300 m2 na 1 piętrze. Otwarta przestrzeń do własnej aranżacji. - wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

31,80 zł/m²250 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy świetną ofertę inwestycyjną w malowniczym zakątku Niewodnicy Kościelnej. Do wynajęcia budynek użytkowy o pow. 250 m2 z możliwością adaptacji poddasza 200m2, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

3 300 000 zł860 m² 3 837,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala handlowa na osiedlu Zawady. Możliwość wykorzystania na różne cele. Dogodna lokalizacja blisko obwodnicy miasta. Duża działka ok. 2400m2 przeznaczona w mpzp na cele usługowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

48 zł/m²439 m² 21 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal na sprzedaż lub wynajem. Białystok, os. Białostoczek, lokal o charakterze handlowym, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dużego osiedla. Parter o pow. 100m2 budynku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

28 zł/m²220 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu powierzchni biurowo-usługowych 2 x 220m2 w dobrej cenie! Ładne pomieszczenia znajdujące się na I i II piętrze, możliwość dowolnej aranżacji, ewentualność zwiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

759 000 zł152 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 152 m2, usytuowany na wysokim parterze budynku handlowo-usługowego w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Obecnie lokal składa się z 4 pomieszczeń - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu dobrą okazję wynajmu lokalu użytkowego w sercu Białegostoku. Przestronny obiekt o powierzchni 30 m2 oferuje 1 funkcjonalne pomieszczenie ze szklaną witryną, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Białystok,podlaskie

24 zł/m²400 m² 9 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam Państwu nowy budynek użytkowy w Fastach. Obiekt jest obecnie w stanie surowym zamkniętym. Przyszły najemca na tym etapie może rozplanować rozkład i kształt pomieszczeń, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gotowy biznes do przejęcia! Oferta sprzedaży: warsztat lakierniczo-blacharski plus mieszkanie. Świetna lokalizacja, działka o pow. 991 m2. Warsztat Funkcjonujący nieustannie od 25 lat po dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

38,10 zł/m²210 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Atrakcyjna powierzchnia handlowo-usługowa do wynajęcia. - świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszych. - lokal na parterze, w ciągu handlowym. - otwarta powierzchnia 210 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

27 zł/m²600 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** biura 300 M@ *** Z ogrzewaniem W cenie *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu atrakcyjną powierzchnię usługowo-magazynową zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

41,38 zł/m²145 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Bardzo atrakcyjny lokal w topowej lokalizacji dużego osiedla. Idealne miejsce na prowadzenie sklepu, usług, czy gastronomii. Wcześniej przez wiele lat funkcjonował tu sklep spożywczy. - parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biuro. Lokal znajduje się w prestiżowym nowoczesnym biurowcu. Położony jest na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

49 zł/m²200 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Bielsk Podlaski. Centrum Handlowe, powierzchnia do wynajęcia około 200 m2. Lokal w centrum działającego kompleksu handlowego. Obok sklepy wiodących operatorów sieci handlowych. - świetna.