dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 030 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Adres: ul. Kościuszki 5/2, dąbrowa Białostocka Powierzchnia użytkowa: 55,36 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 30 zł/m2 - Nieruchomość - Budynek składa się z II kondygnacji nadziemnych oraz piwnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,74 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 59,74 m , zlokalizowane na ostatnim 4 piętrze położonym w sprawdzonej i cenionej lokalizacji - centrum Suwałk, ul. Korczaka 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28,68 m² 6 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

4. piętro z windą | świetna lokalizacja | spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona w charakterystycznym budynku znanym jako Dom Weterana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł64,62 m² 7 567,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 64,02 m2 zlokalizowanego w Łapach przy ul. Janusza Korczaka należącego do inwestycji "spokojny Zakątek". Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cenionej części Białegostoku w rejonie osiedla Przydworcowe. Kameralna zabudowa, estetyczna architektura oraz funkcjonalnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,90 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł40,67 m² 15 367,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! 649.000zł - > 625.000zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Kawaleryjskiej 3 w Białymstoku. Jest to projekt zrealizowany w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod najem! Na sprzedaż kawalerka położona w Kleosinie przy ul. Kraszewskiego 10, tuż przy osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł48,11 m² 10 806,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,11 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku na popularnym osiedlu Bema w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,29 m² 12,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***apartament z widokiem na Rynek Kościuszki*** Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie 2 minuty spacerem od głównego rynku. Mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł42 m² 10 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 do remontu położone w centrum Białegostoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie - Powierzchnia 42m2 - Piętro 4 z windą - Budownictwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej Białystok, okolice ul. Zwierzynieckiej/mickiewicza. Na sprzedaż 2 z 4 segmentów w stanie deweloperskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,30 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Bojary ul. Sobieskiego 18 w Białymstoku Szukasz funkcjonalnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam przestronne 3-y pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, znajdujące się na II piętrze w docieplonym, budynku, przy ul. Wysokiej w Siemiatyczach. Mieszkanie zostało odświeżone, pomalowano.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 53,5.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,70 m² 7 248,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Już dziś umów się na prezentację mieszkania usytuowanego na V piętrze na Leśnej Dolinie w Białymstoku. Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 60m2 , bardzo dobrze nasłonecznione (.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum białegostoku, do Galerii Jurowieckiej 2 minuty spacerem. Doskonałe połączenie komunikacyjne z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,64 m² 11 169,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda w sąsiedztwie lasu! Polecamy Państwu wygodne 3-pokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym i spójnym stylu. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 162 zł60,25 m² 16 649,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł80,50 m² 6 186,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks mieszkań w Białymstoku. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Komfortowa przestrzeń życia. Znakomita lokalizacja. Bardzo dobry dojazd do Centrum. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,16 m² 10 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, rocha 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 64 m2 w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na piętro 3. Komfortowe mieszkanie to ilość pokoje 3, wc i łazienka razem, kuchnia. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,50 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,51 m² 10 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł48 m² 10 729 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny jak i na inwestycję! Polecamy 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 48 m2 znajdujące się na parterze w wieżowcu przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny bliźniak z ogrodem Twój azyl na Dziesięcinach II Wyobraź sobie dom, który łączy miejską wygodę z kojącym spokojem zielonej okolicy. Ta kameralna inwestycja to zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,20 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice kaczorowskiego/kopernika Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,80 m² 7 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokalizacja Antoniuk Białystok 3 pokoje łazienka z wc korytarz balkon (loggia) mieszkanie dwustronne IV piętro *************ważne********************* Z nami kupisz bezpiecznie Oferujemy pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł107,30 m² 7 875,12 zł/m²

 

Piętro:3/3