dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 030 ogłoszeń

599 000 zł57,40 m² 10 435,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Luksusowe 3 pokoje z panoramą miasta - 11. piętr, zachodnia wystawa okien. Szukasz wnętrza, które łączy nowoczesny design z widokiem, który zapiera dech w piersiach? To mieszkanie na 11.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego bloku z 2011 roku, przy ul. Wiadukt w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47 m² 10 319,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m , położone na IV piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,60 m² 8 075,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam Państwu mieszkanie w Wasilkowie zlokalizowane w c ichej i spokojnej okolicy nieopodal zalewu i plaży. Miasteczko urokliwe, zaledwie 5 minut do Białegostoku. Cechuje się bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,90 m² 10 567,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 i super lokalizacji (galeria Alfa, park Planty). Idealne zarówno dla rodziny jak i inwestycyjnie pod wynajem. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,70 m² 4 949,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł101 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem* Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, wysoki standard, duże i nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł46,82 m² 10 999,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Transportowej. Nieruchomość na parterze: 46,82 m2- mieszkania na piętrze: 98,96 m2 dwupoziomowe na 1 i 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł76 m² 11 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie z widokiem na Las Solnicki | Nowe Miasto, ul. Filipowicza Wyjątkowa lokalizacja, łącząca dogodną infrastrukturę osiedla, łatwy i szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,62 m² 13 258,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone z dbałością o detale, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł31,40 m² 10 350,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 31,40m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku przy ulicy Sikorskiego w dzielnicy Słoneczny Stok. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój dzienny z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł37,96 m² 5 532,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

propozycja singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 37,96 m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 1 ustawna sypialnia łazienka z wc korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31,40 m² 12 898,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie - lokalizacja Nowe Miasto - rok bud.1994 - blok z cegły - 2 klatki w bloku - pow.31m2 - czynsz tylko 330 zł. - pełna własność z kw - 2 pokoje - 1 piętro z 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj tam, gdzie życie dzieje się naprawdę - serce Białegostoku czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu kawa w ulubionej kawiarni kilka kroków od domu, szybkie zakupy po drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł81,25 m² 5 661,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie 81,25 m2 ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Skorupy przy ul. Wczasowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45,20 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, ciepłe i dobrze doświetlone okna.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł70,20 m² 7 535,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 mieszkan na osiedlu Piaski.( kawalerka i 2pokojowe) Aktualnie mieszkanie jest 4-pokojowe ale zostało stworzone z dwoch odrębnych mieszkań na tym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł57,30 m² 11 780,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3 pokoje w wysokim standardzie ul. Plażowa, białystok Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu przy ul. Plażowej, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,86 m² 14 333,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Stylowe mieszkanie w sercu Białegostoku z widokiem na ratusz miejski! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,30 m² 9 532,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku wykonanym z solidnych.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł49,46 m² 1 617,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- opis ogłoszenia Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,46 m , położony w miejscowości Czeremcha (powiat hajnowski, woj. podlaskie) Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 36 mkw. - 2 pokoje - piętro 9/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł95,50 m² 8 157,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie - enklawa na Żeromskiego Popularna lokalizacja i komfort jak w domu - to mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto z pewnością należy do wyjątkowych. Szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,80 m² 7 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Sprzedam funkcjonalne ,4 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku z lat 70 Mieszkanie do remontu (ewentualnie do odświeżenia ) Układ : 4 niezależne pokoje , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,30 m² 7 444,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

****tylko W premium nieruchomości**** 5 pokoje Z potencjałem dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 85,30,2 m2 na Osiedlu Sienkiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

**3-pokojowe mieszkanie - Osiedle Mickiewicza, białystok - prywatny parking** Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71,42 m² 4 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz dużego mieszkania w rozsądnej cenie? Tu masz aż 4 pokoje i 71 m w Lipsk idealne dla rodziny. Najważniejsze: 4 niezależne pokoje każdy ma swoją przestrzeń aż 71 m komfort.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,50 m² 7 752,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na Białostoczku - gotowe do zamieszkania, bez prowizji od kupującego Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48,50 m² 10 721,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiż I komfort W sercu białegostoku - gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie W centrum W pełnym tego słowa znaczeniu Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,53 m² 5 688,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 45,53 m2 przy ul. Tysiąclecia 12a, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w miejscowości Mońki. Mieszkanie widne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,60 m² 5 751,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Ogrodowej w Czarnej Białostockiej. Znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły 1993r. Duży balkon zachęca do.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł38,40 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema piwnicami i miejscem w garażu - Białystok, nowe Miasto Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Adres: ul. Kościuszki 5/2, dąbrowa Białostocka Powierzchnia użytkowa: 55,36 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 30 zł/m2 - Nieruchomość - Budynek składa się z II kondygnacji nadziemnych oraz piwnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,74 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 59,74 m , zlokalizowane na ostatnim 4 piętrze położonym w sprawdzonej i cenionej lokalizacji - centrum Suwałk, ul. Korczaka 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł64,62 m² 7 567,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 64,02 m2 zlokalizowanego w Łapach przy ul. Janusza Korczaka należącego do inwestycji "spokojny Zakątek". Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej Białystok, okolice ul. Zwierzynieckiej/mickiewicza. Na sprzedaż 2 z 4 segmentów w stanie deweloperskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,70 m² 7 248,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Już dziś umów się na prezentację mieszkania usytuowanego na V piętrze na Leśnej Dolinie w Białymstoku. Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 60m2 , bardzo dobrze nasłonecznione (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,16 m² 10 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, rocha 5.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij