dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kolno,podlaskie

460 000 zł61 m² 7 528,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie - typ apartament w Kolnie, ul. Wincentego Witosa 3a, IV piętro w pełni wyposażone, pięknie urządzone, idealne i komfortowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40 m , położonego na 10. piętrze w budynku Apartamenty Branickiego , na rogu ul. Branickiego i ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie , gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45b na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy 2 pokojowy, atrakcyjny apartament położony w centrum miasta przy ul. Jurowieckiej. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, zgodnie z najnowszymi trendami. w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

448 000 zł58 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena! Polecam Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w spokojnej części osiedla Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Białegostoku ul. Waryńskiego, 48 m Na wynaem mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze budynku z cegły, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

1 400 zł55 m² 25,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentuję państwu trzypokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Nowogródzkiej na osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i jest dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suwałki,podlaskie

180 000 zł30 m² 6 012,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkaj komfortowo w samym sercu Białegostoku przy ul. Warszawskiej 64a! Idealne dla studentów i profesjonalistów wysoki standard, cisza (okna na dziedziniec) i wszystko pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Augustów,podlaskie

435 000 zł65 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie 65 m2 składające się z 3 słonecznych pokoi - od południa, oddzielnej kuchni, łazienki, toalety i 2 przedpokoi. Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze, budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Białystok,podlaskie

611 000 zł58 m² 10 462,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Kup bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i nowocześnie wykończonego mieszkania, położonego na 1 piętrze w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

799 000 zł73 m² 10 885,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

389 000 zł38 m² 10 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F 2 o powierzchni 37,78m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

482 000 zł57 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr D5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

433 000 zł60 m² 7 157,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku przy ul. Białostoczek w Białystok. Lokal o powierzchni 60,5 m2 wyróżnia się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Białystok,podlaskie

360 000 zł31 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Lawendowej w Białymstoku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2025r. (jeszcze pachnie świeżością) Zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

585 000 zł60 m² 9 785,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na popularnym osiedlu Sienkiewicza, przy ul. Fabrycznej. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lodowa

Białystok,podlaskie

1 050 000 zł100 m² 10 525,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 4 pokoje z 2 miejscami w garażu podziemnym Budynek oddany do użytku pod koniec 2024 roku. Inwestycja Duo Apartamenty. Na powierzchni 99,74 m znajdują się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Białystok,podlaskie

545 000 zł52 m² 10 480,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, które łączy charakter, przestrzeń i miejską wygodę, a do tego ma duszę i styl? Przestań szukać właśnie je znalazłeś! Najważniejsze atuty: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzysztofa

Białystok,podlaskie

477 159 zł60 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 400 zł50 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,5m2 na wynajem w Białymstoku przy ulicy Piłsudskiego. Lokal mieści się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Sokółka,podlaskie

320 000 zł48 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 4 W sokółce O pow. 48,5M2 + piwnica O pow. 4,2M2 Czynsz 460zł pełna własność z księgą wieczystą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

419 000 zł30 m² 13 823,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,31m2. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Czyste i zadbane w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na parterze w nowszym bloku z cegły na os. Piasta (ul. Sybiraków). Mieszkanie zadbane, osobne pokoje, umeblowane (lodówka, pralka, tv). Do podanej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Białystok,podlaskie

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie o powierzchni 32mkw składające się z -salonu z kuchnią -sypialni -łazienki z wc. Mieszkanie na wygodnym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy Białostockiej

Białystok,podlaskie

489 000 zł45 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m kw, położonego na VII piętrze w X piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

380 000 zł53 m² 7 171,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku - ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 52,99 m | Piętro: i | Cena: tylko 7 171 zł/m Marzysz o mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

1 950 zł38 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu do wynajęcia w Białymstoku - ul. Warszawska Odkryj swoje nowe miejsce do życia w sercu Białegostoku! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

398 000 zł59 m² 6 746,91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

339 000 zł32 m² 10 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F4 o powierzchni 32,30m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 8. piętrze w bloku z windą. Dzięki dwustronnemu układowi mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku, w odległości zaledwie kilku minut spacerem od uniwersytetu medycznego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

615 000 zł59 m² 10 424 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania, położonego na 5 piętrze, na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona. W mieszkaniu przeprowadzono remont z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Białystok,podlaskie

595 000 zł81 m² 7 323,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81,25 m , położone na drugim piętrze (2/2) w domu jednorodzinnym, zlokalizowanym przy spokojnej i zielonej ul. Wczasowej.