dowolna

Mieszkania podlaskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

2 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 030 ogłoszeń

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice kaczorowskiego/kopernika Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,80 m² 7 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokalizacja Antoniuk Białystok 3 pokoje łazienka z wc korytarz balkon (loggia) mieszkanie dwustronne IV piętro *************ważne********************* Z nami kupisz bezpiecznie Oferujemy pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 28 m , usytuowane na 8. piętrze nowoczesnym budynku z 2025 roku - w dynamicznie rozwijającej się i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 906 zł51,59 m² 15 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentowania państwu urokliwego mieszkania, które potrafi przenieść nas w czasie. Mieszkanie te ma ekspozycje na 3 strony co daje uczucie ciepła jak.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł25,76 m² 9 899,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta objęta klauzulą wyłączności, możesz je kupić tylko z biurem "olchowik nieruchomości". Zapraszamy do konatktu. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2004r, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

416 942 zł50,40 m² 8 272,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolejowa w Białymstoku ogłasza aukcję nieograniczoną o ustanowienie odrębnej własności lokali mieszkalnych i przeniesienie ich własności: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

253 524 zł37,30 m² 6 796,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

398 309 zł59,80 m² 6 660,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m . Jest zadbane, choć nosi zwyczajne ślady użytkowania. Pomimo niedużej powierzchni oferuje 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą addom Nowoczesne, w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie, wyróżniające się wysokim standardem wykończenia oraz jakością użytych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,60 m2 w Białymstoku, przy ul. Kaczorowskiego 7 na os. Piaski. Lokal mieści się na 14 (z 15) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,30 m² 7 437,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***************mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, 3-y pokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu przy ul. Magazynowej. Mieszkanie położone jest na parterze z cichobieżną windą. Bezpośrednio z windy jest dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1987 roku przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł24 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m , położone przy ul. Dwornej 3 w Starych Kupiskach około 3 km od Łomży. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 017 zł61,26 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 692 zł65,37 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

515 020 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Pułaskiego i Transportowej. To nasze kolejne podejście do zabudowy dwulokalowej. Tym razem do wyboru ok. 50 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

435 960 zł36 m² 12 009,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Bielsk Podlaski,podlaskie

298 000 zł46 m² 6 408,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Jeśli ta nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

490 000 zł84 m² 5 868,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Z lokalu roztacza się bardzo ładna panorama na Białystok. Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

639 000 zł55 m² 11 681,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie na nowym mieście * do wejścia * Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego, mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Nowe Miasto , przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anny

Łomża,podlaskie

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Ks. Anny 31, na drugim piętrze (nowe budownictwo). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Białystok,podlaskie

588 000 zł59 m² 10 034,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane na osiedlu Wygoda przy ul. Walentego Lewandowskiego. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Apartamentowiec na Antoniuku, z windą i piwnicą Bardzo dobra komunikacja z centrum i z resztą miasta W okolicy dużo sklepów, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Suwałki,podlaskie

350 000 zł62 m² 5 642,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie 63,05 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

350 000 zł32 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pośrednikom I flipperom dziękuję! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 31,9 m2, jeden pokój z osobną kuchnią i łazienką, balkonem oraz przynależną piwnicą, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pok., 56m2, Ip. w nowym bloku z windą na os. Dojlidy (ul. Żubrów). Wyższy standard wykończenia i wyposażenia. Mieszkanie w pełni umeblowane (lodówka, zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Południe

Grajewo,podlaskie

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie ma powierzchnię 60 m i znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej funkcjonalnej kuchni, sypialni, dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

659 000 zł60 m² 10 892,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Augustów,podlaskie

320 000 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1846

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie 40 m Z antresolą |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Broniewskiego

Grajewo,podlaskie

250 000 zł49 m² 5 151,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w Grajewie - "brama Mazur" nowa niższa cena! Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy po termomodernizacji, nieopodal centralnej części miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

499 000 zł40 m² 11 332,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białystok, centrum | ul. Młynowa | 2 pokoje | 39,62 m | balkon | garaż podziemny Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,62 m2, położone w samym centrum Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

439 000 zł45 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Białystok,podlaskie

389 700 zł33 m² 11 809,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Poleskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

699 000 zł56 m² 12 376,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

414 000 zł47 m² 8 816,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E18 o powierzchni 46,96 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij