dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 979 ogłoszeń

133 000 zł1 334 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 371/1 w miejscowości Hermanówka o powierzchni 1334 m , położona w spokojnym, zielonym otoczeniu lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł128 m² 898,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

***wiele możliwości***sklep/bar*** Pomysł na biznes*** Brak Konkurencji*** Zapraszamy serdecznie na prezentację lokalu w miejscowości Dasze, na trasie Kleszczele - Siemiatycze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,54 m² 11 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50,54 m , położone w kamienicy w samym sercu miasta przy ul. Henryka Sienkiewicza. Opis nieruchomości: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 478 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Białymstoku, na osiedlu Antoniuk , przy ulicy Aleja Solidarności 6. Powierzchnię użytkową ( 39,40 m2 ) stanowią: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** kraina ciszy I spokoju *** czeremcha *** To może być Twoje wymarzone miejsce na dom! Koniecznie sprawdź ta ofertę! Dobry Dom ma Państwu do zaproponowania nieruchomości znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśno-rolna o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Złotoria. Teren idealnie nadaje się na miejsce wypoczynku i rekreacji cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

*** siedlisko Z dużą około 5 ha działką *** wyjątkowa okolica blisko natury *** świetny dojazd drogą asfaltową *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł29,66 m² 5 057,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Kapucyńskiej 6 w Łomży. Lokal położony jest nieopodal centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje po remoncie | 1. Piętro | gotowe do zamieszkania Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kompleks działek budowlanych w Sierzputach Młodych, gmina Łomża Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks 15 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

* dom z dużą działką i zabudowaniami - Rzepniki , pod Białymstokiem Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Rzepniki (gm. Zabłudów), zaledwie 25.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 44m x 64m w miejscowości Pieńki, około 2km.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł105,28 m² 7 494,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* nowoczesny i komfortowy apartament z szybkim dostępem do miasta i blisko natury * Przestronny i nowoczesny, dwupokojowy (możliwość wydzielenia 3 pokoju) apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł14 250 m² 20,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Malownicze miejsce w otulinie lasu Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działką zlokalizowaną w miejscowości Folwarki Małe , gm. Zabłudów. Kameralna okolica wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Bielsk Podlaski, ul. Wiśniowa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i rozwijającej się części Bielska Podlaskiego przy ulicy Wiśniowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł68,30 m² 8 418,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m , położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku. Budynek z początku XX wieku zachował swój unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 181 m² 414,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 458 m² 157,06 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

286 075 zł57 215 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o powierzchni łącznej 5,7215ha położone w obrębie ewidencyjnym 0030 Wilczewo, gmina Stawiski. a) działka oznaczona numerem 429/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł940 m² 424,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości, wynagrodzenie pokrywa sprzedający! działka budowlana W sercu zielonego białegostoku Osiedle Pietrasze-Jaroszówka | 940.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - oferta na wyłączność tylko w premium nieruchomości Działka budowlana 2 455 m - Porosły-Kolonia, gmina Choroszcz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 570 m² 356,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**na sprzedaż działka budowlana Białystok, starosielce 1570 m ** Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni **1570 m **, położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60,80 m² 3 782,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w samym sercu Sejn malowniczego miasteczka na pograniczu polsko-litewskim, zaledwie 30 minut od Suwałk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 1500 m | Kurowo Kolonia | Spokój natury i szybki dojazd! Każda z działek ma wydane odrębne warunki zabudowy, co znacząco ułatwia proces rozpoczęcia budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł140 m² 12 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z basenem Nowodworce, tuż przy granicy Białegostoku! Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5/1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 000 zł143 m² 5 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na obrzeżach Białegostoku. Szybki i wygodny dojazd do Centrum (około 10 minut). Nowoczesna bryła budynku. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 650 m² 65,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 3650 m2 - piecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł75,11 m² 7 256,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Meg Real Estate przedstawia na sprzedaż dwupoziomową szeregówkę w stanie deweloperskim o metrażu 75,11 m2 w miejscowości Grabówka, przy ul. Oliwkowej, posadowioną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 647 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Hamulka, gm. Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Między dwoma jeziorami - jedyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 921 zł32,27 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uzdrowisko Supraśl, nad rzeką Przytulne I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości w Supraśl. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w klimatycznym apartamentowcu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł438,34 m² 7 528,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają najbardziej wymagający klienci: bliskość miasta, absolutną prywatność, otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł136,71 m² 5 815,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny i widny lokal użytkowy o powierzchni 136,71 m , zlokalizowany na I piętrze Centrum Handlowego przy ul. Sienkiewicza 49. Oferta dla klienta kupującego za.