dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 985 ogłoszeń

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Bielska Podlaskiego, w okolicach ulicy Dubiażyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł10 885 m² 44,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy trasie krajowej S8 Dwie niezabudowane nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 10492 m2. Działka usytuowana przy drodze głównej (krajowa - S8) na trasie Białystok-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1105m2 zlokalizowaną w cichej i malowniczej miejscowości Jednaczewo przy ul. Łomżyńskiej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,90 m² 11 022,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł214 m² 5 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowoczesny dom w sercu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,52 m² 11 192,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią w Horodnianach. Układ: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

230 480 zł1 072 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane Skrybicze | 5 km od Białegostoku | wz Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Skrybicze, zaledwie ok. 5 km od granic Białegostoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł267 700 m² 93,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 27 ha, zlokalizowane w malowniczej okolicy. Na działce znajduje się dom mieszkalny oraz budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 600 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 745 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1745 m , położoną w miejscowości Janów (gmina Janów, powiat sokólski). Numer ewidencyjny działki: 543. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,79 m² 12 400,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. aleja Jana Pawła II. Mieszkanie 33,79 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 633 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowosadch w gminie Zabłudów Powierzchnia działki 5712,50 m2 Działka znajduje się w otoczeniu zieleni, w pobliżu lasu, co czyni ją idealnym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,29 m² 12,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***apartament z widokiem na Rynek Kościuszki*** Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie 2 minuty spacerem od głównego rynku. Mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł400 m² 1 347,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w Nowym Aleksandrowie, zaledwie 17 min od Białegostoku. Działka o powierzchni 1000 m2 i regularnych kształtach, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Dogodna lokalizacja ul. Ciepła. Na 46,5 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Unikalna oferta: przestronny budynek przemysłowy z ogromnym potencjałem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - budynek przemysłowy o powierzchni 650m2,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 008 m² 247,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1008 m2 w Łomży na ulicy Grabowej w Łomży! Działka, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 995 m² 36,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z widokiem na jezioro Rospuda Czarne, gmina Filipów Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej położonej w miejscowości Czarne,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 913 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka niedaleko rzeki ślina Zapraszamy na prezentację działki rolnej, zadrzewionej, położonej w miejscowości Stypułki-Święchy(gm. Kobylin-Borzymy). Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 540 m² 83,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni 1540 m , położona w spokojnej, malowniczej okolicy, w odległości około 11 km od Tykocina Parametry nieruchomości: -Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,42 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Rycerska To mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł965 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***solniczki *** działka budowlana 965M2***3 km od białegostoku*** Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Solniczki gmina Juchnowiec Kościelny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 450 m Stare Kupiski, 4 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 450 m , która powstanie z podziału działki nr 430/7, położona.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 165 m² 399,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nowodworce, zaledwie 8 km od Białegostoku. Działka o powierzchni 1164 m2 oraz wymiarach ok 27 x 44 m posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka w mpzp przeznaczenie zabudowa zagrodowa. 400 m od działki przepływa piękna rzeka Bug. Działka położona na terenie klimatycznego południowo podlaskiego miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł5 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie płożona w gminie Narewka działka siedliskowa -sąsiednie działki zabudowane. Bardzo blisko Puszczy Białowieskiej. Doskonałe miejsce na soja oazę spokoju jak i całoroczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 210 m , położony na I piętrze prestiżowego budynku Apartamenty Branickiego przy ul. Orzeszkowej/branickiego. To unikalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł7 033 m² 98,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***duża działka*** atrakcyjna lokalizacja tylko 5 km od białegstoku*** Zapraszamy na bezpłatną prezentacje działki w okolicy miejscowości Karakule. Nieruchomość o powierzchni 7033m2.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł9 330 m² 18,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Urokliwa działka 9 330 m |.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł255 m² 4 898,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny z 2007 roku, położony w zielonej lokalizacji, na obrzeżach miasta Choroszcz. Dom został wybudowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł32,50 m² 9 169,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 29,04 m2 położone na wysokim parterze kameralnego 3- piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 750 zł36,30 m² 12 224,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty przy Jana Pawła II to nowy punkt na mapie Białegostoku. Kameralny blok dla tych, którzy szukają komfortu i wygody. Budynek składa się z 5 kondygnacji, na których znajduje się: 38.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 171 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Warunki Zabudowy ** Bohdan ** Dobrzyniewo ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Bohdan, gm. Dobrzyniewo Duże pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 972 664 zł159 m² 18 696 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy 159 m | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto, białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 zł/m ) Cena za m : 15 200 zł netto (do negocjacji) Wystawiam fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł2 380,43 m² 7 225,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy Obiekt Biurowo-Przemysłowy w Białymstoku - Gotowy Biznes Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która generuje stabilny dochód i jednocześnie oferuje możliwość dalszego rozwoju?.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 500 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużą działką Chmielewo, gmina Nowogród Na sprzedaż klimatyczne siedlisko wiejskie położone w miejscowości Chmielewo, gmina Nowogród, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł44,16 m² 15 375,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Czysta Powierzchnia: 44,16 m Piętro: 4 (z windą) Balkon: 3,61 m wykończony Dodatkowo: komórka lokatorska miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł4 778 m² 169,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy urokliwe siedlisko w Zwierkach położone w malowniczej okolicy zaledwie kilka kilometrów od miasta. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij