dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 986 ogłoszeń

270 000 zł4 241 m² 63,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** kraina jezior I lasów *** 6km do sejn *** To może być Twoje wymarzone miejsce na dom! Koniecznie sprawdź ta ofertę! Dobry Dom ma Państwu do zaproponowania nieruchomość znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł175 m² 10 280 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 608 m²

Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną, składową, usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuły Las, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł178,47 m² 4 034,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, murowany dom jednorodzinny wybudowany metodą tradycyjną, położony w spokojnej, zielonej okolicy - bezpośrednio naprzeciwko lasu, z dogodnym dojazdem do Augustowa (ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***** malownicze działki blisko lasu ***** czarna wieś kościelna ******* Dobry Dom Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzech działek położonych w obrębie Czarnej Wsi Kościelnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł262 m² 7 595,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny z 2005 roku o powierzchni użytkowej 234,7 m . Budynek jest podpiwniczony oraz posiada użytkowy strych o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 646 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj pod miastem w pięknych okolicznościach przyrody. Polecam atrakcyjną działkę o świetnych wymiarach 49,90 x 33m które pozwolą zrealizować najbardziej śmiałą wizję.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł8 452 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***malownicze działki nad Jeziorkiem Mariańskim w Dolinie rowelskiej***dwie linie brzegowe jeziora*** Oferujemy unikatową nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł125,60 m² 5 406,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Osiedle domów w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej lokalizacji. Położone w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Do centrum 10 minut. Blisko przystanek autobusowy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 318 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* strabla * dwie duże działki * warunki zabudowy * Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek znajdującej się w miejscowości Strabla gm. Wyszki pow. Bielsk Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 899 m² 342,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1899 m , położona w dzielnicy Ślepsk w Augustowie w sąsiedztwie Jeziora Necko, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 800 zł61,50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania bezczynszowe w kameralnej inwestycji zaledwie 12 minut od ścisłego centrum Białegostoku! Aktualnie w przedsprzedaży idealny moment, aby zarezerwować swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł47 509 m² 37,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 47 509 m położona w miejscowości Studzianki, w gminie Wasilków, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Białegostoku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 612 380 zł7 329 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do naszej oferty trafia działka o pow. 7329m2 położona w miejscowości Ogrodniczki gmina Supraśl. W sąsiedztwie działki powstają nowe domy jednorodzinne. Nieruchomość idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje, do wejścia. Funkcjonalne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Sienkiewicza. Mieszkanie położone na drugim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,30 m² 12 409,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Wołodyjowskiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w niskim , trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł196,33 m² 2 271,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dwa domy w jednej cenie - Twój azyl w Trzcianne! Podlaskie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w cichej i malowniczej miejscowości Trzcianne,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***super cena*** piękne miejsce na budowę domu - 10 minut od białegostoku *** ***3000M2 *** Zapraszam na prezentację idealnej działki o powierzchni 3000m2 i wymiarach 27mx110m Teren gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł751 m² 318,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź sam! Polecamy Państwu jedną z dwóch aktualnie dostępnych na sprzedaż działek położonych w miejscowości Nowodworce (gmina Wasilków). Nieruchomość usytuowana w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł1 603 m² 2 058,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługową o powierzchni 1603 m2, położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji bezpośrednio przy ulicy Kopernika w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł52,61 m² 9 503,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Zambrowie położony w parterze budynku oznaczonego numerem 18 przy Placu Sikorskiego. Lokal składa się z: sali sprzedaży o powierzchni 41,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2,37 ha idealna inwestycja w Folwarkach Tylwickich! Na sprzedaż ustawna działka rolna o powierzchni 2,37 ha (nr ewid. 465/2), położona w miejscowości Folwarki Tylwickie,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż lokal mieszkalny z wydzielonymi dwoma lokalami z oddzielnymi wejściami położony na os. Piasta Na powierzchnię 67m2 składają się: - pierwsze mieszkanie - ok.50m2, 3 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena tylko 20 000,00 zł Za niewielką kwotę możesz mieć własny las na terenie miasta Siemiatycze. Możliwość posiadania własnego drewna do kominka lub pieca, nie trzeba daleko jechać -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Markowszczyzna, obręb Zalesiany, gmina Turośń Kościelna. Nieruchomość o powierzchni 946 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110,50 m² 7 963,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania w sercu Białegostoku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 110,5m2, położonego na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

***atrakcyjna cena ***0,50 ha!***cisza I spokój *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnego siedliska z dużą działką położonego w gminie Dziadkowice, powiat siemiatycki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł185 m² 1 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Śniadowo przy ul. Cmentarnej 18, gmina Śniadowo o powierzchni użytkowej 185m2 posadowiony na działce o powierzchni 1382m2. Budynek w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł80,60 m² 4 950,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealna alternatywa dla mieszkania W bloku Nowoczesny dom w otulinie lasu Chraboły (gm. Dobrzyniewo Duże) Cena: od 399 000 zł Powierzchnia: 80,60 m Działka ok. 500 m Cisza, natura.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 003 m² 339,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 5 minut jazdy od Białegostoku. To ostatnia działka w linii na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł5 459 m² 43,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 5459 m z dostępem do rzeki Nurzec + domek letniskowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5459 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł127 m² 5 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej inwestycji nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej okolicy w Kurianach, tuż przy granicy Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł137 m² 3 423 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które stanie się nowym symbolem Goniądza? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 137 m , położoną w najbardziej prestiżowej lokalizacji przy Placu 11.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Radzymińskiej osiedle Białostoczek w Białymstoku. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł847 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwie położonymi działkami budowlanymi w Dąbrówkach, gm. Wasilków. W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście parceli o powierzchni od ok. 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczym Dobrzyniewie Kościelnym, w województwie podlaskim. Nieruchomość o powierzchni 1070.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł972 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/32. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł138 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Idealne połączenie domu i miejsca do pracy nieruchomość z garażami i budynkiem gospodarczym Suwałki. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 138 m (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka 2900 m2 - Kosmaty Borek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.