dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 981 ogłoszeń

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położone działki z widokiem na las, w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta. Działka położona jest 15 km (15 minut jazdy samochodem) od Sokółki oraz 38 km.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł4 005 m² 109,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (w trakcie uzyskania wz) położona w miejscowości Krynice, gmina Dobrzyniewo Duże, w odległości około 18 km od centrum Białegostoku. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,99 m² 10 468,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,99 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i doinwestowane siedlisko, które łączy klimat polskiej wsi z nowoczesnymi udogodnieniami. Nieruchomość położona w miejscowości Karp (gm. Rudka) idealne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 450 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Dalny Las, gm. Płaska | nad jeziorem Serwy, z własnym pomostem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 2 450 m (16 m szerokości 160 m długości),.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 608 m² 139,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1602 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu miejscowości Protasy, gmina Zabłudów. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a poranna kawa smakuje lepiej? To siedlisko w miejscowości Pulsze (gm. Wyszki) czeka na kogoś z wizją, kto przywróci mu blask. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania bardzo atrakcyjnie położona działka W sercu parku krajobrazowego puszczy knyszyńskiej Z linią brzegową rzeki słoi od pięknej, znanej, malowniczo położonej W dolinie, nad.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,40 m² 8 646,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł60,90 m² 9 441,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

* 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji * Osiedle Piaski, ul. Wesoła Poszukujesz mieszkania gwarantującego przestrzeń oraz wygodę? Cenisz bliskość pełnej infrastruktury? Chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 820 m² 173,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

****działka z Warunkami Zabudowy 2820m2, nowodworce***** ****cena 490 000zł**** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży oraz prezentację działki, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł115 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 115 m2, położony na obszarze Puszczy Augustowskiej w miejscowości Serski Las, gmina Płaska, powiat augustowski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł980 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest przy ul. Polnej w Bielsku Podlaskim. Nowe osiedle, spokojna okolica! Media: wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 823 zł71,55 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,70 m² 7 248,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Już dziś umów się na prezentację mieszkania usytuowanego na V piętrze na Leśnej Dolinie w Białymstoku. Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 60m2 , bardzo dobrze nasłonecznione (.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł782 m² 331,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-budowlana o powierzchni 782 m , położona w Łapach. & parametry nieruchomości: powierzchnia: 782 m Wymiary: około 23mx35m Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

159 440 zł1 287 m² 123,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rzepnikach: dobry dom ma Państwu do zaoferowania: działkę o powierzchni 1282m2 usytuowaną w miejscowości Rzepniki gmina Zabłudów. Nieruchomość ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane położone we wsi Juszkowy Gród, gmina Michałowo. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł12 729 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***świetna inwestycja *** okazja *** dostęp do rzeki *** Dobry Dom oferuje na sprzedaż ziemię rolną w mieście Suwałki przy ul. Sianożęć. Nieruchomość składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł263,50 m² 6 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z klimatem na osiedlu Wygoda - przestrzeń, cisza i bliskość miasta Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 263 m (174 m użytkowej), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł7 411 m² 211,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji, położoną w miejscowości Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o powierzchni 7411 m 2 , regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 521 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki położonej na malowniczej Sejneńszczyźnie. Ta atrakcyjna działka rolna oferuje nie tylko możliwość prowadzenia rolnictwa, ale także potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 314 zł52,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł54 m² 13 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł5 475 m² 99,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek znajdujących się na osiedlu Bagnówka w Białymstoku. Grunty będące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Giełczynie (6km od Łomży) o pow.5599m2. Działka w kształcie prostokąta (143mx 39m), położona na terenie zabudowy mieszkaniowej. Cicha, spokojna okolica. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 059 m² 233,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Miejsce na Twój dom - w sąsiedztwie nowoczesnych zabudowań Prezentujemy Państwu działkę zlokalizowaną w miejscowości Niewodnica Korycka - gmina Turośń Kościelna. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł61,65 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Wyszonki - Klukówek. Idealna cisza, spokój, sielankowy, niezwykły klimat Podlasia Drewniany dom całoroczny z 1945r ( ocieplony wełną mineralną ) o powierzchni ok 87m ( parter i piętro ).

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł655 m² 1 389,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki mieszkaniowej Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowa położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Białegostoku na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł59 500 m² 8,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5,95 ha -3 min do centrum miasta Suwałki Idealna lokalizacja pod magazyn, bazę transportową lub inwestycję logistyczną Szukasz miejsca, które połączy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł3 459 m² 196,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz wymarzonej działki nad jeziorem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną przy samym Jeziorze Rajgrodzkim. Teren idealny do odpoczynku i wyciszenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości ab Grand poleca mieszkanie z przestronnym salonem, które znajduje się na ostatnim, XI piętrze w wieżowcu przy ul. Fabrycznej( winda dojeżdża do piętra nr X). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

344 500 zł5 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Raduninie serce wsi, blisko Puszczy Knyszyńskiej Na sprzedaż działka położona w samym środku malowniczej wsi Radunin, w otoczeniu istniejącej, zadbanej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,74 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1846

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie 40 m Z antresolą |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, które łączy bliskość zieleni z miejską wygodą - ta oferta jest dla Ciebie!. 62,09 m przestrzeni, usytuowanej na parterze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,37 m² 8 914,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie - nowe miasto - 2 oddzielne pokoje - do wprowadzenia - nowa cegła (2000 r.) - blisko Centrum, Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu w Białymstoku - idealne studentom.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł69,60 m² 9 410,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Świetna lokalizacja: usk / dsk /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 685 zł55,61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 340 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która zapewnia wyciszenie, bliski kontakt z naturą i pełną prywatność. Może być to również świetna propozycja pod kątem prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 349 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż: dz. nr 22893/26 o pow. 1349 m2 Łomża Działka położona jest na terenie województwa podlaskiego na terenie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij