dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 982 ogłoszenia

489 000 zł11 185 m² 43,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,1185 ha, położona w malowniczej miejscowości Zygmunty, zaledwie 6 km od Tykocina i 27 km od Białegostoku. Około 2800 m stanowi las.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł4 391 m² 56,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna okazja! Działka w sercu Narwiańskiego Parku Narodowego z własnym stawem i sąsiedztwie Narwi! Lokalizacja Izbiszcze: -Centrum Narwiańskiego Parku Narodowego, - 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

286 500 zł955 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Karakule! * Lokalizacja: karaokule spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do miasta * Powierzchnie działek: 1000 m - 22mx45m.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł15 477 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna gm. Choroszcz Atrakcyjnie położona działka rolna blisko drogi S8 w kształcie prostokąta o powierzchni 15400 m2 w miejscowości Choroszcz. Działka objęta mpzp. Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,19 m² 8 902,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Piasta w Białymstoku. Lokal częściowo po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej Siemiatycze, ul. Mokra 10 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m położony na działce 623 m w.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 254 m² 220,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w miejscowości Sobolewo. Powierzchnia działki ok- 1250m2. Wymiary: szerokość ok 30m Długość ok 42m Media Prąd w drodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł274 m² 2 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Klepacze gm. Choroszcz. Parametry nieruchomości: - budynek parter + piętro oraz poddasze użytkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 533 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**do sprzedania 3 działki każda po 1533 m2 ** **nieruchomość położona w gminie Zabłudów ok. 20 km od Białegostoku. Dojazd drogą wewnętrzną utwardzoną. Wymiary :45mx34m. Media :prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,74 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 59,74 m , zlokalizowane na ostatnim 4 piętrze położonym w sprawdzonej i cenionej lokalizacji - centrum Suwałk, ul. Korczaka 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,46 m² 11 457,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 501 m² 219,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1501 m oznaczona w studium jako zabudowa mieszkaniowa Bielsk Podlaski, ul. Zamkowa (boczna uliczka) Na sprzedaż działka o powierzchni 1501 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 767 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki znajdującej się w Bielsku Podlaskim na obszarze objętym mpzp zabudowa usługowo -przemysłowa. Działka z dojazdem drogą wewnętrzną od strony ulicy Rejonowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 012 589 zł40 367 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt, który pracuje na biznes Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 40 367 m (4 ha), położony bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8 jednej z kluczowych arterii transportowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł123,50 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 124,12 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 446 m² 1 382,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna, funkcjonalna działka inwestycyjna z wz pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, oraz działalność: biuro, usługi, handel, medyczne, gastronomia o powierzchni 1446 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu ładne działki o pow. 5000m2 lub 7000m2 w Kolonii Baciuty. Wydane aktualne warunki na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49 m² 14 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 330 m² 135,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Bohdan. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 1330m2 - Warunki zabudowy: zabudowa Zagrodowa ( dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym 70m2) - Media:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 730 m² 1 445,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1730 m Białystok, ul. Marczukowska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1730 m , położona w Białystok przy ul. Marczukowska. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł47,46 m² 11 483,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 47,46 m , położona przy ul. Oleńki na kameralnym osiedlu Zawady w Białymstoku miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a cisza naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działki zlokalizowane we wsi Łaźnisko, gminie Szudziałowo. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Tereny te otaczają malownicze krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł132,40 m² 5 279,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący położony w urokliwej miejscowości Danowskie zaledwie 250 metrów od jeziora. To idealna propozycja dla osób, które marzą o ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł42,60 m² 9 248,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 093 m² 178,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Suwałki, ul. Zastawie | media na działce | 1093 m Na sprzedaż działka budowlana położona w Suwałkach, przy ul. Zastawie w spokojnej, zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł38 m² 11 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne i pozwala na wykończenie według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 265 m²

Na sprzedaż urokliwy dom letniskowy położony w malowniczym Surażu, w województwie podlaskim miejscu, gdzie naprawdę czuć spokój i naturalne uroki Podlasia. Drewniany domek.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł970 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Sobolewo, gmina Grabówka. Polecamy działkę o powierzchni 970m2. Prąd w odległości około 25m od pierwszej działki. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł41,44 m² 12 982,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m . 42 Pułku Piechoty, os. Wygoda, białystok Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż nieruchomość w ścisłym centrum miasta przy al. Piłsudskiego. Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2. Lokal jest położony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł150 m² 2 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Zapraszam na prezentacje domu jednorodzinnego położonego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jarzębinowej. Znajduje się na działce o powierzchni 436m2 z możliwością dojazdu z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w otoczeniu natury? Mamy coś dla Ciebie! Cisza, szum drzew, śpiew ptaków i błogi spokój z dala od zgiełku codzienności właśnie tak można opisać działki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł345 m² 5 214,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:684 m²

Zapraszam do zapoznania się się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 345m2(w tym piwnica 126m2), położonego w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł195 m² 5 020,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przestronny dom szeregowy w Białymstoku - jakość, której możesz zaufać Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 195.

Szczegóły ogłoszenia

466 900 zł167,50 m² 2 787,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Twój wymarzony dom w otoczeniu natury Zabłudów czeka! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwym Zabłudowie miejscu, gdzie cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - kolonia zabłudów, gm. Zabłudów | nr ewid. 18/35 | 0,3633 ha Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o numerze ewidencyjnym 18/35, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 534 zł67,83 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 67,83 m , zlokalizowane na Skorupach, na kameralnym osiedlu nowoczesnych szeregowców. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

155 400 zł1 036 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości Stare Kupiski, ul. Pogodna Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1036 m każda, położone w spokojnej części.