dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 981 ogłoszeń

125 160 zł840 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** piękne miejsce na budowę domu ***studzianki*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnie położonej działki w Studziankach gmina Wasilków. Nieruchomość o powierzchni 840 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,93 m² 6 072,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o przestronnym mieszkaniu dla rodziny lub pod inwestycję w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

782 500 zł9 839 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,1933 ha, składająca się z dwóch działek położonych w południowej części Suwałk przy ulicy Turkusowej. Teren znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Białymstoku - na osiedlu Nowe Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***dziaki budowlane ***1000 M2***2000 M2*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w okolicach Serw gmina Płaska Odległość do jeziora 1500 m. Działki objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 000 zł3 225 m² 638,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości gruntowych na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Działka o powierzchni 3225 m2 Wydane wz zabudowa usługowo handlowo magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 408 m² 127,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 010 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 1 010 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miasta Hajnówka w sercu Podlasia, w bliskiej odległości od Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do naszej oferty trafia działka położona w znakomitym miejscu w miejscowości Dąbrowa Białostocka. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł866 m² 288,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Jurowce. Miejscowość oddalona ok 4 km od granicy miasta. Doskonały dojazd do działek droga asfaltowa przy której zlokalizowane są media,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł50,30 m² 3 876,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cena mieszkania z garażem, budynkiem gospodarczym, ogródkiem 195 000 zł Rabat! Przedstawiamy państwu ofertę przytulnego i funkcjonalnego mieszkanie o powierzchni 50,30 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 650 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej o powierzchni ok1650m2 z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne w Sokółce.

Szczegóły ogłoszenia

450 625 zł3 605 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**kompleks działek iwestycyjno-przesmysłowych**** przy asfalcie***3 km od wasilowa*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonych w miejscowości Studzianki 3 km od Wasilkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w budynku dwulokalowym Choroszcz I 80 m | Rynek pierwotny Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku dwulokalowym położone w centrum Choroszczy przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,39 m² 8 712,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku pięciokondygnacyjnym, położonym na białostockim osiedlu Mickiewicza, przy ulicy Podleśnej. Przestronny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł136,80 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment narożny o powierzchni 136,8 m , gdzie 106,1.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,96 m² 5 417,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 45,96m , zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 45,96m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

276 920 zł1 204 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana 1204m2***okolice białegostoku*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej położonej w okolicy miejscowości Dzikie, gmina Choroszcz Działka o powierzchni 1204 m2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł38,10 m² 12 309,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w spokojnej części Zambrowa. Nieruchomość częściowo umeblowana, z doskonałym układem.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 927 m²

***wyjątkowy dom***duża działka***8km od Białegostoku*** Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 118m2 posadowiony na dużej i bardzo urokliwej działce o powierzchni ok. 4927m2.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu mieszanie na.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł8 100 m² 506,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł190,60 m² 4 905,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ta nieruchomość łączy to, czego wiele osób szuka bezskutecznie: spokój, prywatność i bliskość natury z codzienną wygodą dojazdu do miasta. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł584 m² 239,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 584 m - Zabłudów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o numerze ewidencyjnym 343/2 , położona w miejscowości Zabłudów przy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Z warunkami zabudowy Stare Kupiski | 3 działki po 1100 m | blisko Łomży Są takie działki, które sprzedają się lokalizacją. Są też takie, które sprzedają się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł280 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:925 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Bielsku Podlaskim. Znajduje się na działce o powierzchni 925m2. Dom posiada trzy niezależne wejścia oraz balkon. Kilka lat temu został częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 551 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Rudka Skroda, gmina Mały Płock składająca się z działki o powierzchni 10551m2 (1,0551ha) zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł280 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Gotowy biznes + dom | Warsztat samochodowy z renomą | Konarzyce / Łomża bez prowizji dla kupującego Szukasz sprawdzonego biznesu, który zarabia od pierwszego dnia? A może chcesz połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 110 m² 283,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Dobrzyniewo Duże 1110 m wszystkie media wz na dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dobrzyniewo Duże, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł122,61 m² 5 382,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Projekt D1 jest projektem domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym bez garażu. Charakterystyka domu: parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks kuchenny), - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł4 500 m² 16,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***działka rolna***rybniki***4500m2***15km od białegostoku***przy rezerwacie Krzemianka*** Zapraszam na prezentację działki w miejscowości Rybniki, gm. Wasilków, 15 km od Białegostoku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł46,97 m² 6 387,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na parterze w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie posiada dwa nieprzechodnie pokoje, jest dwustronne i gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72,48 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Na 72,48 m2 znajdują się: - przedpokój z dużą szafą w zabudowie i siedziskiem, będziesz miał gdzie trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 300 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę leśno - rolną o łącznej powierzchni 1,83 ha ( szer. ok 50/ dł. ok 350 ) oznaczenia: r kl. V- ok 1,3 ha ls kl. V - ok. 0,5 ha Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł92,20 m² 3 459,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Dom z dużym poddaszem i piwnicą Siemień-Rowy, 10 km od Łomży. Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 92,2 m2 (powierzchnia zabudowy 119 m2), położony na działce 721 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na sprzedaż | 61.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł742 m² 242,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom tuż pod Białymstokiem? Została ostatnia szansa na zakup działki w tej pożądanej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy ostatnią dostępną parcelę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 008 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Rafałówka, gm. Zabłudów. Okolica gwarantuje piękne widoki, a także ciszę i spokój.