dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 981 ogłoszeń

885 000 zł65 m² 13 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w budynku z cegły w pobliżu Galerii Antoniuk. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępny od zaraz, stan deweloperski. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 336 m² 161,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z potencjałem - 2336 m2 ze stodołą, blisko miasta Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z wygodą szybkiego dojazdu do miasta? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam atrakcyjne działkę położoną wśród zieleni i nowopowstającej zabudowy jednorodzinnej. Dobry kształt pozwala na realizację śmiałych projektów architektonicznych. Rozsądna cena.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,60 m² 6 597,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,6 m , położone przy ul. Waszyngtona w Białymstoku - w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39,09 m² 9 183,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Układ: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan: do remontu. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł5 509 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna działka położona nad samą rzeka Narwią. - wymiary około : 42mx117m148mx26mx26m, - dojazd do działki drogą publiczną utwardzoną. Działka objęta planem przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł131,40 m² 5 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł140 m² 4 631,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego w Suwałkach, przy ul. Mieszka I na prestiżowym Osiedlu Piastowskim. To propozycja idealna dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Brzeziny-Janowięta, w cichej i zielonej okolicy, stworzonej dla osób, które szukają spokoju, prywatności i codziennego kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

224 880 zł937 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 251/7 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jurowce gm. Wasilków. Zlokalizowana jedynie 4,5 km od granic Białegostoku, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Paproć Duża gmina Szumowo. Miejscowość Paproć Duża położona jest w odległości 8,5 km od zjazdu na trasę S8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Ogrodniczkach o powierzchni 1000 m 2. Kształt działki - prostokąt. Szerokość ok. 25 m. Długość ok. 40 m. Teren równy i suchy. Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

6 130 000 zł10 079 m² 608,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna dwie działki położone w Białymstoku, obręb 0016 Wygoda, powiat M. Białystok, województwo podlaskie. Obie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,14 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana. Na jego powierzchnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł87 200 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwy las o powierzchni niespełna 8,72 hektara, położony w malowniczej miejscowości Świrydy, w powiecie bielskim. Na działce rośnie: - ok. 20-letnia topola osiki - ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł9 609 m² 185,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pakiet 10 działek w Markowszczyźnie, gm. Turośń Kościelna, powiat białostocki o łącznej powierzchni 9609 m2 (od 805 do 1367m2). Nieruchomość idealna pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 000 m² 20,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** kształtna działka *** piękna okolica pól I lasów *** Zapraszamy na prezentację kształtnej działki położonej w miejscowości Siderka, gmina Sidra powiat Sokólski. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,30 m² 9 690,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam Państwu na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku - na osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 094 m² 200,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*duża działka Z utwardzoną drogą dojazdową oraz pełnym uzbrojeniem W ulicy* Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 2094 m 2 , położoną w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Antoniuk Przestronne, słoneczne 2 i 3 pokojowe mieszkania w miejscowości Białystok, osiedle Antoniuk. Zadzwoń i bezpłatnie porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł108 m² 2 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu dom w historycznej miejscowości, dawnym mieście królewskim Narew, położonym nad rzeką o tej samej nazwie. Narew jest około 20 km na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,20 m² 15 030,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Agencja nieruchomości ab Grand poleca Państwu mieszkanie w Białymstoku z dużym tarasem położone przy Alei Jana Pawła II (wysoki Stoczek) w bloku wybudowanym w 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 5295 m , położona w miejscowości Folwarki Tylwickie, gmina Zabłudów, powiat białostocki. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł11 007 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka W puszczy augustowskiej przy czarnej hańczy Z prawem zabudowy W gminie płaska*** Lokalizacja: rudawka w gminie Płaska Powierzchnia działki: 10000 m2 Grunt lekko pochyły,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym budynkiem gospodarczym w Łapach. Dom piętrowy, usytuowany na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość o powierzchni 130 m2 (w tym 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 500 zł190 006 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunty rolne : całośc 19,06 ha W trzech lokalizacjach - lokalizacja gm. Czarna Białostocka obręb Niemczyn - 12,09 ha - lokalizacja gm. Janów , obręb Ostrynka - ok. 5,6 ha , obręb.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 109 m² 211,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w Nowodworcach 2 km od Białegostoku Duża kształtna działka o powierzchni 1109m2 idealna na każdy dom. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł108 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa oferta - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Zlokalizowana w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka siedliskowa 1400 m w otulinie lasów i łąk Ostrówki, gmina Zabłudów Marzysz o miejscu, gdzie codziennie budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka Budowlana * 1847m2 * mpzp ** Przedstawiamy Państwu piękną działkę w Ogrodnikach przy ul. Kryształowej w gm. Dobrzyniewo Duże, położoną na spokojnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł510 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**działka 510M2**250M od zalewu** Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, położonej w malowniczej miejscowości Tarnopol, w gminie Narewka. Ta urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45,73 m² 10 496,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe M2 w nowym budownictwie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania w inwestycji Zielone Dojlidy , zlokalizowanej przy ul. Żubrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do wsi Baciuty Kolonia - prężnie rozwijającej się miejscowości, gdzie w ostatnim czasie powsta ło wiele nowych domów jednorodzinnych! Proponujemy do sprzedaży dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:736 m²

Prezentujemy Państwu dom drewniany w cichej okolicy Bielska Podlaskiego studziwody". Otoczenie nieruchomości to osiedle domów jednorodzinnych. Dom drewniany do remontu znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł370 m² 2 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w gminie Gmina Brańsk idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Dom 370 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł11 201 m² 23,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doktorce - działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew! Zapraszamy do zakupu malowniczej działki z linią brzegową rzeki Narew w Doktorcach. Działka o powierzchni 11201m jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - można w nim zamieszkać od zaraz. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:449 m²

***super lokalizacja***bezpieczna okolica**dom W zabudowie bliźniaczej*** bacieczki**tylko W dobrym domu** Zapraszamy na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 371/2 w miejscowości Hermanówka o powierzchni 1150 m , położona w spokojnym, zielonym otoczeniu lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 248 m² 284,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Nowym Aleksandrowie ze świetnym dojazdem do Białegostoku. Kilka konkretów na temat działki: * 1248 m2 * Nowe Aleksandrowo, okolice.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij