dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 980 ogłoszeń

592 000 zł69 m² 8 579,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu duży lokal użytkowy na ulicy Legionowej tuż przy centrum miasta. Idealna propozycja dla osób, które szukają idealnego miejsca na prowadzenie swojego biznesu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł1 025 m² 548,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje tylko 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 340 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 340 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca blisko 2 ha działkę, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo, woj. podlaskie. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 130 m² 87,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***cicha I spokojna okolica***kształtna działka*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Ruda (gm. Krypno). Atutem działki są jej walory widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł62,70 m² 5 342,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 62,7m2, położone w Centrum w Michałowie. Lokal świeżo po remoncie, utrzymany w stylu loft, co nadaje mu nowoczesny i przestronny design. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 585 m² 314,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

* luksusowy zakątek w Supraślu działka budowlana 1585 m * Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają niebanalnego miejsca na budowę domu w otoczeniu natury, spokoju i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł159,69 m² 5 003,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przestronny dom w Augustowie idealny dla rodziny lub pod inwestycję Lokalizacja: augustów, ul. Rybacka Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,69.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena tylko 68 zł za m2! Obszerna działka położona w granicach miasta Bielsk Podlaski. Otoczenie to nowe domy jednorodzinne , dobry dojazd do głównej drogi Bielsk Podlaski - Wyszki. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł1 059 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1059 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut drogi od Łomży. To idealne miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł5 041 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Krynki, al. Szkolna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Krynki, przy Alei Szkolnej. Powierzchnia działki wynosi 5041 m i obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł47,37 m² 8 718,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena 413.000 ZŁ CENA REGULARNA 438.000 ZŁ RABAT 25.000 ZŁ Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr F 7 o powierzchni 47,37 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Koszarówka, gm. Grajewo Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni: 172/17, 172/18 - 848 m    m Nieruchomości położone są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 409/6

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,40 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone Białegostoku, na osiedlu bojary. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego bloku. Wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 023 m² 127,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów. To.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 700 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,67 ha , położona w wyjątkowo malowniczej lokalizacji - na skraju rezerwatu przyrody Las Cieliczański. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł702 m² 240,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Łomży przy ulicy Piaski o pow.702m2. Dojazd drogą wewnętrzną. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Teren , na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł51,70 m² 6 286,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wnętrza wypełnione spokojem podlasia *** mieszkanie z garażem w Puszczy Knyszyńskiej Idealny balans między wygodą i funkcjonalnością, a kojącym sąsiedztwem natury do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,38 m² 5 465,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa oferta! ładnie wykończone mieszkanie znajduje się w kameralnym 2-piętrowym bloku na Osiedlu Bondary kilometr od pięknego Zalewu Siemianówka. Bliskość natury, cisza i spokój czynią.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 2-lokalowe mieszkanie 50m blisko centrum gotowiec inwestycyjny, booking! Stylowe 2-lokalowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,20 m² 6 926,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w centralnej części Łomży, położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali użytkowych. W pobliżu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siedliska wiejskiego. Nieruchomość jest zabudowana budynkami gospodarczymi i domem drewnianym. Do posesji jest doprowadzony prąd i woda. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł9 774 m² 479,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam unikalną ofertę inwestycyjną zlokalizowaną w świetnym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Ostrowskiej w Zambrowie. Przedmiotem sprzedaży jest rozległa działka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł962 m² 310,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu wiadomo, że wszystko zostało zrobione z myślą o komforcie. To właśnie jedna z takich nieruchomości. Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

309 540 zł938 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj W bajecznej scenerii: działki w Klepaczach k. Białegostoku z mpzp! Możesz stać się właścicielem jednej z działek na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sypialny.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,50 m² 12 504,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na 3 piętrze przy ul. Grottgera na cenionym osiedlu Mickiewicza w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 900 m² 4,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A Działki leśne i rolne we wsi Mościska, gmina Michałowo: - las 46.200 m 2 - działki rolne 40.400 m 2 Numery działek leśnych - 44.700 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,50 m² 10 225,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Funkcjonalny, nowoczesny, atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł15 160 m² 56,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 15 160 m , położona około 3 km od Łap oraz 25 km od Białegostoku. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł57,86 m² 8 278,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975