dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty wynajmu nieruchomości

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal gastronomiczny na wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam nowy apartament, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Na powierzchnię 56m2, składa się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, komfortowa łazienka i dwie oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Choroszczńskiej 30. Bardzo dobra lokalizacja, jeden przystanek do centrum (lipowej), bardzo blisko pkp, mpk. Możliwa umowa to umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle skorupy ul. Sudecka mieszkanie W niskim bloku garaż W cenie Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dostępnego wyłącznie w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²200 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam na wynajem lokale w bardzo dobrej lokalizacji Białegostoku, na osiedlu Antoniuk, blisko Centrum. Lokale: I) - na poziomie 0, o pow. 100 mkw. , ścianki działowe można zlikwidować.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,80 m² 30,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - 3-pokojowe mieszkanie 51,8 m , Białystok, ul. Jerzego Waszyngtona Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,8 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

10 920 zł390 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

*** Oferta z klauzulą wyłączności *** Small Business Units *** powierzchnie od 370 m2 *** Funkcjonalny kompleks posiadający mniejsze moduły magazynowe. Bardzo dobrze wyeksponowany, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²188,20 m² 3 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem nieruchomość budynkową położoną w Lesie Suwalskim, obręb geodezyjny Zahańcze, nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²28 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** 28 M2 do wynajęcia W świetnej lokalizacji *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowej lub usługowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia od zaraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł700 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac z biurem do wynajęcia - os. Białostoczek, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego. Do wynajęcia ogrodzony, utwardzony plac o powierzchni ok. 700 m z budynkiem biurowym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²1 896 m² 49 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-produkcyjna *** *** wysokość do 10M *** *** suwnica 8 ton*** *** monitoring *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowany na osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²27,50 m² 1 365 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem oferujemy lokal o powierzchni 27,5 m , zlokalizowany bezpośrednio przy jednej z bardziej ruchliwych ulic miasta. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie stacji paliw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

***idealna lokalizacja***teren przemysłowy W ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni 80 m2 składającego się z dwóch pomieszczeń. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

52,17 zł/m²23 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum 23m2 Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym bez windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Waszyngtona. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40,15 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę przytulnego, mieszkania o powierzchni 40,15m 2 mieszczącego się na 7 piętrze budynku przy ulicy Jurowieckiej 19. Każda klatka budynku wyposażona jest w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnie od około 325m2 przy ul. Malmeda. Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w miejscowości Białystok, przy ul. Malmeda. Lokal położony jest na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

17,66 zł/m²2 265,60 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala napraw z budynkiem socjalno-warsztatowym, teren, tory i rozjazdy Suwałki ul. Kolejowa. Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 na wynajem w Białymstoku blisko centrum miasta. Lokal mieści się na 9 piętrze w 14 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kameralne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Białymstoku przy ulicy Podleśnej. || Brak czynszu administracyjnego || Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia narożne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m na 2 piętrze, położone przy ul. Prowiantowej 19 w Białymstoku. Lokal obejmuje: kuchnia z jadalnią (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*** Bardzo dobra lokalizacja *** Teren Przemysłowy w Ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni około 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na terenie przemysłowym,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł62,90 m² 28,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze bloku z windą, położonego przy ul. Upalna w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 265,60 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia budynku socjalno-warsztatowego z halą napraw (łączna powierzchni 2.265,60 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane tuż pod Białymstokiem Ignatki Osiedle ul. Jodłowa. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m , w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***bez prowizji od najemcy*** Słoneczne 3 pokoje z dużym balkonem os. Słoneczny Stok, ul. Skrajna Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł8 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia działka przemysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²74 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 74 m zlokalizowany przy ul. Legionowej w Białymstoku. Lokal znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Usytuowanie lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²240 m² 6 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

*** Z parkingiem *** *** magazyn Z bramą wjazdową *** *** sala sprzedaży *** Polecam do wynajmu atrakcyjną powierzchnię usługowo-magazynową zlokalizowaną na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal po remoncie Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową w miejscowości Białystok, osiedle Kawaleryjskie. Lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50,68 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja rezerwacja Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,68 m na parterze z dużym ogrodem, położone w Porosłach blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu użytkowego w centrum Białegostoku? Zobacz naszą ofertę! Mamy dla Ciebie kompleks lokali użytkowych na 2 piętrze 2-piętrowego budynku w ciągu pieszych, przy ruchliwej ulicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu o pow. 80.