dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty wynajmu nieruchomości

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56 m2 w Białymstoku, przy ul. Krętej (os. Nowe Miasto). Lokal mieści się na 2 (z 5) piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 700 zł37 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2, położone przy ul. Antoniukowskiej w Białymstoku, na II piętrze czteropiętrowego bloku z płyty. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

1 499 zł22 m² 68,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu kawalerkę na wynajem o pow. 22 m2 zlokalizowane na osiedlu Antoniuk przy ul. Tuwima 1a. Lokal mieszkalny znajduje się w świetnej lokalizacji, gwarantuje to dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze w niskiej zabudowie budynków mieszkalnych. Mieszkanie znajduje się na ul. 1000-lecia Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

1 300 zł22 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem. Mieszkanie położone jest w Białymstoku, w doskonałej lokalizacji na osiedlu Antoniuk, przy ulicy Narewskiej. W bliskiej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Białystok, ul. Pułaskiego 113 Szukasz miejsca, gdzie można spokojnie studiować, ugotować makaron o 3 w nocy i nie martwić się sąsiadami za ścianą? Mam coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Eliasza

Białystok,podlaskie

43,86 zł/m²114 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro do wynajęcia. Nowy lokal składający się z: - open space o powierzchni ok 114 m2 - oddzielna łazienka - pomieszczenia socjalno-technicznego Obiekt chroniony. Parking przy budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Białystok,podlaskie

49,20 zł/m²52 m² 2 534 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem lokal znajdujący się w centrum Białegostoku przy ul. Nowy Świat 2. Lokal o powierzchni 51,5 m2 mieści się na II piętrze i składa się z dwóch pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodniczki

Białystok,podlaskie

6 200 zł145 m² 42,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowaną na osiedlu domów szeregowych Wysoki Stoczek, której atutem jest zagospodarowany ogródek. Szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

1 300 zł22 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę na wynajem. Mieszkanie położone jest w Białymstoku, w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Antoniuk, przy ulicy Narewskiej. W bliskiej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Białystok,podlaskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie? To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

1 500 zł32 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na III piętrze w nowym budownictwie przy ul. Transportowej. Mieszkanie jest dostępne od stycznia 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

1 600 zł46 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bloku na Osiedlu Piaski to świetna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji i w dobrej cenie. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

45 zł/m²41 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal o powierzchni 41m2, znajdujący się przy ul. Lipowej 14 w Białymstoku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych oraz pomieszczenia gospodarczego. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Osobna kuchnia, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Białystok,podlaskie

55 zł/m²40 m² 2 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal o powierzchni 39,5 m2, znajdujący się przy ul. Nowy Świat 2 w Białymstoku. Lokal mieści się na II piętrze i składa się z dwóch pomieszczeń. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podolany Pierwsze

Białowieża,podlaskie

1 500 zł71 m² 21,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w malowniczej miejscowości Podolany Drugie, zaledwie 3 km od centrum Białowieży. Nieruchomość, która wcześniej pełniła funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

61,88 zł/m²80 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal o powierzchni 80m2, z dużymi witrynami. Możliwość aranżacji pod różne działalności. Cena 4950 pln netto. W cenie opłaty za media. Dodatkowo tylko prąd. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

2 200 zł46 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,85 na V piętrze nowego 6-cio piętrowego apartamentowca przy ul.Kopernika 2 w Białymstoku składające się z 2 samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

30,37 zł/m²162 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 162 m2 znajdujący się w centrum Białegostoku przy ul. Lipowej 14 Lokal składa się z powierzchni kawiarnianej, baru, sali kinowej z 49 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz kawalerki gotowej do wprowadzenia z balkonem oraz szybkim dostępem do komunikacji i sklepów ta oferta jest właśnie dla Ciebie! *tylko W naszym biurze! * Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal biurowy pod miastem. W sąsiedztwie do wynajęcia również powierzchnie produkcyjno-magazynowe. - powierzchnia ok. 80-100 m2 na I piętrze - 3 pomieszczenia , toaleta. - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wasilków

Wasilków,podlaskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe w nowszym budownictwie. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 m , usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia po raz pierwszy funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym, położone w spokojnej części osiedla Bojary przy ul. Łąkowej 16. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia malutka kawalerka na osiedlu Piasta w Białymstoku. Blisko Uniwersytetu Medycznego, wydziału Prawa i Wydziału Ekonomii. Szukasz przyjemnej i funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Białystok

Białystok,podlaskie

1 700 zł27 m² 63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**atrakcyjna Kawalerka - ul. Transportowa 2 B - Nowe Miasto ** Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 na osiedlu Nowe Miasto. Kawalerka położona w 7 piętrowym w nowszym bloku (na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość usytuowana na I piętrze apartamentowca z 2022 roku, położonego przy ul. 42 Pułku Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przekątna

Białystok,podlaskie

1 250 zł15 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Przekątnej, na pierwszym piętrze. Świetna okolica blisko uczelni i szkół. Mieszkanie po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Białystok,podlaskie

1 699 zł46 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 w Białymstoku, przy ul. Wołodyjowskiego 6b (os. Piaski). Lokal nieprzechodni mieści się na 1 (z 3) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Białostockiej

Białystok,podlaskie

1 300 zł37 m² 35,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przytulne i zadbane mieszkanie, blisko centrum! Polecam ofertą słonecznego, czystego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na os. Białostoczek, przy ulicy Bitwy Białostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53 m2 w Białymstoku, przy ul. św. Andrzeja Boboli - os. Leśna Dolina. Lokal nieprzechodni, obustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Białystok,podlaskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w nowszym bloku z cegły na os. N. Miasto - żeromskiego. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Wyższy standard wykończenia i wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na ivp. w nowszym bloku z windą na os. Białostoczek - al. 1000 - lecia P. P. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowskiego

Białystok,podlaskie

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w Białymstoku. Osiedle w stylu loftowych apartamentów. - powierzchnia 72 m2 przy ul. Bukowskiego w centrum miasta. - II piętro, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Atrakcyjne , w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe do wynajmu. Ul. Pułkowa ok. 55 m2, III piętro w cegle z lat 70-tych. Lokal składa się z *pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

9 975 €2 500 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem magazyn w Białymstoku o powierzchni 2 500 mkw z biurem o powierzchni 300 mkw. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

1 450 zł35 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2, zlokalizowane w Białymstoku, tuż obok dworca pkp. Lokal znajduje na I piętrze bloku z windą, na parterze są liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Ignatki,podlaskie

18 400 zł800 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta 0% - Najemca zwolniony jest z opłaty wynagrodzenia pośrednika. Oferujemy do wynajęcia moduł magazynowy o powierzchni około 800 m2 w podbiałostockich Ignatkach. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

1 000 zł48 m² 20,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 3 pokojowego mieszkania znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Piasta ul.Piastowska Na powierzchnię 48,22 m2 składa się - 3 pokoje , - oddzielna kuchnia , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy mieszkanie przy Al. J. Piłsudskiego w ścisłym centrum Białegostoku. W skład 38 m2 wchodzą dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Główne atuty tej.