dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty wynajmu nieruchomości

826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

826 ogłoszeń

27 zł/m²265 m² 7 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod sklep internetowy, call center, it, usługi. Lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność w miejscowości Białystok w Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bardzo atrakcyjny lokal, parter,.

Szczegóły ogłoszenia

216,67 zł/m²6 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 3 z 4 stanowiska w lokalu usługowym o pow. 30 m , położony parterze w dobrze skomunikowanej części Łomży. Salon posiada wejście z ulicy, duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

42,93 zł/m²580 m² 24 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W sokołach przy ul. Rynek adama mickiewicza 12 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: białystok, ul. Proletariacka (centrum) sąsiedztwo Lidla, okolice Biedronki idealne dla osób ceniących wygodę codziennych zakupów. Mieszkanie znajduje się obok parku. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

81,82 zł/m²11 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę odrębny gabinet w biurze w którym mieści się kancelaria radcy prawnego. Lokal mieści się na parterze budynku przy ul. Tadeusza Mazowieckiego, dobrze widoczny z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²182,54 m² 9 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Adres: ul. Jagiellońska 55, wysokie Mazowieckie Powierzchnia najmu.: 144,74 m2 (I piętro), 37,80 m2 (garaż) Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 1575 o pow. 1 751 m2 Cena: 50 zł/m2 dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł13 000 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Fasty, woj. podlaskie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,00m2 na VI piętrze budynku z cegły(2023 rok) w doskonałej lokalizacji na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie komfortowe -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale, magazyny, zakład spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²45 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia biuro w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

24,50 zł/m²570 m² 13 965 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - magazyn z dokiem rozładunkowym zlokalizowany w strefie ekonomicznej w Ignatkach. Lokalizacja: ignatki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²520 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Budynek użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²320 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej i funkcjonalnej powierzchni biurowej o powierzchni 320 m2 w Błękitnym Wieżowcu prestiżowym biurowcu położonym w samym sercu Białegostoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulny, nieprzechodni pokój w 2-pokojowym mieszkaniu - ul. Ślusarska Do wynajęcia od zaraz jasny, umeblowany pokój w zadbanym, dwupokojowym mieszkaniu przy ul. Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²78,34 m² 3 134 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Piłsudskiego 24, sejny Powierzchnia uż.: 78,34 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 693/1 o pow. 847 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 40 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajmu elegancki apartament w nowym budynku, świeżo po wykończeniu i urządzeniu! Wygodne 2 pokoje : sypialnia i duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

20,59 zł/m²170 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajem lokalu użytkowego w miejscowości Łyski 170 m . Oferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny i słoneczny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna i wyjątkowa oferta dla bardzo wymagającego i odpowiedzialnego Najemcy - komfortowe, przestronne mieszkanie - 72 m2 (3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby i 2 loggie) położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

41,05 zł/m²95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

49 m | po remoncie | do wynajęcia | os. Bema | 2 piętro | piwnica | blisko centrum Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Białymstoku na osiedlu Bema. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²700 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** lokal na usługę sklep biuro *** *** osiedle domów jednorodzinnych *** *** duża witryna * parking *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 68.57 m parter prestiżowa lokalizacja. Najważniejsze atuty nieruchomości: - duża witryna idealna ekspozycja dla Twojego biznesu - otwarta przestrzeń dająca.

Szczegóły ogłoszenia

49,94 zł/m²180 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bardzo atrakcyjny lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł125 m² 34,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję do wynajęcia magazyn 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia nieduże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzone mieszkanie, położone w spokojnej dzielnicy Bielska Podlaskiego , blok wybudowany w 2022 roku. Mieszkanie składa się z obszernego korytarza , obszernego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

39,43 zł/m²58,33 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu? Chcesz otworzyć własną działalność? A może chcesz zainwestować w lokal, który będziesz wynajmował? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, w samym centrum miasta ten lokal jest dla ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

76,86 zł/m²45,54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***jeśli szukasz lokalu w świetnej lokalizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.*** *** TYLKO W NASZYM BIURZE *** Polecam Państwu funkcjonalny lokal o dużym potencjale, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia prestiżowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Powierzchnia: 120 m + 40 m działka z tyłu domu Układ: 2 kondygnacje + strych + piwnica użytkowa Stan: w pełni umeblowany i wyposażony (rtv, agd) Ogrzewanie: gazowe Parking: 2.

Szczegóły ogłoszenia

40,01 zł/m²17,42 m² 697 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości najmu lokalu w nowo zmodernizowanym budynku Dworca Kuźnica Białostocka. Lokal składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: al. Niepodległości 5 a, mońki Powierzchnia do wynajmu: 34,75 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 1036 o pow. 1 812 m2 (użytkowanie wieczyste) Cena: 25 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajmu lokal w super lokalizacji o bardzo wysokim natężeniu ruchu. Lokal wykończony, o pow. 400mkw. z wejściem z chodnika. Na powyższym zdjęciu kolorem czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie na wynajem położone w centrum Białegostoku, przy Operze. Lokal o powierzchni 50m2 składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przestronne,.