dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty wynajmu nieruchomości

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

27 zł/m²316 m² 8 532 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** os.WYGODA *** *** WINDA TOWAROWA *** Polecam do wynajmu przestronny lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 35 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Chrobrego na osiedlu Piasta. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu Luksusowy, klimatyzowany, apartament w Ścisłym Centrum Apartament dla prawdziwych koneserów, jakości i dobrego smaku. Lokal wykończony materiałami z najwyższej półki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Handlowa

Białystok,podlaskie

26 zł/m²300 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny budynek użytkowy w dobrej lokalizacji. Szukasz lokalu z niezależnym wejściem i parkingiem przed budynkiem, chcesz prowadzić, zakład usługowy z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 60m2 znajduje się na osiedlu Białostoczek przy ul.AL.1000-Lecia P.P. w pobliżu komunikacji miejskiej ,i licznych usług i sklepów. Do centrum miasta jest ok 5min. środkami lokomocji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

49,55 zł/m²67 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** centrum *** *** parking *** *** światłowód *** Polecamy atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz mieć blisko do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i terenów rekreacyjnych? Marzysz o własnym balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*rezerwacja*rezerwacja*rezerwacja* ***jeśli szukasz mieszkania w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietkiewicza

Białystok,podlaskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie w nowym bloku zlokalizowanym przy ul. Pietkiewicza w Białymstoku. Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m 2, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

2 900 zł50 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem ogłoszenia jest nowe, wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze 6-ścio kondygnacyjnego budynku z 2024 roku w inwestycji Apartamenty Sienkiewicza w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

28 zł/m²300 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** hala usługowo-produkcyjna 300 m2*** *** nieuciążliwe sąsiedztwo *** *** parking *** Polecam do wynajmu halę magazynową z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starobojarska

Białystok,podlaskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***mieszkanie idealne studentom*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Wiejska 68 *przyjazne dla zwierząt *500 m od Politechniki Białostockiej! *świetny punkt komunikacyjny, wokół pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dojnowska

Białystok,podlaskie

2 000 zł33 m² 60,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Polecam Państwu 1 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 33,3 m2 na osiedlu Dojlidy w niskim dwupiętrowym bloku z 2000 roku z cegły. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 400 zł54 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 53,69 m2, położonego na II piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajmu elegancki, ciepły I słoneczny apartament, nowy, świeżo po wykończeniu i urządzeniu! Wygodne 3 pokoje : 2 sypialnie i duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu Lokal użytkowy w Ścisłym Centrum, o szerokich możliwościach: nadający się na szkołę językową, biuro, usługi i inne. Lokal: - 90 mkw. - 4 sale wykładowe/ biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Białystok,podlaskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate poleca do wynajęcia 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m 2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

28,01 zł/m²241 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** nowoczesna powierzchnia biurowa *** *** Z parkingiem *** *** po remoncie *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku usługowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Łanowa

Łapy,podlaskie

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Posiadam do wynajęcia pokoje w domu jednorodzinnym łazienka, kuchnia. dom docieplony i z dostępem do garazu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Białystok,podlaskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, wynajem, blisko Politechniki, uczelnia Na wynajem jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, na pierwszym piętrze, o powierzchni 48m2, blisko centrum oraz Politechniki Białostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sportowa

Czarna Białostocka,podlaskie

27,78 zł/m²270 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu lokal użytkowy na wynajem położony w centrum Czarnej Białostockiej przy ul. Sportowej (prostopadle do ul. Sienkiewicza).Powierzchnia ok. 270 m2 do przeznaczenia na wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum przy ul. Malmeda. Mieszkanie dwustronne. Salon, sypialnia, kuchnia wszystkie pomieszczenia oddzielne, łazienka razem z wc. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

1 250 zł15 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem malutka kawalerka 15m2 obok Akademii Medycznej i Wydziału Prawa. Parter. Koszt czynsz 1250, koszty licznikowe 150zł ryczałtem, kaucja i prowizja biura nieruchomości. Szybki internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Białystok,podlaskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

[English Description is available below] drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48m2 w Białymstoku, przy ul. J. Kochanowskiego 20 (os. Bema). Lokal nieprzechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Suwałki

Suwałki,podlaskie

30,97 zł/m²113 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij lokal na parterze W centrum miasta! Oferujemy Państwu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m kw wraz z piwnicą 33 m kw, położony Suwałkach ( istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz dwupokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Białystok

Białystok,podlaskie

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowy z witryna *** ***klimatyzacja *** *** parking *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy idealny pod prowadzenie każdej działalności zlokalizowany w blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia d wa pokoje przy Politechnice - ul. Wiejskiej 67 Proponujemy do najmu 2-pokojowe mieszkanie na os. Nowe Miasto. Mieszkanie jest ciepłe i jasne. Wystawa okien na zielone patio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 000 zł44 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie z 2024 r z balkonem w bloku z windą. Do mieszkania należy : aneks kuchenny wyposażony w meble w zabudowie i nowy cały sprzęt agd tj. lodówka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**mieszkanie na wynajem - ul. Św. Mikołaja, centrum miasta** Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie w samym sercu miasta, zlokalizowane zaledwie 3 minuty pieszo od ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

27 zł/m²455 m² 12 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowa *** *** parter *** *** Z własnym parkingiem *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

11 500 zł220 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** komfortowy apartament *** *** piętro domu *** *** Z kominkiem *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 5-pokojowy apartament w budynku wolnostojącym zlokalizowany w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 350 zł39 m² 60,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w wysokim standardzie w świetnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***mieszkanie dla wymagającego klienta *** ***tylko W naszym biurze*** Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Białystok,podlaskie

1 700 zł61 m² 27,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz dużym balkonem na wynajem Pachnące świeżością, odmalowane, czyste mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Słoneczny Stok, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

2 500 zł1 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

30 zł/m²233 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowo-usługowa +magazyn *** *** os.STAROSIELCE *** *** BUDYNEK Z WINDĄ TOWAROWĄ *** *** ALARM + MONITORING *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa*** *** budynek Z windą *** *** rekuperacja * pompa ciepła * fotowoltaika *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

28,01 zł/m²241 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krynki

Krynki,podlaskie

100 zł1 112 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam 68000 zl Nr działek 3097 oraz 3098 Działka budowlana z możliwością prowadzenia działalności. Pięknie położona powyżej drogi utwardzonej, w okolicy domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji. Lokal o powierzchni 38 m2 mieści się na drugim piętrze w bloku z cegły przy ul. Pogodnej. Na.