dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 805 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

405 000 zł48,20 m² 8 402,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 48,2 m2 w bloku przy ulicy Kraszewskiego 6. Mieszkanie znajduje się na parterze. Stan dobry, do odświeżenia. Rok budowy - 2001. Zainteresowanych zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 184 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1184 m . Wymiary działki to około 30x40 m. Prąd doprowadzony do początku drogi wewnętrznej. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Ks. Anny 31, na drugim piętrze (nowe budownictwo). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 987 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2987 m2 położona we wsi Kundzicze, gmina Sokółka, powiat sokólski, województwo podlaskie. Działka znajduje się w odległości około 6 km od Sokółki.

Szczegóły ogłoszenia

4 120 000 zł515 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany w centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projektowe, działalność usługową lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł37 372 m² 115,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna nr 28/3 (oferta nie dotyczy działki 28/1 ) o powierzchni 37 372m2 stan prawny posiadania współwłasność ( wszyscy współwłaściciele są zgodni co do.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 626 zł16 421 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 1,64ha, oznaczenie 1p zgodnie z mpzp Sokółka woj. podlaskie, - na tych terenach przewiduje się realizację wszelkich obiektów produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Nowodworce dz. 1315/2 Powierzchnia 1886m Droga gminna Działka położona blisko rzeki Supraśl z pięknymi widokami na łąki. Jeżeli lubicie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam jedną działkę (możliwość wyboru z 10 ) z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

113 600 zł800 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz działki blisko jeziora, dla siebie lub pod inwestycję? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 190 000 zł151 m² 7 880,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Dom parterowy wolnostojący z dużą działką. Kameralne osiedle domów wolnostojących. Oryginalna i nowoczesna architektura. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł85,70 m² 8 133,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej ul. Baranowicka, białystok Na sprzedaż cztery nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Baranowickiej, w Białymstoku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 769 000 zł189 m² 9 359,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

* blisko Białegostoku * Dom bez skosów z dwustanowiskowym garażem * Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2015 roku, zamieszkały od 2016 roku. Nieruchomość na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł98,60 m² 13 681,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98,6 m położone przy ul. Mickiewicza na 1 piętrze nowoczesnego budynku. Ten wyjątkowy lokal łączy w sobie wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł37,57 m² 16 449,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Designerskie 2 pokoje w sercu Białegostoku | Jurowiecka 22 + miejsce postojowe Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 37,57 m , położone na 2 piętrze przy ul. Jurowieckiej 22. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł134 m² 13 210,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wasilkowa. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł319 m² 3 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 311,7 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zawrocie-Nowiny, w gminie Wysokie Mazowieckie. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,60 m² 7 724,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m , położone w Łomży przy ul. Małachowskiego 8. Lokal znajduje się na II piętrze w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,40 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł167 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, położonego na kameralnym, ogrodzonym terenie w spokojnej dzielnicy Jaroszówka -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal użytkowy na parterze, w niskim bloku z 2016 roku. Białystok, os. Dziesięciny. Dwa wejścia z chodnika, bez schodów. Lokal z witryną i widoczny z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,90 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego na 5 piętrze 10-piętrowego bloku przy ul. Upalna w Białymstoku. Na powierzchnię 62,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł599 m² 198,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Super lokata kapitału, w sąsiedztwie las, cisza i spokój Zróżnicowane ceny działek , przykładowo:.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,10 m² 8 349,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W biurze moryls nieruchomości - zapraszam do współpracy. Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

72,50 zł/m²20 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wyłącznie u nas - zapraszam do współpracy! Proponujemy Państwu wynajem lokalu usługowego zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku. Lokal ma powierzchnię 20 mkw, i na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł164 m² 5 548,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szukasz idealnej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Ten segment dostępny tylko u nas! Możesz go kupić w stanie wykończonym pod klucz - masz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,45 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja na stały pasywny dochód. Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m w doskonałej lokalizacji - najlepsze miejsce dla studentów Politechniki Białostockiej,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł182,80 m² 3 987,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Polecamy dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kolnie, przy ul. Armii Krajowej. Dom z lat 80-tych., o pow. całkowitej 182 m2 i użytkowej 119 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 718 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pomigacze, gmina Turośń Kościelna, składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 356/4 oraz 357/4 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 000 zł66,08 m² 17 524,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium przy ul. Młynowej Standard, który zachwyca. Gotowe do wprowadzenia. MIejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie. Szukasz mieszkania, w którym jedyną rzeczą do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,43 m² 9 850,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nie przeocz tej oferty!. Nowe Miasto_35,42 m2_2 osobne pokoje_duży balkon. Pożądana lokalizacja (os. Nowe Miasto! ul. Św. Jerzego! ), metraż, położenie i stan mieszkania na sprzedaż!. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne 4 pokoje | 82 m | parter | nowe miasto | ul. Transportowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 000 zł182 m² 4 659,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesne domy wolnostojące. Kameralne osiedle domów wolnostojących w Białymstoku. Innowacyjne, o niepowtarzalnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architektonicznych. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 43 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł220 m² 5 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda. Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 zł900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję na wynajem halę o powierzchni ok. 900 m2 zlokalizowaną w Suwałkach przy ulicy Gen.Kuklińskiego. Hala po generalnym remoncie, nowa posadzka, pokrycie dachowe, okna oraz instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 473 600 zł12 368 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna w sercu uzdrowiska Supraśl! Na sprzedaż działka o powierzchni 12 368 m , łącząca potencjał komercyjny z unikalnymi walorami przyrodniczymi regionu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł258 m² 4 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o bardzo szerokim zastosowaniu idealna zarówno dla rodziny wielopokoleniowej, jak i dla osoby szukającej miejsca do zamieszkania oraz prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł88,50 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 4 pokojowe o pow. 88,50 m2 w Białymstoku, przy ul. Mickiewicza (róg Podleśnej). Lokal nieprzechodni, południowo-wschodni mieści się na.