dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 804 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal położony na 3-piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. Wnętrze podzielone na dwa pokoje, kuchnię oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 440 zł39,08 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 317 750 zł75,30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 430 zł35,79 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Młynowa II.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł7 300 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola. Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 650 m² 38,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 3650 m w Okopach - blisko natury i historii Lokalizacja: okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł. Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,42 m² 10 749,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Eleganckie 4 pokoje na białostockim Osiedlu Antoniuk - gotowe do wprowadzenia! Szukasz wygodnej przestrzeni do zamieszkania? Przy ulicy Tuwima w Białymstoku czeka na Ciebie wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 300 zł72,91 m² 11 799,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 300 zł72,91 m² 11 799,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 500 zł78,35 m² 11 799,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł58,30 m² 9 005,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem, gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60,34 m² 4 126,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3 pokoje z balkonem przy ul. Lipowej - Twoja własna aranżacja! Szukasz miejsca, które stanie się Twoją oazą spokoju? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł275 m² 4 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony na osiedlu Dojlidy Górne, o powierzchni całkowitej 275 m2. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu, wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł52,60 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł43,10 m² 9 002,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku na os. Białostoczek (ul. Buska). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł121,34 m² 6 535,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Prezentujemy dom A1 o powierzchni 121,34 m , położony na przestronnej działce 219 m . Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a spokojem własnego ogrodu? Domy Horodniany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł121,34 m² 6 535,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Prezentujemy dom A2 o powierzchni 121,34 m , położony na przestronnej działce 174 m . Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a spokojem własnego ogrodu? Domy Horodniany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł121,34 m² 6 535,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Prezentujemy dom A7 o powierzchni 121,34 m , położony na przestronnej działce 166 m . Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a spokojem własnego ogrodu? Domy Horodniany.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 288 m²

Do wynajęcia nowoczesne budynki handlowo-usługowe, magazynowe, produkcyjne lub logistyczne realizowane w formule build-to-suit, czyli budowane pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł8,10 m²

 

Piętro:9/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:780 zł

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przytulny,.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł8,10 m²

 

Piętro:6/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:780 zł

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,80 m² 8 545,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Opis nieruchomości Sprzedam bezpośrednio eleganckie, przestronne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Leśna Dolina przy ul. Armii Krajowej 19 w Białymstoku. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***dostępne od lipca*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, w samym sercu miasta, które możesz zaaranżować dokładnie według własnego gustu ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** ***tylko.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł240 m² 2 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38m na 2 pietrze w trzy pietrowym bloku Mieszkanie jest dwustronne,balkon,piwnica

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł1 200 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ciasne przy ulicy Spacerowej. Na sprzedaż przepiękna działka rolna, numer geodezyjny 602/12 o powierzchni 1200m2, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 165 000 zł12 162 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis lokalizacji: gmina Choroszcz, krupniki Super oferta dla dewelopera! Duży teren inwestycyjno - usługowo-mieszkaniowy, zlokalizowany w atrakcyjnym punkcie w Krupnikach, w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

545 100 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Opis lokalizacji: os. Centrum, waszyngtona, budynek z cegły. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.30 m2, o dwustronnym układzie, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51 m² 8 804 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Białystok, os.Nowe Miasto, ul. Stanisława Duboisa , 2 pokoje, i piętro. Mieszkanie jest słoneczne o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Przestrzeń mieszkalną stanowi sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł195 m² 8 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 196m2, położony na zalesionej działce o powierzchni 1923m2. Dom położony jest w Stanisławowie, 1 km od granicy miasta, w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł141,36 m² 8 128,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Grabówka | Skrajny segment pod klucz 141,36 m | Działka 398 m Szukasz nowego domu , ale chcesz uniknąć stresu wykańczania i ekip? Potrzebujesz 4 sypialni + wygodnej strefy dziennej dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowym apartamentowcu na Antoniuku. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Posiada w okolicy wiele sklepów oraz galerii.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości grejewo, ul. Ełcka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Grajewo przy ul. Ełckiej, usytuowana na działce o powierzchni 814 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł364 m² 5 079,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:883 m²

Twój Prywatny Luksusowy Azyl. Przedstawiamy wyjątkowy Dom ze Strefą Spa. Gotowy do Wprowadzenia Płociczno. Szukasz nieruchomości, która wykracza poza ramy zwykłego miejsca do życia? Przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,75 m² 6 255,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania umeblowanego o powierzchni 60,75 m2, położonego w Bielsku Podlaskim. Niewątpliwym atutem jest jego lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 619 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poszukujesz działki pod budowę domu z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej na podlaskiej wsi dla Siebie i Swojej rodziny? Dobrze trafiłeś ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,71 m² 54,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w nowym bloku przy ul.W.Bełzy. 2 pokojowe mieszkanie położone na V piętrze w bloku z windą z 2024 roku Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł127,20 m² 4 677,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowo wybudowany oddany do użytkowania dom parterowy 127m2pow.uzytkowa(parter), z możliwością adaptacji poddasza .Działka 14 ar., Wjazd na działkę bezpośrednio drogi asfaltowej, 3min do Kolna.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł33 m² 14 848,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie położone w bloku z 2019r. na monitorowanym osiedlu na Białostoczku, przy ul. Bełzy. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł41,88 m² 12 297,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Krakowska biura nieruchomości. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Budynek mieszkalno-usługowy typu bliźniak położony przy drodze krajowej 65 Białystok- ełk w miejscowości Grajewo. Budynek posiada na parterze lokal usługowy obecnie wynajęty dla Firmy Polsat (.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,20 m² 10 620,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , które składa się z: - salonu z wyjściem na balkon 4,7m*4,5m = 21,15m2 podłoga parkiet - Dwóch sypialni 4,5m*3m = 13,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł41,20 m² 10 191,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Wierzbowa, białystok Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane na 1.