dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 808 ogłoszeń

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Ciepłej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł100 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom drewniany do generalnego remontu położony w malowniczej podlaskiej wsi w gminie Boćki. Wieś bardzo cicha i spokojna nie ma dużych hodowli. Drewniana architektura wsi i położenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł161,35 m² 4 951,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej części osiedla Zawady. Kameralne miejsce ślepa uliczka i wyłącznie zabudowa wolnostojąca. Bez natłoku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Korona Real Estate! Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w Michałowie. Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,88 m² 11 483,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Rezerwacja Polecamy Państwu ofertę lokalu usługowego w jednej z najlepszych lokalizacji w Białymstoku- osiedle Wysoki Stoczek. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kościuszki 5/1, 16-200 Dąbrowa Białostocka Powierzchnia użytkowa: 57,15 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 30 zł/m2 - Nieruchomość - Budynek składa się z II kondygnacji nadziemnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentować świetną szeregówkę zlokalizowaną na cichym i spokojnym osiedlu.Prezentowany lokal posiada 46,5 m2 i został wybudowany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom nad rzeką! niespotykany klimat! Cena do negocjacji! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w niezwykle malowniczej części miejscowości Dzikie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł85 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Prezentujemy Państwu dom drewniany w cichej okolicy Bielska Podlaskiego "na Hołwiesku". Otoczenie nieruchomości to osiedle domów jenorodzinych. Dom drewniany z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł52 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:288 m²

Ta nieruchomość w spokojnej części Łap czeka na nowego właściciela, który przywróci jej blask. Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: 63,69 m Powierzchnia działki: 288m Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 814 m² 38,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki, która znajduje się 10km od Bielska Podlaskiego w okolicy miejscowości Orla. Działka o powierzchni 1814.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***widok na rospudę***inwestycja dla rodziny lub pod branżę agroturystyczną***działka położona W obrębie doliny rospudy*** Zapraszamy do prezentacji działki rolnej z z warunkami zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

201 840 zł841 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 251/8 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jurowce gm. Wasilków. Zlokalizowana jedynie 4,5 km od granic Białegostoku, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korzystne inwestycyjnie działki O powierzchni od 5.000 m2 do 10.001 m2 o SZEROKICH MOŻLIWOŚCIACH WYKORZYSTANIA. Usługi / Handel / Produkcja / Teren niesklasyfikowany / Teren Elektroenergetyki.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł76 m² 11 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie z widokiem na Las Solnicki | Nowe Miasto, ul. Filipowicza Wyjątkowa lokalizacja, łącząca dogodną infrastrukturę osiedla, łatwy i szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł13 400 m² 5,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia ziemia rolna położona w gminie Milejczyce wieś Miedwieżyki. Jedna działka o powierzchni 1,34 ha druga prawie po sąsiedzku o powierzchni 1,69 ha. Cena mniejszej to 76000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 49,40 m2 przy ul. Sikorskiego w Białymstoku, dodatkowo można kupić garaż murowany w podziemiu bloku. Mieszkanie w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny (stan surowy zamknięty) o powierzchni 146 m , położony na działce 750 m w spokojnej i zielonej części Niewodnicy Nargilewskiej (gm.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,80 m² 10 031,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, białystok! Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 141 m² 148,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana Lewickie-Kolonia, media w drodze, wz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Lewickie-Kolonia. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 586 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki zabudowanej położonej w miejscowości Stara Chmielówka, w gminie Bakałarzewo, około 10 km od Suwałk. Nieruchomość o powierzchni 3586.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie ostatnie działki! Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Oferuję 2 działki 643/14 oraz 643/16 ( oraz udziały w działce 643/15 i 643/8 stanowiące drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł6 000 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną z koncepcją na budowę 6 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: zaścianki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom Z potencjałem | duża działka | dębowo, gm. Śniadowo Jeśli szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu natury, z łatwym dojazdem i dużą działką ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,16 m² 10 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł55,60 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86 m² 11 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Polecam Państwu dom murowany z cegły na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł10 083 m² 6,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Położenie nieruchomości: obręb Olchówka gmina Narewka, powiat hajnowski, województwo podlaskie. Wieś Olchówka położona jest na skraju Puszczy Białowieskiej. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bardzo atrakcyjny lokal, parter,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 800 m² 39,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Osowiec, w powiecie monieckim, w gminie Goniądz. Polecamy działkę o powierzchni 3800m2. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł40 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy platformę parkingową na dwa miejsca w bloku przy ul. Nowy Świat. Centrum Białegostoku Idealna lokalizacja blisko, sklepów i restauracji. Dostęp do parkingu tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia duża działka położona w malowniczej podlaskiej wsi w gminie Narewka. Możliwość wybudowania własnego domu, na działce jest wodociąg, bezpośrednio przy działce prąd. Wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

24,23 zł/m²400 m² 9 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59,54 m² 4 014,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,54 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z lat 80. przy ulicy Osiedle Centrum 30 w Grajewie. Budynek administrowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować absolutną perełkę na mapie Białegostoku - 3-pokojowy apartament (44 m ), położony na 7. piętrze w prestiżowej inwestycji z 2025 roku przy ul. Ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego mieszkania. Cała nieruchomość jest idealnie wyremontowana, z dobrym smakiem, na wysoki standard. Powierzchnia mieszkania wynosi 58 m2 i składa się na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,50 m² 9 089,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości ab Grand Państwu wyjątkowe mieszkanie z balkonem położone w samym centrum miasta na ul. Malmeda w Białymstoku. Jego największym atutem jest lokalizacja. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł124 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do nabycia kompleks działek rolnych i leśnych, położonych w malowniczej gminie Mielnik na Podlasiu. Część działek to pola uprawne i łąki a część do lasy. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 800 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane Rajgród blisko jeziora i lasku nowa droga asfaltowa Na sprzedaż działka budowlana z możliwością podziału na dwie mniejsze działki z dojazdem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 625 zł82,45 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***oferta bez prowizji biura i podatku pcc!*** Piastowska Park to kompleks trzech, 4 kondygnacyjnych budynków biurowo - usługowych o klasie architektonicznej aa. Oznacza to, że wśród aspektów.