dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

1 250 000 zł228 m² 5 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Atrakcyjny dom parterowy w malowniczej miejscowości Sienkiewicze (gmina Choroszcz). Nieruchomość wyróżnia się niestandardowym projektem oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Białostoczek w nowych blokach przy ulicy Bitwy Białostockiej. Mieszkanie kompletnie wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Polecane szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

339 900 zł32 m² 10 523,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

1 000 zł49 m² 20,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny w pobliżu politechniki. Blisko szkoła podstawowa przychodnia kościół przedszkole. Autobusy nr 3,10,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 49,8 m, położone przy ul. Piasta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, łączącej bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dworcowa

Łomża,podlaskie

419 000 zł44 m² 9 311,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofrujęę do sprzedaży lokal usługowo-handlowy w centrum Łomży przy dworcu pks Lokal posiada funkcjonalny, dwupoziomowy układ, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i efektywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

2 100 000 zł189 m² 11 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Super nowoczesna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Białymstoku na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z odnowioną i dobrze utrzymaną klatką schodową, w budynku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Licealna

Augustów,podlaskie

439 760 zł48 m² 9 161,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie z charakterem - do remontu, z ogromnym potencjałem, 1. piętro, świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Kolno,podlaskie

169 000 zł34 m² 4 931,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą, licznymi sklepami, innymi punktami handlowymi. Szczególnie przypadnie do gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Białystok,podlaskie

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie - do wprowadzenia - skrajna - słoneczny stok zarezerwowane! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 499.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

629 000 zł57 m² 10 958,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie os. Nowe Miasto, ul. Pogodna Funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Metraż: 57,4 m Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozłowa

Białystok,podlaskie

1 500 zł39 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,70 m2 w Białymstoku, przy ul. Kozłowej na os. Białostoczek. Lokal nieprzechodni, południowo-wschodni mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Białystok,podlaskie

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona w spokojnej części Białegostoku - na cenionym osiedlu Wygoda. To idealna propozycja zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

600 000 zł56 m² 10 740 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 55,86 m przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Swobodnej wynajmę dla 2 osób. Na I piętrze, umeblowane, wyposażone w podstawowy sprzęt agd. Posiada balkon i piwnicę. W pobliżu sklepy, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

60,62 zł/m²80 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** budynek Z windą *** *** centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

499 000 zł48 m² 10 400,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Białystok,podlaskie

1 200 000 zł103 m² 11 650,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości In-Home oferuje na sprzedaż nowoczesny i reprezentacyjny lokal usługowy, położony w centrum Białegostoku - przy ul. Botanicznej. Lokal o powierzchni 103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

469 000 zł51 m² 9 178,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne mieszkanie blisko centrum - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 51,10m 2 zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzysztofa

Białystok,podlaskie

470 730 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

280 000 zł28 m² 9 880,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobrowa

Bobrowa,podlaskie

359 000 zł10 400 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 10 463 m2 w miejscowości Bobrowa w województwie podlaskim, powiat białostocki. Wymiary 132m x 91 m x 110 m x 93 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krańcowa

Łapy,podlaskie

376 000 zł940 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 940 m , położona w atrakcyjnej i szybko rozwijającej się części Łap przy ulicy Krańcowej. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na wynajem przy ul.Jurowieckiej w Centrum. Na wynajem eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Białystok przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Siedleckiego

Białystok,podlaskie

315 000 zł382 m² 824,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Osiedle Wygoda, białystok Powierzchnia: 382 m Cena: 315 000 zł Lokalizacja: osiedle Wygoda, białystok Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji - spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Lewkowo Nowe

Lewkowo Nowe,podlaskie

400 000 zł5 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Na sprzedaż: wyjątkowa działka zagrodowa 5000 m Lewkowo Nowe, gm. Narewka* Szukasz przestrzeni, ciszy i widoku na naturę? Oto działka, która łączy wiejski urok z wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Białystok,podlaskie

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m , położony na parterze budynku w rejonie centrum przesiadkowego pks i pkp w Białymstoku. Lokal posiada bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Białystok,podlaskie

885 000 zł66 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w nowym kompleksie przy ulicy Kujawskiej, osiedle Skorupy. aktualnie w mieszkaniu trwają prace wykończeniowe. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Halickie

Halickie,podlaskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment skrajny we wsi Halickie blisko lasu, na osiedlu domów. Urządzony nowocześnie, idealny dla 4 os. rodziny. Dom nie wymaga żadnych nakładów, ogród ładnie zagospodarowany. Blisko przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

1 190 000 zł74 m² 16 098,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż niepowtarzalne, klimatyczne mieszkanie usytuowane na parterze w solidnej kamienicy z 1928r. To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza z charakterem, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - trzy działki Zaścianki k. Białegostoku - Lokalizacja: zaścianki, w pobliżu granic Białegostoku - Powierzchnie: 1000m2, 1005m2, 1006m2 m - Dojazd: droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kleosin

Kleosin,podlaskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentować Państwu idealną nieruchomość do zamieszkania jak i pod inwestycję. Blok został wybudowany w 1983 roku a powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elewatorska

Białystok,podlaskie

37 zł/m²23 m² 851 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** *** budynek po remoncie *** Polecam lokal biurowy zlokalizowany w przyziemiu budynku usługowego na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej. Na powierzchnię 31,00 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kolno,podlaskie

460 000 zł61 m² 7 528,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie - typ apartament w Kolnie, ul. Wincentego Witosa 3a, IV piętro w pełni wyposażone, pięknie urządzone, idealne i komfortowe miejsce.