dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bazyliowa

Białystok,podlaskie

1 150 000 zł171 m² 6 728,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 170,92 m , położony w prestiżowej i zielonej części Dojlid. Nieruchomość dla wymagającego klienta, ceniącego nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

399 000 zł55 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy - tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w miejscowości Białostoczek, gm. Zabłudów , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Suwałki,podlaskie

510 000 zł52 m² 9 745,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na parterze ul. Sportowa! Idealne miejsce dla pary , rodziny albo osób starszych Wygoda, przestrzeń i świetna lokalizacja wszystko, czego potrzebujesz Parter komfort na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

349 000 zł134 m² 2 604,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal usługowohandlowy 134 m Centrum Białegostoku Lokalizacja, która pracuje na Twój biznes Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowohandlowy o powierzchni 134 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skrajna

Augustów,podlaskie

539 000 zł320 m² 1 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 320 m , położony na działce o powierzchni 368 m , w cichej i zielonej części Augustowa - tuż przy lesie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świerkowa

Sochonie,podlaskie

6 000 zł145 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Do wynajecia dom wolnostojący w Sochoniach, gm. Wasilków. Pięknie położony na kameralnym, ogrodzonym osiedlu, bezpośrednio przy lesie. Dom o powierzchni użytkowej 145 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warmińska

Białystok,podlaskie

529 000 zł49 m² 10 782,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie ul. Warmińska, białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,06 m , położone przy ul. Warmińskiej w Białymstoku. Lokal idealny dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleńki

Białystok,podlaskie

565 000 zł48 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku z cegły z 2023 roku, zlokalizowanym na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciołkowskiego

Białystok,podlaskie

1 250 000 zł142 m² 8 805,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Skrajny segment szeregówki z garażem | Białystok, ul. Ciołkowskiego | 142 m2 | Gotowy do zamieszkania Wprowadzasz się i mieszkasz! Zero remontu, zero dokańczania, zero niespodzianek.! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łapy

Łapy,podlaskie

359 000 zł199 m² 1 804,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:599 m²

*** dom wolnostojący *** *** stan surowy *** *** pełne media *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Łapy woj.podlaskie. Dobra lokalizacja - spokojne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

389 000 zł48 m² 8 053,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia z balkonem, piwnicą oraz szybkim dostępem do komunikacji i sklepów ta oferta jest właśnie dla Ciebie! *tylko W naszym biurze! * Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

530 000 zł59 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż czyste, zadbane i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,9 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Żółtki

Żółtki,podlaskie

212 700 zł709 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 709 m Wymiary: 26,46 m x 29,21 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

639 000 zł50 m² 12 703,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń w inwestycji Sonata Park przy ul. Transportowej na osiedlu Nowe Miasto. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

35,21 zł/m²71 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:71

 

Parking:-

Mamy coś dla Ciebie! Do wynajęcia lokal usługowy w samym centrum Suwałk - w jednej z najruchliwszych ulic Śródmieścia. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 71 m (pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłodna

Białystok,podlaskie

1 800 000 zł238 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny pięknie wykończony dom wolnostojący na ulicy Chłodnej osiedle Zawady. Głównym atutem nieruchomości jest jej położenie - bardzo cicha i malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

37,04 zł/m²27 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 27m2. Lokal położony na II piętrze budynku przy ul. 1 maja 35D w Suwałkach. Cena 1000 zł netto plus opłaty według licznika. Posiadam również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

52 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 25m2. Składa się on z 2 pomieszczeń o pow. 15 i 10m2 Lokal położony na II piętrze budynku przy ul. 1 maja 35D w Suwałkach. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

529 000 zł84 m² 6 315,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łomża,podlaskie

449 000 zł61 m² 7 390,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

!oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,75 m , usytuowane na 2 piętrze w zadbanym bloku położonym w Łomży przy ul. Małachowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

385 000 zł52 m² 7 461,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Batalionów Chłopskich dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze, jest obustronne a blok przeszedł termomodernizacje. Przekłada się to na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka

Wólka,podlaskie

289 000 zł126 m² 2 293,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Dom z potencjałem + duża działka 1610 m 10 min od Białegostoku Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość blisko Juchnowca Kościelnego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Białystok,podlaskie

439 000 zł48 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,20 m , zlokalizowane na os. Dziesięciny II przy u. Porzeczkowej. Rozkład pomieszczeń: korytarz z dużą szafą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł81 m² 14 718,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament premium po generalnym remoncie | bojary adres : ul. Kraszewskiego 28, białystok/bojary Podstawowe informacje : Powierzchnia: 81,46 m Piętro: i / winda Cena: 1 199 000 pln Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

4 800 zł190 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - hala Magazynowa na osiedlu Wygoda. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i znajduje się z dala od obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal handlowo-usługowy *** *** parter Z witryną *** Polecamy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku, blisko Rynku Kościuszki. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąska

Białystok,podlaskie

686 000 zł69 m² 9 942,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - Przestronne mieszkanie dla rodziny os. Sienkiewicza, białystok Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? To 69 m na 5. piętrze nowoczesnego bloku z windą spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bema

Białystok,podlaskie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nakłady budowlane i inwestycyjne w funkcjonującym lokalu gastronomicznym o łącznej powierzchni 58 m , zlokalizowanym w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.