dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 809 ogłoszeń

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1800 m - Walne, spokojna okolica, blisko jeziora Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej i cichej okolicy - otoczona lasem i polami, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,80 m² 8 370,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

84 890 zł1 306 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m 2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Małe Raczki, gmina Raczki. Teren działki w kształcie trójkąta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł5 492 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam siedlisko w miejscowości Gajowniki, gmina Choroszcz (10 km od Białegostoku). W skład nieruchomości wchodzą dwie działki o numerach 8/4 (4996 m2) oraz 8/5 (496 m2). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł119,96 m² 4 826,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Knyszyn (powiat moniecki), w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł28,96 m² 13 743,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** centrum ** 1 piętro ** blisko lipowej ** Mieszkanie w centrum na I piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Salon z aneksem kuchennym oraz we wnęce łózko sypialniane.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37,03 m² 10 396,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Kalinowskiego w samym centrum miasta, tuż obok ul. Lipowej. To lokal dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1450zł + opłaty licznikowe(w tym elektryka,woda) + czynsz + kaucja zwrotna (1500 zł.). Dodatkowo jednorazowo opłata dla.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane są w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - tylko 12 km od centrum Białegostoku! Powierzchnia: - działka nr 1 - 1680 m - działka nr 2 - 1200 m - działka nr 3, 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł2 660 m² 507,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 2660m Solniczki usytuowana na osiedlu pięknych domów jednorodzinnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jedynej takiej działki na Podlasiu. Na działce znajduje się pełnowymiarowy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53,18 m² 8 837,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na parterze w spokojnej części centrum Suwałk przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł72,25 m² 4 913,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowy/całoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika. Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych),.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł88 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego Budne, przy Goniądzu Na sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 3,5 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli szukasz nowego domu dla rodziny, w miejscu które daje spokój, przestrzeń i świetny widok na panoramę miasta Łomży zatrzymaj się przy tej ofercie na chwilę dłużej. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł75,72 m² 2 628,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:389 m²

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w wyjątkowej lokalizacji - Supraśl, w otoczeniu natury i w.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,90 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 286 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł885 m² 258,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 714 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł100,71 m² 7 546,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej /al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 7,2 ha ziemi Kopciówka, gm. Suchowola Lokalizacja: kopciówka, gm. Suchowola, woj. podlaskie Powierzchnia: 7,2 ha Dojazd: droga utwardzona Na sprzedaż wyjątkowy teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 111 mkw położony na V piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Łąkowej. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę, podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł771 m² 843,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa znajdująca się na Os. Dziesięciny u zbiegu ulic : Hallera / Gajowej / Porzeczkowej. Grunt znajduje się w pierwszej linii zabudowy co sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m , położone w nowoczesnym bloku z 2025 roku na znanym i lubianym osiedlu Bojary. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²800 m² 21 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-produkcyjna *** *** wysokość do 10M *** *** suwnica 8 ton*** *** monitoring *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowany na osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 045 m² 362,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1045 m , położona w Łomży przy al. Legionów jednej z głównych arterii miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł912 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,70 m² 7 704,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jedyny w swoim rodzaju lokal użytkowy o powierzchni 103,7 m2, położony na parterze budynku, w jednej z najlepszych lokalizacji w Białymstoku - przy ul. Legionowej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem* Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

809 200 zł4 046 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do sprzedaży jedna.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²78,94 m² 2 368 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: pl. Rynek Adama Mickiewicza 12, sokoły Powierzchnia najmu.: 78,94 m2 (I piętro) Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 129/1, 124/1 i 125/1 o pow. 317 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta.

Szczegóły ogłoszenia

112 500 zł7 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 7km od Zabłudowa Wymiary działki ok. : 183m dł. x 43m. szer. Klasoużytki: riiib Zapraszamy na darmową prezentację! Szanując dobre obyczaje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł107 408 m² 7,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna w jednym areale o powierzchni 10,7 ha położone w miejscowości Waliły Stacja, gmina Gródek, na terenie Puszczy Knyszyńskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 930 000 zł15 566 m² 188,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa z pełnym uzbrojeniem, doskonałą lokalizacją i dostępem do kolei! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przemysłowa działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł4 686 m² 190,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 686 m²

Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną funkcjonującym tartakiem, domem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz zabudowaniami o charakterze przemysłowo-gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł18 945 m² 78,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do naszej oferty trafia działka rolna położona w miejscowości Letniki ( gmina Dobrzyniewo Duże). Wydane warunki zabudowy na 18 domów w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki według.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w gminie Juchnowiec Kościelny położona ok : 7 km od Białegostoku Nieruchomość posiada wz na dom jednorodzinny. Media : -prąd, gaz, telekomunikacja w drodze, - woda.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł843 m² 139,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 843 m z mediami 300 m od plaży jeziora Gieret, w sercu natury! Nieruchomość znajduje się zaledwie ok. 300 metrów od publicznej plaży nad jeziorem Gieret, które objęte.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł850 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej w Białymstoku. 850m2 z dwoma wjazdami od ulicy Gdańskiej i Jagiellońskiej. Idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł2 173 m² 15,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna - gm. Michałowo, tajnica Górna Działka leśna o pow. 2173 m (nr ewid. 777, obręb 0047), położona w kompleksie leśnym między Tajnicą Górną, juszkowym.