dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 809 ogłoszeń

339 000 zł35,60 m² 9 522,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Poszukiwane mieszkanie - 2 oddzielne pokoje - 1992 r. - wasilków oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 339.000 zł Jeśli szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł120,60 m² 6 293,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Dom w zabudowie szeregowej 120,6 m | Klepacze blisko Białegostoku Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie szeregowej S3 o powierzchni 120,6 m , zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 005 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3005 m , położona w spokojnej miejscowości Białostoczek, gmina Korycin. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł500 m² 1 038 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na działce o powierzchni 970 m2, zlokalizowany w miejscowości Kuźnica, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 155 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działki budowlane położone w podbiałostockiej miejscowości Zalesiany, gmina Turośń Kościelna. 5 działek o powierzchniach ok. 1155mkw i wymiarach ok.34x32mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj tam, gdzie życie dzieje się naprawdę - serce Białegostoku czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu kawa w ulubionej kawiarni kilka kroków od domu, szybkie zakupy po drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój Nowy Dom lub Centrum Biznesowe w Łomży ul. Zdrojowa Marzysz o miejscu, które łączy komfort mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy ul. Studziennej (osiedle Wysoki Stoczek). W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy gminy Choroszcz. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 526,81 m² 4 060,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny Białystok, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego | 7% roi | Najemca 5+5 lat Na sprzedaż lokal użytkowy z długoterminowym najemcą, położony w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Szukasz nieruchomości w centrum, która pracuje na siebie? Ta oferta w Białystok to gotowa baza pod biuro, kancelarię, gabinet lub najem usługowy. Kluczowe parametry: 56 m funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 055 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone we wsi Kotły, w gminie wiejskiej Bielsk Podlaski w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł2 491 m² 963,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:11 087 m²

Na sprzedaż: ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych Gibach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²28 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, oferuje Państwu do wynajęcia najmu pomieszczenie o powierzchni 28 m2 zlokalizowane na poddaszu budynku wieży ciśnień.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Osowiczach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł260 m² 8 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***wyjątkowa posiadłość dla.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 007 m²

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3007 m z domem letniskowym. Nieruchomość zabudowana jest domem letniskowym o powierzchni 35 m , w którego skład wchodzi jedno przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 123 m² 266,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w bezpośredniej okolicy centrum Suwałk! Ta nieruchomość to prawdziwa perełka na suwalskim rynku. Działka o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 004 m² 99,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka n. rzeką Bug - lokalizacja Osłowo gm. Mielnik ( podlaskie ) - pow. 3000 m2 - media : prąd przy działce - kształt : prostokąt szer. ok 33/91m - ukształtowanie płaska ,zejście nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż ostatnia działka Polecamy atrakcyjną działkę znajdującą się w Niewodnicy Kościelnej gm. Turośń Kościelna. Powierzchnia i wymiary dają dużo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 072 m² 111,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Coraz więcej osób dochodzi dziś do momentu, w którym przestaje szukać wyłącznie kolejnej nieruchomości. Zaczynają szukać miejsca, do którego naprawdę chce się wracać. Miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży domu położonego w Hajnówce. Dom zbudowany z bala z Puszczy Białowieskiej ściany i dach w dobrym stanie , Do domu podłączone media woda , prąd , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, o powierzchni użytkowej 50,8 m z dodatkową piwnicą 6,2 m , łącznie 57 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²213,40 m² 3 201 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni w budynku byłego dworca kolejowego w Trakiszkach. Łączny metraż pomieszczeń do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 015 m² 67,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością wybudowania domu o pow do 120m2+ poddasze użytkowe 120m2. Pięknie położona w okolicach malowniczych zakoli.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł926 m² 268,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas wyjątkowa oferta od Korona Real Estate! Negocjacja! Działka z wydanymi warunkami zabudowy - zabudowa jednorodzinna. Podstawowe parametry zabudowy: - powierzchnia zabudowy - 16%; -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,60 m² 63,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 26,60 m , położonego na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

83,64 zł/m²10,70 m² 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.MŁODYCH *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku biurowym na os.Młodych w Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł23 096 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad wodą + potencjał inwestycji od 400 tys. do nawet 1,5 mln zł rocznie Są działki i są projekty, które mogą zarabiać latami. Ta nieruchomość w Jurowcach to ponad 23 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 64 m2 w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na piętro 3. Komfortowe mieszkanie to ilość pokoje 3, wc i łazienka razem, kuchnia. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 62m2 na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Mickiewicza. Przestrzeń mieszkalna to: -pokój dzienny -korytarz -kuchnia -dwa pokoje sypialne -łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł920 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka znajdująca się na os. Wygoda z wydanymi warunkami na zabudowę bliźniaczą, wolnostojącą oraz wielorodzinną. Pełne media: prąd, sieć wodociągowa i kanalizacyjna, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł47,37 m² 8 803,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E7 o powierzchni 47,37 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,80 m² 10 755,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Kawalerka 27,8 m - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal biurowy *** *** klimatyzacja *** *** dostępne Z umeblowaniem *** Polecam lokal biurowy zlokalizowany w trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** metraże 500, 1000, 1500, 2000 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł66 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. To na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Bo tutaj codzienność zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,04 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 66m2 459 000 , na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł817 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny .(jedna sprzedana) działka o wymiarach ok: 21 x 38,5m Media: -prąd i kanalizacja w drodze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij