dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Niewodnica Kościelna

Niewodnica Kościelna,podlaskie

345 000 zł1 470 m² 234,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedał ardvil group! Atrakcyjna działka położona w pięknej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa oraz las. Oferta warta uwagi. Zobacz zakochaj się, kup. Działka uzbrojona: gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciasne

Ciasne,podlaskie

215 000 zł837 m² 256,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Ciasnem koło Białegostoku. Działka położona w malowniczej okolicy na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w sąsiedztwie nowych i budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sochonie,podlaskie

855 000 zł89 m² 10 056,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:507 m²

Rezerwacja Szukasz wolnostojącego, niezależnego parterowego domu z wszystkimi mediami ? Ma być wygodny, komfortowy z dobrym dojazdem i komunikacją miejską ? Chcesz robić codzienne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

634 000 zł49 m² 12 938,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w nowym budownictwie w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Daniłowicza

Bielsk Podlaski,podlaskie

110 000 zł893 m² 123,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Daniłowicza o wym. Ok 27mx25. Istniejąca skrzynka elektryczna. Działka sprzedawana wraz z udziałem w drodze. Dojazd drogą utwardzoną. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m kw, położonego na III piętrze w V piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

370 000 zł48 m² 7 740,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Poszukujesz ustawnego mieszkania z dwoma pokojami z opcją trzeciego pokoju lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Proponujemy Państwu ofertę dużego domu - bliźniaka na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchomość ze względu na układ pomieszczeń, może doskonale sprawdzić się jako dom wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

1 500 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 54.5m2, zlokalizowane przy ulicy Antoniukowskiej 5. Układ mieszkania dwustronny, 3 niezależne pokoje i oddzielna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 945 zł2 631 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja! Nowa cena >- oferta Sprzedaży Działki Budowlanej w Kamionce, gmina Zabłudów Lokalizacja: kamionka, gmina Zabłudów, województwo podlaskie Działka składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Pilne - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu z prowadzonym biznesem działającym tu bez przerw od wielu lat. Nieruchomość składająca się z gotowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

469 900 zł45 m² 10 442,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Wasilków,podlaskie

370 000 zł56 m² 6 655 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne mieszkanie dla osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie - cena za metr kwadratowy to nieco ponad 6500 zł. Mieszkanie znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Choroszcz,podlaskie

230 000 zł660 m² 348,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Choroszczy, przy ul. Rybackiej. zaledwie 10 min samochodem od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

72,73 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.MŁODYCH *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku biurowym na os.Młodych w Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

361 000 zł51 m² 7 134,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

*** 2 niezależne pokoje *** os.SŁONECZNY STOK *** *** BLOK Z WINDĄ *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na os.Słoneczny Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Białystok,podlaskie

60,56 zł/m²32 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.MŁODYCH *** *** Z KLIMATYZACJĄ *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Młodych w Białegostoku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal użytkowy usytuowany na parterze w kompleksie handlowo - usługowym w Centrum Białegostoku. Dwa wejścia bezpośrednio z parkingu. Wysoki standard. Świetna lokalizacja. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

380 000 zł46 m² 8 351,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , zlokalizowane w cenionej dzielnicy Sienkiewicza, przy ul. Ciepłej tylko kilka minut spacerem od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 300 zł40 m² 57,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 39,95 m2, położonego na IV piętrze w IV piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal w pawilonie Upalna 1a. Powierzchnia 28 m + antresola ok 9 m Przed pawilonem znajduje się duży parking Lokal wyposażony jest w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 56 m idealne pod inwestycję lub działalność usługową! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na parterze w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Białystok,podlaskie

18 zł/m²180 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta! Powierzchnie do wynajęcia w nowoczesnym kompleksie budynku usługowo-produkcyjnego. Idealne miejsce na siedzibę firmy, biura, usługi. Osiedle Zaścianki. Efektowna 2-poziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

619 000 zł40 m² 15 591,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie | Wysoki standard | Balkon | Garaż | Apartamentowiec z 2024 r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

1 950 zł45 m² 43,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku Dwa pokoje: kuchnia otwarta z salonem, sypialnia, łazienka z wc. Lokal wykończony w wysokim standardzie, kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

254 280 zł652 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Walne

Walne,podlaskie

369 000 zł4 918 m² 75,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 4918 mkw położona w miejscowości Walne, w gminie Nowinka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - w większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 2 pokoje | 38 m | ul. Proletariacka, białystok Lokalizacja: białystok, ul. Proletariacka Piętro: II Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Balkon: tak Parking: ogólnodostępny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wiatrakowa

Choroszcz,podlaskie

680 000 zł4 683 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w doskonałej lokalizacji! Działka o powierzchni 4683 m2 położona jest w miejscowości Choroszcz, zaledwie 7 kilometrów od Białegostoku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Białystok,podlaskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje w dobrej lokalizacji Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ulicy Konstytucji 3-Go Maja. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 60m 2 , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

384 000 zł39 m² 9 884,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji Białystok, ul. Hallera, osiedle Dziesięciny. Lokal znajduje się w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kluka

Białystok,podlaskie

2 115 000 zł7 169 m² 295,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetny grunt inwestycyjny składający się z czterech działek: - 126/6- 0,0883 ha - 126/5- 0,0882 ha - 126/4- 0,0882 ha - 125/2- 0,4522 ha Całkowita powierzchnia działki- 0,7169 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka,podlaskie

210 910 zł6 026 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę siedliskową w wsi Łozowo o powierzchni 6026m2. Cena m2. Zabudowę działki stanowi drewniany budynek mieszkalny o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

699 000 zł46 m² 15 032,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2. Lokal położony na ostatnim 7 piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

499 000 zł54 m² 9 227,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54,08 m2 (metraż wraz z komórką lokatorską) w nowoczesnym budynku z 2020 roku, usytuowane na 2. piętrze osiedla Nowa Wygoda. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

24 zł/m²210 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Hala, pracownie, II p. Osiedle Zaścianki. Powierzchnie do wynajęcia w nowoczesnym kompleksie budynku usługowo-produkcyjnego: 1/ pow. 115 m2 2/ pow. 210 m2 3/ lub jako całe II piętro pow. 400 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

699 000 zł61 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2020 roku, przy ul. Plażowej. Świetny układ - dwie osobne sypialnie + jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bogusze

Bogusze,podlaskie

129 000 zł11 972 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka o powierzchni 1,1972 ha z dostępem do rzeki Sokołda! Zapraszam na prezentację nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Bogusze k. Sokółki na sielskim Podlasiu.