dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 804 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

520 000 zł44,16 m² 11 775,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko U nas - zapraszamy do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, jednostronne, jasne i ciepłe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,43 m² 8 249,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, położone w zabudowie szeregowej nowego osiedla for.REST Krupniki. Nowe mieszkania w Krupnikach pod Białymstokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,64 m² 8 554,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł56,70 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i strychem, położone w zabudowie szeregowej nowego osiedla for.REST Krupniki. Nowe mieszkania w Krupnikach pod.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł57,90 m² 10 172,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** stan do wejścia ** parter z ogródkiem ** Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 przy ul. Boh. Monte Cassino w pobliżu centrum miasta. Do placu pod Ratuszem jest około 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73,73 m² 9 480,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.   Nowoczesne 4 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²180 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu wynajem lokalu zlokalizowanego na os. Antoniuk - bardzo dobry dojazd do Centrum. Lokal o powierzchni 180 mkw z dostępem do rampy od strony zaplecza oraz z witrynami od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 570 zł48,73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 080 zł67,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 260 zł59,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 252,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie przy ulicy 42 Pułku Piechoty na osiedlu Wygoda Lokal mieszkalny o powierzchni 55,09 m2 Wykończone mieszkanie (bez mebli ruchomych) W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł65 m² 13 230,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** Apartamenty Zwycięstwa ** ** brak podatku pcc ** Apartamenty Zwycięstwa w Białymstoku to nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec, zlokalizowany w centralnej części miasta. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł46,70 m² 10 192,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

** nowe miasto ** 2 oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia ** ** blok Z cegły 2009r ** Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 m usytuowane na Nowym mieście w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,02 m² 10 738 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***zadzwoń to idealne przytulne mieszkanie dla Ciebie*** Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 39,02 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł65 m² 8 830,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - ul. Pogodna - blisko Centrum i Politechniki Białostockiej - mieszkanie dwupoziomowe - nowa cegła (1998 r.)! MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 100 m² 619,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy temat inwestycyjny. Nieruchomość położona w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne, z gotowym pozwoleniem na budowę 10 lokali mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 210 zł56,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Zakątek Dolistówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 748 zł37,86 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Zakątek Dolistówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 800 zł27,60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł5 968 m² 390,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta na wyłączność! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 925 m² 205,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł15 839 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość pod działalność produkcyjną. Działka zlokalizowana przy ul. Brylantowej w ssse (w pobliżu trasy S61). Cena netto - należy doliczyć 23% vat. Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 11 piętro ** wyższy standard ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł57,90 m² 7 979,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zamieszkaj w jasnym,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,40 m² 9 283,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , zlokalizowane w Białymstoku przy ulicy Ogrodowej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży mieszkania - ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56,06 m² 9 793,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,52 m² 6 212,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,10 m² 10 199,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam Mieszkanie własnościowe | 45,10 m | Parter | 460 000 zł Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie własnościowe w dobrym stanie jasne, przestronne i gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** nowe miasto ** parter + ogródek ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku IV piętrowym z 1980r. przy ulicy Wiejskiej osiedle Nowe Miasto. Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

601 350 zł63,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przyjemne, ciepłe mieszkanie, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku, położonym na terenie osiedla Bojary. Doskonałe miejsce - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,90 m² 7 515,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecamy Państwu funkcjonale mieszkanie znajdujące się na II piętrze o powierzchni 47,9 m 2 w IV piętrowym budynku mieszkalnym z płyty po niedawno przeprowadzonej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 164 m² 1 280,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Okazyjna oferta - drewniany dom 150.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. W cenie miejsce garażowe w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł260 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,90 m² 9 442,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Mickiewicza (ul. Orzeszkowej). Osobne pokoje i oddzielna kuchnia. Kilka lat temu mieszkanie zostało odnowione. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł220 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Przestronny dom wolnostojący - idealny dla dużej rodziny lub pod działalność Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący, który doskonale sprawdzi się zarówno jako przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64,40 m² 8 850,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam duże, słoneczne mieszkanie w centrum Białegostoku (ulica Branickiego)! 64,4 m2, ulokowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -kuchni 9,1m2 - pokój 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Są mieszkania, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł6 991 m² 123,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 991 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Rodzinny dom w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 200 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta objęta klauzulą wyłączności Działka jest doskonałą propozycją cenową, co wynika z jej lokalizacji przy drodze asfaltowej, dostępności mediów oraz objęcia miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wynajem całego mieszkania.