dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 804 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

779 200 zł81,80 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Czteropokojowe mieszkanie - Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 282 zł51,38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 424 zł53,23 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 383 zł79,43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dla miłośników ciszy i natury! Posiadam warunki zabudowy. Kształtna (trapez), narożna działka w otoczeniu lasu i nowych domów jednorodzinnych. Z widokiem na las i rzeczkę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 98 m | 4 pokoje | 12. piętro | Panorama miasta Wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament do wynajęcia przy ul. 1000-lecia Państwa Polskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urokliwe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2, położone na 2 piętrze zadbanego bloku z cegły, który powstał w 2000 roku. Zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 096 zł63,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Złote Kaskady III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 136 zł62,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 716 zł52,42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł154,43 m² 17 153,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli wejdziesz do tego mieszkania, to żadne inne Cię nie usatysfakcjonuje pod względem rozkładu, jak i przestrzeni. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

568 548 zł46,98 m² 12 101,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Parter z windą i ogródkiem, do wprowadzenia. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dolina Cisów Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,98 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł139,80 m² 2 067,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

* klimatyczne siedlisko z domem jednorodzinnym czeka na miłośników przyrody * Piętrowy dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod. 67/1, 67/2) o łącznej powierzchni 12400.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł280 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:925 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Bielsku Podlaskim idealny dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Przedstawiamy przestronny, jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 280 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł246 m² 8 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Luksusowa rezydencja na osiedlu Jaroszówka. Luksus blisko centrum. Luksusowa dwupiętrowa rezydencja z 2004r. położona na działce o powierzchni 776 m2 w Białymstoku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal w historycznej kamienicy ul. Warszawska Przestronny, funkcjonalny, lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową, w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,04 m² 7 749,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 34 czteropokojowy z działką 260 m Przestronny dom o powierzchni 85,04 m z czterema pokojami, położony na działce o powierzchni ok. 260 m . Ogród daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,04 m² 7 749,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 35 czteropokojowy z działką 259 m Przestronny dom o powierzchni 85,04 m z czterema pokojami, położony na działce o powierzchni ok. 259 m . Ogród pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł87,81 m² 8 643,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 36 pięciopokojowy, z bardzo dużą działką o powierzchni 747 m . Przestronny dom o powierzchni 87,81 m z pięcioma pokojami, położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Centrum Białegostoku, dowolna konfiguracja Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową oraz usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze w eleganckim, pięciopiętrowym apartamentowcu z 2014 roku, w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,43 m² 11 906,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z tarasem 40m2 Przestronne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Rekreacyjnym, nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie położone na parterze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł74,73 m² 10 839,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* szukasz komfortowego mieszkania w cichej okolicy ale blisko centrum - zapraszam na prezentację * Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł50,85 m² 11 189,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Super lokalizacja. Elegancki apartamentowiec. Bez pcc Przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł154 m² 25,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na wynajem przestronny, komfortowy dom 144m2, z dużym ogrodem i własnym stawem na działce 3500m2, w miejscowości Zawistowszczyzna, powiat sokólski, woj. podlaskie Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł138 m² 5 644,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przestronny dom z czterostanowiskowym garażem, strefą relaksu i jacuzzi. Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom po kapitalnym remoncie w 2010 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,33 m² 7 321,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż bezczynszowe, wyodrębnione mieszkanie w jednopiętrowym, wolnostojącym budynku mieszkalnym dwulokalowym. Słoneczne i nieszablonowe 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł73,08 m² 3 899,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Urokliwa posiadłość w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Parterowy, wolnostojący dom z duszą, wybudowany w 1968r. położony na działce o powierzchni 734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Stylowe 68m2 w Centrum I 2 balkony I 3 pokoje Przestronne, przytulne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł64,78 m² 9 555,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł163,37 m² 4 958,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Twój dom pod lasem, a tylko 15 min od centrum Białegostoku - sprawdź bliźniaki w Sobolewie! Nowoczesne, energooszczędne, domy w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie dostępne od zaraz Przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na osiedlu Skorupy. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym, bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220,80 m² 6 295,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 935 m²

Już masz dość tej długiej, zimnej zimy? Zadbaj o swój komfort na wiosnę i kup dom z niesamowitą działką! Parterowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w stylu dworkowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,67 m² 17 495,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament Premium w Marinie Borki Widok na Jezioro, inwestycja i Wypoczynek! Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 45,6 m , położony w prestiżowym budynku Zefir.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł198,92 m² 6 278,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

* przestronny dom blisko miasta * Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym w trakcie budowy położony na działce o powierzchni 981 m2 w miejscowości Klepacze w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 40m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul. Sienkiewicza 49 lok.307 pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 260 m | Bielsk Podlaski, ul. Kleszczelowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 260 m , zlokalizowany przy ul. Kleszczelowskiej w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czeka na pierwszego lokatora Przestronne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na osiedlu Piaski. Mieszkanie położone na III piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 014,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniaki w otulinie lasu - Niewodnica Korycka - 224m2 - Listopad 2026 - Bez prowizji Kupującego! Dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, którego oddanie zaplanowane jest na Listopad 2026.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:543 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***dom z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł39,90 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 39,90 m2, położone na 9 piętrze jedenasto-piętrowego bloku w Białymstoku przy ul. Mieszka I 4 (piękny widok na panoramę miasta!). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 3-pokojowe (salon z aneksem plus dwie sypialnie) mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, zlokalizowane przy ul. Ciepłej z możliwością dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,50 m² 7 562,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł34,40 m² 9 680,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowa lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł34 m² 10 852,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.