dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

287 000 zł31 m² 9 228,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja! rezerwacja! Polecamy 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 31,10 m2, znajdujące się przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej na osiedlu Bacieczki tbs. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciasne

Ciasne,podlaskie

1 386 125 zł4 265 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu unikatową ofertę - uzbrojone działki budowlane z projektem i prawomocnym pozwoleniem na budowę na 6 domów jednorodzinnych. Kompleks składa się z 5 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Plebanowo

Plebanowo,podlaskie

4 100 000 zł83 000 m² 49,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Fantastyczne gospodarstwo rolne w miejscowości Plebanowo gm Krynki o powierzchni 83,800 m2. W ofercie jest dom o powierzchni 150 m2, stodoła 250 m2. 2 km ogrodzenia co daje zupełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Mam przyjemność zaprosić na prezentację domu, którego atmosfera mnie zachwyciła. Wnętrze utrzymane w nowoczesnym stylu a jednocześnie bardzo ciepłe i przytulne, ponieważ właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł30 m² 9 960,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Prezentuję państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kolejowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 30,2 m2, a dodatkowo do dyspozycji przyszłego nabywcy przynależy przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45m2 w Białymstoku, przy ul. Kaczorowskiego 7. Lokal mieści się na 5 piętrze w 6-piętrowej części bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Siemiatycze-Stacja,podlaskie

87 000 zł3 300 m² 26,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę na Podlasiu, położoną w małej wiosce o nazwie Siemiatycze-Stacja, oddalonej od Siemiatycz o 9 km. Numer ewidencyjny działki 290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

3 700 zł76 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, ekskluzywnego mieszkania w Białymstoku przy ul. Piasta 17 w apartamentowcu w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiej

Suwałki,podlaskie

500 000 zł57 m² 8 833,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu przepięknego mieszkania 3-pokojowego z wyjątkowym atutem - przestronnym tarasem o powierzchni 72 metrów kwadratowych. Położone na nowym, dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podleśna

Białystok,podlaskie

490 000 zł43 m² 11 368,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w ofercie lokal użytkowy położony na parterze w budynku wielomieszkaniowym przy ul. Podleśnej. Lokal ten ma powierzchnię 43,1 m2, w jego skład wchodzi: poczekalnia wc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Suwałki,podlaskie

16,23 zł/m²308 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu pod swoją działalność w Suwałkach? To dobra okazja do przemyślenia oferty wynajmu dużego lokalu położonego w kamienicy, przy ul. Kościuszki. Na lokal o powierzchni 308.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Porosły,podlaskie

695 000 zł83 m² 8 341,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w Porosłach przy ul. Szumiących Traw. To kameralne osiedle składające się niskich budynków na ogrodzonym terenie z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

69 000 zł320 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi, grillowania i odpoczynku *** Lokalizacja Rodzinny Ogród Działkowy Relaks w Białymstoku, przy ulicy Mickiewicza. Działka * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogowo

Rogowo,podlaskie

599 000 zł69 m² 8 657,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 7800 m2 w miejscowści Rogowo, gmina Choroszcz, powiat białostocki. Cena: 379000 zł brutto + działka o pow. 7800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

2 200 zł36 m² 60,51 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, komfortowego mieszkania o powierzchni 36,57 m2, położonego na 8 piętrze w 9 piętrowym Nowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

610 000 zł63 m² 9 662,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa perełka tylko u nas w biurze. Tu wszystko się zgadza! Sprawdź tę ofertę. Śliczny apartament, który ma kilka cech przebijających inne oferty: - śliczny widok na "żywą naturę",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** 2 - pokoje przy centrum miasta ** Zapraszam na prezentację 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy centrum Białegostoku o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

1 299 000 zł287 m² 4 524,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż niesamowity dom wolnostojący położony w podmiejskiej miejscowości Dobrzyniewo Duże o powierzchni użytkowej 287 m2, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Białystok,podlaskie

1 000 000 zł874 m² 1 144,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takie oferty nie pojawiają się często! Biuro Nieruchomości In-Home przedstawia nieruchomość gruntową znajdującą się w jednej z najbardziej uczęszczanych lokalizacji w Białymstoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabłudów-Kolonia

Zabłudów-Kolonia,podlaskie

65 000 zł799 m² 81,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu działki budowlane w Kolonii Zabłudów. Działka 799m2 wymiary: 33m x 24m cena 65000 zł, działka 1050m2 wymiary 43m x 24m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Białystok,podlaskie

419 000 zł35 m² 12 092,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne mieszkanie o powierzchni 34,65 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Składa się z sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym, a także posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 4-pokojowe, ustawne, dwustronne w ścisłym centrum Białegostoku. Zaletą mieszkania jest jego odległość od uczelni, szpitala, poczty, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Putry

Suwałki,podlaskie

300 000 zł74 m² 4 070,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 73,7 m2 do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8,10 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra

Białystok,podlaskie

454 836 zł52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w Kameralnych Budynkach - Ul. Mokra, os. Skorupy. Białystok Nowoczesne apartamenty w kameralnych budynkach przy ulicy Mokrej, zlokalizowane na osiedlu Skorupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł266 m² 4 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:341 m²

Prezentuje Państwu ofertę domu wolnostojącego położonego w doskonałej lokalizacji w Białymstoku o powierzchni całkowitej 266,15 m2. Usytuowany jest nadziałce o powierzchni 341 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

1 270 000 zł949 m² 1 338,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** energooszczędny dom wolnostojący *** *** garaż 2-stanowiskowy *** *** *** Z pompą ciepła oraz fotowoltaiką *** Polecamy dom wolnostojący z antresolą zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

1 300 zł17 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka obok Akademii Medycznej i Wydziału Prawa uwb. Blisko Centrum. Powierzchnia ok. 17m2. 1 piętro. Na wyposażeniu pralka i lodówka. Koszt 1300 zł czynsz + 150 zł ryczałtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

967 380 zł140 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty Warszawska 68 to inwestycja zlokalizowana w Białymstoku w centrum miasta. Zabytkami historycznej ulicy Warszawskiej są między innymi pałac Tryllingów; kamienica Trembickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Narew,podlaskie

294 000 zł50 m² 5 821,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5m położone na parterze niskiego bloku w Narwi, przy ul. Mickiewicza. Budynek z cegły, dwupiętrowy. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

289 000 zł879 m² 328,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania kształtna działka budowlana w podbiałostockiej Grabówce. Nieruchomość położona tuż obok Szosy Baranowickiej, co pozwala na szybki dojazd do centrum miasta, czy pobliskich szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

366 000 zł32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, usytuowanego przy ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 32,1 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowicze,podlaskie

1 499 000 zł162 m² 9 275,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

*** nowoczesny dom parterowy pod białymstokiem *** dwustanowiskowy garaż W bryle budynku *** W pobliżu rzeki supraśl *** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rogowo

Rogowo,podlaskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Opis Oferta dotyczy budowy nowoczesnego domu szkieletowego W konstrukcji drewnianej na działce 7800 m2 w miejscowści Rogowo, gmina Choroszcz, powiat białostocki. Cena: 588000 zł brutto (stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łapy

Łapy,podlaskie

9 zł/m²100 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w ścisłym centrum Łap Idealny pod przedszkole, biuro, zakład krawiecki, gabinet kosmetyczny itp. Nieruchomość: powierzchnia ok. 100 m2 * wysokość 2,61 m * długość 12,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łyski

Łyski,podlaskie

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę z ogromnym potencjałem.Od granic Białegostoku zaledwie 2 km. Powierzchnia wynosi 3000 m2. Kształt prostokąta.Wymiary działki około 78 m na 40 m. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

1 150 000 zł126 m² 9 156,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 156m2 w Żółtkach, w odległości 11km od Białegostoku. Dom parterowy z 2008 roku z osobnym garażem na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Suwałki,podlaskie

101 000 zł1 380 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Raczki, znajduje się w spokojnej i urokliwej okolicy, oferującej ciszę i kontakt z naturą, a jednocześnie dobrą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

900 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Blok ogrodzony, bezpłatne miejsca parkingowe, wjazd na pilot. Przystanek mpk 7,17,24 pod blokiem. Dużo zieleni i miejsc spacerowych. Pokój osobie niepalącej, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Kościelna

Niewodnica Kościelna,podlaskie

971 000 zł176 m² 5 507,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1088 m2 w Niewodnicy Kościelnej - gm. Turośń Kościelna. Cena: 699 000 zł brutto + działka o pow. 1088m2 z w cenie.