dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 982 ogłoszenia

599 000 zł60,70 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termoizolacji. Mieści się na ulicy Skorupskiej (osiedle Piasta), zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 960 zł36,33 m² 11 972,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania w Białymstoku apartamenty, mieszkania i lokale usługowe w kameralnym 4 piętrowym bloku z windą. Stan deweloperski. Kondygnacja podziemna: garaż z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 980 m² 30,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę zaledwie 3 km od centrum miejscowości Tykocin (gmina Tykocin, woj. podlaskie) w spokojnej i malowniczej okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,93 m² 8 619,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

88 200 zł840 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki budowlane w malowniczym Zabłudowie, przy ulicy Św. Rocha, która idealnie łączy w sobie bliskość do Białegostoku z ciszą i spokojem wiejskiego życia. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 047 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do naszej oferty trafia działka położona w okolicach miejscowości Woroszyły (gmina Wasilków). Spokojna , malownicza okolica, w pobliżu nowo wybudowane domy jednorodzinne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 744 m² 88,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 1744 m , z aktualnymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Mościce, gmina Michałowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Lewickie-Stacja(administracyjnie miejscowość Szerenosy), gmina Juchnowiec Kościelny. Działka położona w pobliżu miejscowości Lewickie-Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działki pod budowę domów jednorodzinnych w gminie Szudziałowo miejscowość Dziewiczy Ług. Działki mają powierzchnię od 1 tys., do prawie 7 tys. Docelowo w tej.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Kosmaty Borek (gmina Czarna Białostocka). To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł144 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w Jurowcach. Dwa domy wolnostojące w stanie surowym otwartym, - działka 900m2, - powierzchnia domu 144m2 - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł68 m² 10 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Duże wygodne mieszkanie dla rodziny na osiedlu Wysoki Stoczek. Polecamy do obejrzenia apartament o powierzchni 68 m2 z ogromnym oszklonym balkonem, położony przy al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł891 m² 168,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Szukasz działki w spokojnym miejscu, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta w miejscowości Podgórze przy ul. Spokojnej to idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu na sprzedaż jedną z kilkunastu działek położonych na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych! Działka o powierzchni 960 m2 o wymiarach 30x32. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesna bryła, działka 360 m2. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grabówka, gm. Grabówka, ul. Jodłowa z widokiem na ogród i sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 368 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu oznaczona numerem geodezyjnym 255/2 o powierzchni 3368 m2, położona w miejscowości Barszcze gmina Bargłów Kościelny powiat Augustowski województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 137 m²

Atrakcyjna nieruchomość w Kurianach z potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym. Lokalizacja: kuriany, gmina Zabłudów (cicha i malownicza okolica) Powierzchnia działki: 3137.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 8400 m , położona w gminie Jasionówka, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu. Lokalizacja zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

** spokojna okolica ***nad rzeką narew*** działka 3050M*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Śliwno, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko U nas! Przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wygoda (rejon Traugutta) Dane Podstawowe: powierzchnia: 62 m Piętro: 3 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 749 m²

Działka siedliskowa 5749 m Plutycze, gm. Bielsk Podlaski Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5749 m położona w malowniczej wsi Plutycze, w gminie Bielsk Podlaski. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł74,27 m² 6 988,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" segmenty od ul. Modrzewiowej ( od 10 - 15 B) Mieszkanie deweloperskie na Osiedlu Modrzewiowym - 74,27 m2 w cenie 519 000 zł (6988 zł / 1 m2) "osiedle modrzewiowe",.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł100 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie polecamy piękne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Zachodniej Mieszkanie ma powierzchnię 86,50 m2 i położone jest na III piętrze niskiego , bardzo zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o domu w miejscu, gdzie cisza i natura są codziennością, a nie luksusem? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł4 142 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy kompleks działek w miejscowości Letniki, gm.Dobrzyniewo Duże. Około 1 km dzieli je od miejscowości Krynice lub Bohdan. Białystok znajduje się w zasięgu niewielkiej wyprawy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***działka położona bezpośrednio przy dk 19 *** świetne miejsce na wybudowanie hali *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położonej w Zagruszanach. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951 m , o bardzo ładnym, ustawnym kształcie lekki prostokąt, idealny pod zabudowę mieszkaniową. Dojazd zapewnia droga utwardzona,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł73 m² 6 424,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m położone w Kleosinie przy ul. Wyszyńskiego 8. Nieruchomość znajduje się na 4 - ostatnim piętrze w niskim bloku i obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa, niższa cena! Na sprzedaż działka siedliskowa z warunkami zabudowy 3000 m 190 000 zł (do negocjacji) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę siedliskową o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł450 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,50 m² 12 504,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży dwustronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na 3 piętrze w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł476 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 063 m²

Tylko w Korona Real Estate Oferta objęta klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali o powierzchni 476 m2, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 487 m² 50,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Krynkach w powiecie sokólskim. Idealna pod dom - cisza spokój i bliskość natury gwarantowane!. Sokółka (gmina) i Krynki - te nazwy już mówią wiele! Mówią czego.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł80 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 413 m²

![rezerwacja]! Do sprzedania siedlisko w miejscowości Wiercień w odległości ok 3 km od Bociek Na działce jest drewniany dom do remontu. Drewno jest zdrowe. Dobry dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł971 m² 204,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzyniewo Duże 971 m2 **199000 pln** Nieruchomość gruntowa bardzo dobra lokalizacja 17km od Białegostoku ok. 20 min. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, ostatni odcinek drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł23 868 m² 7,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż prezentujemy dużą, atrakcyjnie położoną działkę rolną o powierzchni 23 868 m (2,3868 ha), zlokalizowaną w jednej z malowniczych miejscowości na terenie gminy Narew,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł948,86 m² 11 592,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:743 m²

Atrakcyjna inwestycja w Białymstoku - Nieruchomość z potencjałem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy budynek wielofunkcyjny zlokalizowany w jednym z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 660 m² 6,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno - leśną o powierzchni 8660 m2 w obręb Grabowiec gm. Bielsk Podlaski woj. podlaskie. Działka w kształcie prostokąta. Idealna do powiększenia gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - lokalizacja Czarna Białostocka / oś. Pierekały - pow. 1230 m2 - w planie ogólnym tereny będą przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną - media :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, gdzie czas płynie wolniej. Gdzie poranki pachną świeżym powietrzem, a wieczory są naprawdę ciche. Ta działka to propozycja właśnie dla kogoś, kto marzy o własnej przestrzeni.