dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 980 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł70,51 m² 11 331,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* 4-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem*nowa inwestycja kaktusowa* bez podatku pcc* Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego (w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży trafia działka rolna położona w miejscowości Studzianki (gmina Wasilków). Nieruchomość o powierzchni 1.0228 Ha usytuowana w bardzo dobrej lokalizacji, szybkie i łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł95,22 m² 14 597,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Penthouse z tarasem 60 m w sercu Łomży ul. Akademicka | Nowy budynek, stan deweloperski Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 95 m , położony na ostatnim, 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł125 m² 5 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** piękny dom położonyna zielonych terenach *** stan surowy zamknięty plus elewacja , polbruk I ogrodzenie*** *** nieopodal wasilkowa **** dom wolnostojący gotowy na wiosnę 2025 roku *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,50 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,5 m | 2 pokoje | Balkon | Piwnica | ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego, sokółka. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł75,20 m² 8 869,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Domy bliżniaki w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów. Powierzchnia 75,2 m2 na działkach od 176 m2 do 212 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 135 m² 172,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*** działka W sercu puszczy knyszyńskiej *** *** supraśl - wieś jałówka*** *** idealna na siedlisko *** Polecam do sprzedaży grunt rolny położony w urokliwej lokalizacji blisko uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 799 804 m Grzymały Szczepankowskie, 8,5 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grzymały Szczepankowskie, gmina Łomża, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

9 490 000 zł1 550 m² 6 122,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 250 zł2 797 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 2797 m Choroszcz | mpzp | Idealna pod bliźniaki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 2797 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 700 zł1 678 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 1680 m2 w mieście Białystok w dzielnicy Skorupy. Działka położona w pierwszej lini zabudowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł168 m² 5 934,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom 164 m 4 sypialnie rekuperacja działka 550 m zagórki dom, który daje spokój na lata Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 163,8 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł6 696 m² 100,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**działka 6696m2**piękna okolica **super lokalizacja** Do sprzedania działka położona w okolicy Krynic w gminie Dobrzyniew Duże Dojazd droga asfaltową , około 157m drogą wytyczoną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,93 m² 11 616,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,93 m2. Mieszkanie w stanie idealnym, zlokalizowane na nowym i spokojnym osiedlu gotowe do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł170,92 m² 6 728,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 170,92 m , położony w prestiżowej i zielonej części Dojlid. Nieruchomość dla wymagającego klienta, ceniącego nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł647 m² 3 863,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:84 426 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Bakaniuk, oddalonej o 11 km od centrum Suwałk. Wybudowany został w 1998 roku, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 647.1 m2, podzielony został na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł175,31 m² 4 557,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dow w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Powierzchnia całkowita 331,12m2, powierzchnia mieszkalna 175,31m2, działka 229,50m2. Zestawienie pomieszczeń: podpiwniczenie 103,35m2: -pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka rekreacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26 348 m² 7,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Wólka Zamkowa, gmina Drohiczyn, województwo podlaskie. Działka o powierzchni 2,6348 ha, objęta pzp i opisana, jako działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł5 174 m² 666,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

I zabudowana działka luksusową rezydencją na obrzeżach Białegostoku I Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość zabudowaną rezydencją w stanie deweloperskim (dom o powierzchni 916m2),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością położoną w malowniczej okolicy. Rejon ciekawy geograficznie, architektonicznie i historycznie. Mamy tu pola, łąki, lasy, rzeki, duży zalew.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł7 592 m² 276,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na 32 domy w zabudowie bliźniaczej (16 budynków). Działka płaska o wymiarach ok. 42 x 181 m. Dojazd droga gminna, media: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 327 150 zł8 115 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 8.115 m 2 , znajdująca się w Supraślu przy ul. Zielonej. Numery geodezyjne: 1. 1471/8 - powierzchnia 4.827 m 2 2. 1471/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 185 m²

******doskonała oferta działki****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną-rolną na której posadowione są dwa domki letniskowe sezonowe, niedaleko od Łap bo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*piękna okolica**duża działka**bliskość Z naturą** Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację działki położonej w małej wiosce położonej niedaleko wsi Rzepniki gmina Zabłudów.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 932 m² 114,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Masiewo Stare na skraju Puszczy Białowieskiej w powiecie hajnowskim, w gminie Narewka. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł644 m² 184,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, zlokalizowana w Starych Kupiskach. Idealna pod zabudowę niewielkiego domu jednorodzinnego, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł206 m² 8 737,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** wyjątkowy dom położony 6 km od białegostoku***umeblowany gotowy do zamieszkania*** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego, zlokalizowanego w Skrybiczach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Polecamy dom jednorodzinny położony w cichej dzielnicy Paszki miasta Hajnówka, przy ul. Siewnej o powierzchni użytkowej 180 m2, zlokalizowany na działce 893 m2. Działka zadbana, posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł345 m² 4 927,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny budynek usługowy w centrum Grajewa o powierzchni 300 m2 z działką 447 m2. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę budynku o profilu usługowo-mieszkalnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Nowa cena! Mieszkanie 60,00 m na sprzedaż 4 pokoje + oddzielna kuchnia ul. Kazimierzowska, bielsk Podlaski Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 4 Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: IV Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł56,60 m² 1 943,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne ,słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 usytuowane na 1 piętrze trzy piętrowego bloku. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 000 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż piękną działkę pod dom letniskowy lub całoroczny! Idealne miejsce na Twój wymarzony dom cisza, las i świeże powietrze, a jednocześnie blisko większych miast. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

378 480 zł4 560 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentację działki znajdującej się w Protasach, oddalonych 11 km od Centrum Białegostoku. Nieruchomość o powierzchni 4560 m 2 ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł7 500 m² 14,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** cicha I spokojna okolica ***duża działka 7500 M2*** piękna okolica puszczy knyszyńskiej*** Zapraszamy na prezentację kształtnej działki położonej w małej miejscowości, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł90 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:93 990 m²

Siedlisko nad Biebrzą 9,399 ha z potencjałem zabudowy! Jeśli marzysz o domu w sercu natury, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, wśród lasów i łąk ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 044 m² 242,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt