dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 981 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedaży kształtna działka zlokalizowana w Juchnowcu Dolnym, gminie Juchnowiec Kościelny przy ul Słonecznej Lokalizacja - działka zlokalizowana w spokojnej części Juchnowca Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** ścisłe centrum ** stan do wejścia ** cegła ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza. Gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,32 m² 13 275,04 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego apartamentowca z 2015 roku, wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł100 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna w lokalizacji przy nowobudowanej drodze krajowej nr dk 19 Działka bezpośrednio przy nowobudowanej drodze ekspresowej dk19, bezpośrednio przylega do wyjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

** dom drewniamy ** hajnówka ** działka 964 M 2 Zapraszamy Państwa na prezentację domu wolnostojącego w Hajnówce Dom konstrukcji drewnianej o powierzchni 169 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ignatki, ul. Przemysłowa | Grunt 5000 m2 | Podział na 6 działek | Media | Teren wykarczowany. Prezentujemy grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 5000 m , zlokalizowany w miejscowości Ignatki.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 3500 m położona w Porosłach, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku, to atrakcyjna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 522 500 zł5 075 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości prezentuje nieruchomość gruntową w Choroszczy o pow. 5074 m2 przeznaczoną pod zabudowę usługową lub mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana: - 12,8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Wolność domu, przestrzeń miasta Dom zlokalizowany w mieście to komfort na co dzień: spokój i urok kameralnego osiedla z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 499 m² 253,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skrybicze - idealne miejsce na Twój wymarzony dom To doskonała propozycja dla osób, które szukają balansu między szybkim dojazdem do miasta a możliwością codziennego obcowania z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 790 m² 38,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** dwie działki położone W bajecznej okolicy wśród lasów*** *** blisko białegostoku, a jednocześnie daleko od zgiełku miasta*** Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Krynice:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł192 m² 5 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

***zamieszkaj we własnym domu W zabudowie szeregowej*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,40 m² 9 522,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,4m2 położone na IV piętrze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza. Przemyślany układ dwóch pokoi zapewnia komfort codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,40 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł109,72 m² 6 835,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Filipów - miejsce, gdzie codzienność zaczyna toczyć się w rytmie natury, a jednocześnie oferuje pełną infrastrukturę do komfortowego życia lub prowadzenia dochodowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

42 500 zł8 340 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*2 Działki Leśne*8430 m2 Na sprzedaż 2 działki leśne w powiecie wysokomazowieckim. 1)działka o powierzchni 0.0650ha -las sosna ok 70-letnia Dojazd drogą utwardzoną klasoużytki ; Ls-V.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł402 m² 6 592,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 683 m²

Do sprzedania nietypowa nieruchomość dom + piękna działka 18683 m2 położona ok 10 km od Białegostoku. Budynek jest w stanie surowym: -zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi -na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,46 m² 11 520,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5 m z prywatnym ogródkiem os. Dziesięciny. Jeśli zależy Ci na przestrzeni i wygodzie domu, a jednocześnie chcesz korzystać z udogodnień życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł440 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Polecamy dwupiętrowy budynek mieszkalno-usługowy powierzchni całkowitej 440 m2 przy ul. Grodzieńskiej 6b w Sokółce. Obiekt został wzniesiony w zabudowie szeregowej (skrajny segment- cztery.

Szczegóły ogłoszenia

2 264 000 zł860 m² 2 632,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

| do sprzedaży nieruchomość położona w Białymstoku przy ul Wiewiórczej na osiedlu Dojlidy składająca się z budynku handlowo - magazynowego z zapleczem biurowo-socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,04 m² 14 038,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34 - w centrum Białegostoku. Nowoczesny apartamentowiec z cichobieżnymi windami, widok z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł216 m² 8 425,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Z ogromnym potencjałem W prestiżowej kamienicy centrum białegostoku Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany w Białystok osiedle Sienkiewicza, ul. Ciepła 1.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,80 m² 6 496,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł148,53 m² 6 052,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości - Bliźniak Kaktus! Inwestycja obejmuje zaledwie dwa lokale - każdy o powierzchni 102,07 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki w Dobrzyniówce, gmina Zabłudów o powierzchni 2000 m2. Wymiary w najszerszym miejscu ok 19,5mx ok 129m Nieruchomość otoczona domkami siedliskowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł215 m² 3 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

*** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m + działka 713 m *** Cena: 660 000 zł Cena za m : 3 070 zł Powierzchnia całkowita: 215 m Powierzchnia użytkowa: 150,31.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko W biurze premium! Promocja do końca maja- działka, która zostanie sprzedana jako pierwsza- w cenie 110 000 zł! Polecamy 4 działki w otulinie lasu w miejscowości Koźliki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 156 m² 71,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę rolno-budowlaną we wsi Koźliki gm. Zabłudów powiat białostocki. We wsi realizowana jest zabudowa jednorodzinna (m. in. na sąsiedniej działce) Nr geodezyjny nieruchomości to 86/1.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 381 m² 144,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w pięknej i spokojnej okolicy - sprawdź tę ofertę! Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Działka znajduje się we wsi Zarzeczany, gmina Gródek nad zalewem. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł221,70 m² 6 811,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom o powierzchni użytkowej 221,7 m , położony w spokojnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Zdrojowej w Łomży, na dużej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

911 540 zł76,60 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** nieruchomość idelna do prowadzenia działaności *** centrum miasta *** parter *** Zapraszamy na prezentację bardzo atrakcyjnej nieruchomości położonej w rewelacyjnej okolicy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 800 m²

Polecamy Państwu dom zlokalizowany w miejscowości Michałowo-Kolonia. Na działce o powierzchni 7,88 ha znajduje się dom o konstrukcji drewnianej o pow. użytkowej 58,5 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia: 53,26 m2 Lokalizacja: centrum Białegostoku - ul. Proletariacka 19. Piętro: które wolisz - dostępne mieszkania o tym metrażu na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 2 039,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 220 m , położony w większym budynku, z trzema niezależnymi wejściami. To nieruchomość z dużym potencjałem idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł199,50 m² 9 974,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom premium W osowiczach | fotowoltaika | piękna działka | gotowy do wprowadzenia Szukasz domu, który łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł152 m² 4 013,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

>nowoczesne I energooszczędne domy W zabudowie bliźniaczej < nowe aleksandrowo> polecamy Państwu nowoczesne, komfortowe i energooszczędne jednorodzinne domy parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 935 m² 14,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona 26 km od Sokółki i 45km od Białegostoku Wymiary: około 30m x70m Klasoużytki : Ł IV- 0,1935 Dojazd drogą gminną utwardzoną. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł248 m² 4 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 262 m²