dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 979 ogłoszeń

630 000 zł43,50 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m w Białymstoku, w ścisłym Centrum przy ul. Jerzego Waszyngtona 36. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 17-piętrowym budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

242 970 zł623 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 623 m zlokalizowana w miejscowości Ogrodniczki, w gminie Supraśl, to idealna propozycja dla osób szukających harmonii między spokojem a wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł210 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Klimatyczny dom z 1989 roku w Topilcu-Kolonii | 3 duże działki z dostępem do Narwi! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego z 1989 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 388 m² 115,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki położone W m. Skrybicze gm. Zabłudów. Warunki zabudowy + pozwolenie na budowę załatwia właściciel I przepisuje na kupujących! powierzchnia od 3388 i 3376 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,70 m² 7 704,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Centrum, prestiżowy biurowiec. Przestronny, funkcjonalny i prestiżowy lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądż handlową-usługową w centrum Białegostoku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł173,30 m² 6 918,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m przestrzeni, w której się zakochasz! Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego. Wchodzisz i od razu wiesz to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł5 000 m² 199,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 5000 m , położoną w miejscowości Boćki, w spokojnej, zielonej części gminy, z dobrym dostępem do dróg publicznych. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31,40 m² 12 898,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie - lokalizacja Nowe Miasto - rok bud.1994 - blok z cegły - 2 klatki w bloku - pow.31m2 - czynsz tylko 330 zł. - pełna własność z kw - 2 pokoje - 1 piętro z 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 660 m położona w miejscowości Niewodnica Korycka, w spokojnej okolicy przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na VII piętrze w ośmio-kondygnacyjnym w budynku wielomieszkaniowym (technologia wielkopłytowa), położonym w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 646 m² 212,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana zlokalizowana w podbiałostockich Zalesianach. Bezpośrednio przy działce dostępne pełne media-prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz, światłowód. Nieruchomość kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

264 966 zł2 054 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działki o pow. od 2054 m2 do 2078 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 15 wolnostojących budynków jednorodzinnych w Wólce gm. Juchnowiec Kościelny. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o gospodarstwie? To miejsce spełni Twoje aspiracje! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu urokliwego siedliska wraz z gospodarstwem w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł180 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w Drohiczynie o pow. całkowitej ok. 180m2. Zbudowany z suporeksu i cegły kratówki. Ogrzewanie centralne i węglowe (piec). Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł350 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o ciszy, przestrzeni i życiu bliżej natury? Ta oferta jest dokładnie tym, czego szukasz Na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane w miejscowości Krejwiany (gm. Rutka-Tartak).

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł25 800 m² 4,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy ziemię rolną o powierzchni około 2,58 ha. Idealnie nadaje się na powiększenie gospodarstwa rolnego. Działka znajduje się w malowniczym otoczeniu przyrody na gruntach m. Klejniki gm.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy lokal mieszkalny o powierzchni 44 mkw, usytuowany na dobrym II piętrze w budynku wielorodzinnym położonym w Łapach przy ul. Sikorskiego 5. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Okazja Inwestycyjna w centrum Łap: lokal Usługowy z Garażem przy ul. Piwnej 9 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Łapach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Białystoczek | 2993 m | staw | przy rzeczce Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Białystoczek, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,10 m² 6 878,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł74 m² 13 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Ta oferta to zaproszenie do wejścia w posiadanie prywatnego azylu, jakim jest całoroczny, energooszczędny dom w stylu nowoczesnej stodoły, na działce z własną linią brzegową Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł160 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w Suchowoli o powierzchni 160 m , położony na działce o wielkości 800 m . Budynek składa się z piwnicy, parteru (2 pokoje, kuchnia i łazienka),.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 120 m² 98,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę nieopodal miejscowości Morusy, oddalonej o 8km od Tykocina i Krypna. Odległość od Białegostoku ok 38km. Świetna lokalizacja: cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie przy ulicy Jana III Sobieskiego w dzielnicy Bojary. Usytuowane na czwartym piętrze w bloku IV-piętrowym z cegły. Na przestrzeń o powierzchni 45m2 składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Stare Kupiski Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł74,65 m² 13 998,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie 74 m | Białystok, ul. Kręta | I piętro, wysoki standard Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł880 m² 267,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, położona w malowniczej i spokojnej okolicy we wsi Dąbrówki, w gminie Wasilków. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 695 zł59,59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,52 m² 11 192,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. Układ: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana 600 M od rzeki narew***wszystkie media*** *** piękne miejsce na budowę domu *** idealna działka inwestycyjna *** opcji wiele*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 142 m² 1 400,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1142 m2 (wymiary : 23x51) w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł20 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni około 2 ha (20 000 m ) , wydzielony z większej działki o łącznej powierzchni 12,0612 ha, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 368 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu oznaczona numerem geodezyjnym 255/3 o powierzchni 3368 m2, położona w miejscowości Barszcze gmina Bargłów Kościelny powiat Augustowski województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57,68 m² 9 986,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe 29 B o powierzchni 57,68 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią I etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Na sprzedaż budynek usługowy (dawny hotel Nero Home) po pożarze Łomża, al. Legionów ## Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1300 m zabudowana dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

12 200 000 zł1 711,30 m² 7 129,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:611 m²

Budynek mieszkalny wielorodzinny w Białymstoku - os. Bojary Do sprzedaży 4 - kondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym wzniesiony na 6-arowej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł131,40 m² 5 327,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 600 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nieruchomość znajduje się we wsi Zbucz w gm. Czyże woj. podlaskie. Siedlisko z drewnianym domem, budynkami gospodarczymi, stodołą, spichleżem. Grunty za stodołą idealnie nadają się pod.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 200 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** urokliwe miejsce *** super inwestycja *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w malowniczym miejscu nad rzeką Niewodniczanką. Powierzchnia działki wynosi 3200 m2. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 008 m² 119,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*****działka 2008 m 2 **tylko 240000 pln * Pilnie sprzedam * Nieruchomość Położona w Rafałówce gmina Zabłudów Działka posiada następujące media : -woda ,prąd na działce , -.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 700 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Nowy Dwór Sokólski w centrum miejscowości gminnej. Dojazd drogą gminną asfaltową. Wymiary :23mx 49mx 41mx 48m Media: -prąd , woda.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij