dowolna

Nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 977 ogłoszeń

3 500 000 zł260 m² 13 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:450 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż rozpoczęty budynek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 090 m² 93,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Rydzewie gm. Miastkowo powiat łomżyński. Miejscowość na granicy województw Podlaskiego i Mazowieckiego. Do Ostrołęki 13 km. do Łomży 22,5 km. Powierzchnia działka.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł70 m² 9 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką 1 200 mkw. W cenie miszkania! Doskonała propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla mieszkania w bloku - zamiast sąsiadów za oknem własny.

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł35,54 m² 13 418,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,54 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą w inwestycji Czysta Premium przy ul. Czystej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł61,30 m² 8 646 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Magnoliowej, usytuowane na 2 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku po termomodernizacji. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 987 m² 181,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1987 m , położona w spokojnej i zielonej części Białegostoku Dojlidy Górne. Działka posiada duży potencjał zarówno rekreacyjny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom z ogromnym potencjałem na prestiżowym osiedlu Mickiewicza w Białymstoku Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł13 151 m² 3,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna 1,3 ha - Stacewicze, gm. Wyszki Spokój, przestrzeń, natura Lokalizacja: stacewicze, gm. Wyszki, powiat bielski, woj. podlaskie Powierzchnia: 13 151 m (1,3 ha) Wymiary: ok. 40 m x.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł16 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod duże inwestycje. Dogodna lokalizacja, z łatwym dostępem do dróg i innych ważnych punktów w okolicy. Działka położona bezpośrednio przy Szosie Baranowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł64 m² 13 984,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu nowe Bojary. Świetna lokalizacja blisko centrum, atrakcyjnie i gustownie wykończone. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie o metrażu 37,31 m2 przy ulicy Angielskiej oraz ul. M.Kopernika w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,40 m² 6 988,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zdjęcia z wizualizacji Biuro sprzedaży Developergo ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m2, ulokowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,80 m² 7 281,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** świetna lokalizacja blisko centrum *** bloku Z cegły *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku z cegły wybudowanym ok 1973.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 008 m² 79,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Drohiczyn, w powiecie siemiatyckim. Działka ma powierzchnię 5008 m2 oraz wymiary ok 60 x 84m. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł187,46 m² 8 641,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Są nieruchomości poprawne. I są takie, które od pierwszego wejścia dają poczucie spokoju, przestrzeni i jakości. Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł35,29 m² 8 982,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 35,29 m w Białymstoku, centrum przy al. Piłsudskiego, 1 pokój z balkonem i widokiem z 5 piętra. Mieszkanie rozkładowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 214 m² 195,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy. Wokół lasy, pola i pojedyncze zabudowania, co zapewnia ciszę oraz dyskrecję. Świetny dojazd - zaledwie 20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł158 m² 5 310,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

*** dom parterowy *** *** blisko białegostoku *** *** stan surowy zamknięty *** Polecam dom wolnostojący parterowy w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 030 m² 270,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** cicha I spokojna okolica *** okolice koplan *** działka budowlana*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki niedaleko miejscowości Koplany. Działka o powierzchni 1030 m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł66,50 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do zaoferowania mamy budynek mieszkalny, powstały w zaadaptowanej dawnej zlewni mleka. Budynek przeszedł metamorfozę i został przekształcony w funkcjonalne gospodarstwo domowe, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

497 200 zł1 243 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1243m2 w Księżynie gm. Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość posiada aktualne Warunki Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Media : -prąd w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,16 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł7 670 m² 162,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 200/4 położona w malowniczych Solniczkach, w gminie Juchnowiec Kościelny zaledwie 15 minut od centrum Białystok. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł58,30 m² 8 662,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie parterowe, bezczynszowe z ogrodem i ogrzewaniem podłogowym w Porosłach. Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkania w nowej inwestycji w Porosłach.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,70 m² 9 219,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zadbane, przestronne i elegancko wykończone mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Piłsudskiego. Na powierzchnię 48,9m2 składają się: przestronny, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł18 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezwykle malownicza działka rolna o powierzchni 1,88 ha, położona w miejscowości Zasady, niedaleko Supraśl, w unikalnej lokalizacji u zbiegu dwóch rzek Rzeka Supraśl.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza ul. Lniana. Mieszkanie dwustronne, od południowo zachodniej strony, słoneczne. Lokal położony na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90,20 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł195 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

*** dom energooszczędny *** *** Z antresolą *** *** rekuperacja *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak sprzedawany w stanie pełnym deweloperskim+ , zlokalizowany blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł137,30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 472 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł187 m² 5 240,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

*** szereg skrajny *** *** zawady *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane - Bielsk Podlaski, ul. Ekologiczna Na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy, położone w doskonałej lokalizacji - w obrębie miasta Bielsk Podlaski, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł144 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

*** dom parterowy *** *** blisko białegostoku *** *** stan surowy *** *** 575.000 pln *** Polecam dom wolnostojący parterowy w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Klimatyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji, ul.M.C. Skłodowskiej, 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Białystok - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Bielsk Podlaski, ul. Mickiewicza 55 Na sprzedaż oferujemy dwustronne mieszkanie o powierzchni 73 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł666 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Lokalizacja Na skraju woj. podlaskiego, znajduje się niewielka wieś o nazwie Pieńczykówek. 11 km do Grajewa, 15 km do Rajgrodu i 41 km do Augustowa. Można z pewnością powiedzieć, że.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł4 184 m² 17,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ciekawą nieruchomość położoną w pobliżu rzeki Nurczyk, w otoczeniu lasów i pól, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników natury, spokoju i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł57,34 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.