dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podlaskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

6 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 807 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 000 000 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany Łapy, ul. Lenartowicza. Nieruchomość łączy w sobie, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania techniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,04 m² 7 749,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 34 czteropokojowy z działką 260 m Przestronny dom o powierzchni 85,04 m z czterema pokojami, położony na działce o powierzchni ok. 260 m . Ogród daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,04 m² 7 749,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 35 czteropokojowy z działką 259 m Przestronny dom o powierzchni 85,04 m z czterema pokojami, położony na działce o powierzchni ok. 259 m . Ogród pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł87,81 m² 8 643,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 36 pięciopokojowy, z bardzo dużą działką o powierzchni 747 m . Przestronny dom o powierzchni 87,81 m z pięcioma pokojami, położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,10 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 36,1 m2, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek w Ignatkach, ul. Przemysłowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Ignatkach przy ulicy Przemysłowej, w gminie Juchnowiec Kościelny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 3056 m2 , położonej w miejscowości Gniła, gminie Dobrzyniewo Duże. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł130,93 m² 6 262,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł130,93 m² 5 957,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł130,93 m² 6 262,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,28 m² 7 170,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bielsk podlaski | 2 pokoje | 1.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł59,70 m² 6 700,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,7 m przy ul. Gajowej w Białymstoku mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł247 m² 5 866,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Energooszczędny dom jednorodzinny w sąsiedztwie lasu Niewodnica Kościelna. Komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 247 m , posadowiony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Klimatyczne mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. 3 maja w Łomży Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,60 m² 6 848,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

***oferta dostępna tylko W naszym biurze*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 500 zł109,46 m² 5 750,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** Dom wolnostojący - do remontu, os Wygoda *** Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż, dom jednorodzinny wolnostojący położony w Białymstoku, na osiedlu Wygoda, przy ulicy Korczaka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 999 zł76,59 m² 7 442,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł76,59 m² 7 298,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 999 zł76,59 m² 7 376,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64 m² 10 765,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 64 m . Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-handlowym, przystosowany pod warsztat samochodowy, serwis, produkcję, magazyn lub handel. Obiekt usytuowany jest na przestronnej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,16 m² 7 016,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na ulicy Broniewskiego blisko centrum w okazyjnej cenie. Przestronne, słoneczne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości Białymstoku w dzielnicy Antoniuk. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł92,35 m² 14 401,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

* wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, 2 miejscami postojowymi i widokiem na piękne zachody słońca! * Niezwykle funkcjonalne i dobrze wyposażone 4-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł130,50 m² 5 785,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

* luksusowy Dom w Zabudowie Szeregowej w Klepaczach* Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu eleganckiego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł66,89 m² 14 949,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Loftowy apartament w sercu Bojar Przestronne, dobrze wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Bojary. Mieszkanie położone na 3 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł300 m² 2 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 130 m²

Na sprzedaż siedlisko w Hryniewiczach Dużych 2,5 km od Bielska Podlaskiego. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna zabudowana, położona we wsi Hryniewicze Duże (gmina Bielsk Podlaski).

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł955 m² 230,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralna działka siedliskowa o pow. 955 m2, z wiejskim domkiem oraz bezpośrednim dostępem do rzeki w spokojnej części miejscowości czerewki/juchnowiec kościelny/podlaskie/białystok.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sielska okolica, 1000m2, warunki Zabudowy. Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 1000m2 w miejscowości Ciasne w gminie Supraśl. Działka na chwilę obecną nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł218 m² 3 899,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Zaledwie 15 minut od centrum miasta, a jednocześnie bezpośrednio przy terenach leśnych i ciszy otoczenia realizujemy naszą nową inwestycję w okolicach Białegostoku (ciasne). Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

37,16 zł/m²29,60 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Budynek z dostępnymi lokalami od 13,5m2 - do kilkuset metrów kwadratowych. Funkcjonalne lokale użytkowe przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Białymstoku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł68,20 m² 10 102,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 68m2 położone w Białymstoku ul. Kraszewskiego, osiedle Bojary. Lokalizacja: - popularna, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł161 m² 3 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Przestronny dom nieopodal Białegostoku Dwupiętrowy dom z 1991r. wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1176m2 w miejscowości Jeżewo Stare w gminie Tykocin. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł149,20 m² 6 300,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Dom wolnostojący - Kozińce - 2019 r. - duża działka Dwupiętrowy dom z 2019r. wolnostojący położony na działce o powierzchni 1816 m2 w miejscowości Kozińce w gminie Dobrzyniewo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Przestronny dom 150 m + parterowy budynek mieszkalny 50m , działka 680 m gotowy do zamieszkania | Bielsk Podlaski Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 150 m usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 7 139,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

5 pokojowy domy- 6 minut od Białegostoku Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem z 2016 roku, położony na działce o powierzchni 1493 m2 w Jurowcach, 6 minut od Białegostoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,90 m² 8 217,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego znajdującego się na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Młodych. Oferta interesująca dla młodych ludzi, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł59,80 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni 59,8 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie jest zadbane, ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 706 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości ab Grand poleca atrakcyjną działkę. Świetna lokalizacja we wsi Zarzeczany, gmina gródek, w odległości ok 40 km od centrum Białegostoku. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50,60 m² 9 268,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości ab Grand zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na w jedno-klatkowym, 7 piętrowym bloku z dwoma windami zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyjątkowa działka nad jeziorem Mieruniszki - Doskonała inwestycja na dużą przestrzeń!* Na sprzedaż oferujemy imponującą działkę rekreacyjną o powierzchni 4000 m2*, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami, na os. Piaski! Mieszkanie o powierzchni 49,73 m2, położone na 7 piętrze, w nowym bloku z 2020 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł1 414 m² 329,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy doskonała inwestycja! Cena do negocjacji. Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 630 m , położony na działce 442 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł51,95 m² 10 392,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym ogródkiem 100 m w sąsiedztwie lasu Nowa inwestycja zielone pietrasze Stan deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz zakup bez pcc! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł58,22 m² 16 489,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Kupujący nie płaci pcc - oszczędność 19 200 zł. Powierzchnia 58,22 m . Rozkład: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,10 m² 9 978,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły, po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przydworcowym.